5250
Xbox
  • FREAK
    #346
    szerintem itt túl messzire mész

    attól nem lesz JOBB egy konzol, hogy minden alkatrészét csak erre a célra fejlesztették ki

    amit tudnia kell, azt a box is tudja ezekkel a "gagyi PC-s" alkatrészekkel, de még mindig nem értem, ez mennyiben érinti egy PS2 játékos lelkivilágát?
  • FREAK
    #345
    hát erről van szó

    "ilyen játékok nincsenek"

    látod, a játék az, ami eldönti, min játszol, nem a platform fogja meghatározni az ízlésedet

    de ez így van rendben, viszont az eredeti kérdésre még mindig nincs válasz
  • Neme.
    #344
    De ők nem úgy heggesztenek össze pikk-pakk pc alkatrészekből konzolt, csakhogy részesedjenek a piacból.
  • Aramir
    #343
    Meg a Sega is. Csak 2 gépüket nyomták le.
  • Neme.
    #342
    Így van, játszanék, csakhogy ilyen játékok nincsenek, ha mégis, azok vannak konzolon is, és sokkal jobbak, kényelmesebben játszhatók.
  • FREAK
    #341
    minden nagy cégnek ez a célja, a SONY sem nonprofit-segélyszervezet (erről szegény Mariah Carey mesélhetne asszem)
  • Aramir
    #340
    Mert a Sony nem...
  • Neme.
    #339
    Ez rendes tőled, én se.
  • Aramir
    #338
    Hehe, Shenmue Xboxra van :)
  • Neme.
    #337
    Ami az én csőrömet az piszkálja, hogy az M$ mint mindig, monopóliumra törekszik bármi áron.
  • FREAK
    #336
    sajnálom, nem voltam jelen jó fél évig, erről lemaradtam... szerintem akkor sem a géppel van bajod, hanem a játékokkal, játszanál te PC-n, ha lenne rá Final Fantasy meg Shenmue :D (vagy nemtom, mire gerjedsz)
  • FREAK
    #335
    ezt tökéletesen megértem, ugyanis nálam fordítva van, az én kezemnek kicsi a PS2 banán

    de attól még nem küldöm el a kurva anyjába azt, akinek kézre áll....
  • Neme.
    #334
    Kihagyom.. már számtalanszor elhangzott. :)
  • Aramir
    #333
    Miért? Szar az irányítás billentyüről, vagy nem készítenek olyan stílusú programokat, amik neked tetszenek?
    Én pl nemszeretem az autós játékokat, hanem inkább a stratégia és az fps jön jobban be nekem. Azért játszok inkább pc-n.
  • Neme.
    #332
    Nekem viszont például nem áll kézre az x-es kontroller (csak példa).
  • FREAK
    #331
    ezt nem értem.... nem szereted a monitor képét?? vagy hangos a vinyó?? magyarázd meg plz!
  • FREAK
    #330
    "Nem szeretnék xbox5-tel játszani, és win2015-tel dolgozni, ennyi"

    Hát akkor ne tedd! Soha senkit nem kötelezett az MS a termékei használatára. És különben is, ha ANNYIRA jó a PS, akkor nem lesz XBOX 2 sem.....
  • Neme.
    #329
    Én pl. nem élvezem a PC-s játékokat (vannak kivételek). Ez pedig kifejezetten a gép miatt van.
  • FREAK
    #328
    ez nem igaz

    a játék a programozóktól függ, a konzol csak egy megjelenítő eszköz, annak meg az XBOX is tökéletesen megfelel....

    hogy egy hasonlattal éljek: Jimi Hendrix kezében nem csak a Stratocaster szólt megfelelően, ő bármilyen gitáron tudott "varázsolni"
  • Neme.
    #327
    "mi a baja egy PS2 tulajnak egy PC tulajjal"

    Fogalmam sincs.
  • Aramir
    #326
    A játék minősége függ maximum a géptől, az élvezhetősége nem.
  • FREAK
    #325
    Elhiszem, hogy vannak ilyenek, de én nem beszélhetek mások nevében. Nekem konkrétan az a bajom, hogy idejövök dumálni egy xbox topikba, szóba nem kerül a PS2, erre megjelennek a keresztes lovagok :) és kezdődik a szokásos értelmetlen, céltalan "öldöklés", amiben valaha én magam is részt vettem, de mára bőven elegem lett belőle.
  • Neme.
    #324
    Csakhogy a játék a géptől függ... A gép pedig a készítőitől.
  • FREAK
    #323
    nem látom a különbséget a két óriáscég között

    a MS szoftverekkel kezdte a SONY meg magnószalagokkal (vagy zsebrádióval mittomén)

    azóta mindkét cég befurakodott olyan területekre, ahol semmi keresnivalójuk, a PS2 tábor felháborodása olyan szempontból érthető, hogy mostmár megszűnt a rózsaszín álomvilág, és bizony VAN konkurrencia, konkrétan fájdalmas lehet, ha XBOX ONLX matricát látnak olyan játékokon, amiket pedig szívesen kipróbálnának

    ez oda-vissza igaz, csak az a difi, hogy az xboxosok nincsenek hozzászokva az exkluzivitáshoz, ezért nekik nem is olyan nagy szám


    azt változatlanul nem értem viszont, hogy mi a baja egy PS2 tulajnak egy PC tulajjal.....
  • Aramir
    #322
    Az Amigát én is szerettem és szeretem, de gondolom már észrevetted :)
  • hzx
    #321
    Freak, ez frankón kölcsönös. A Xbox szekértábor alpári módon szidja a PS2 tulajokat, lamereknek, lúzereknek, stb. nevezve őket. Másból sem állnak ki, csak az X vélt előnyeit hangoztatva néznek le mindenkit mást. Az emberek már csak ilyenek.
  • Aramir
    #320
    De az Xbox csak egy gép, a játékkal játszol, nem a géppel.
  • Neme.
    #319
    Nem szeretnék xbox5-tel játszani, és win2015-tel dolgozni, ennyi.
  • Neme.
    #318
    Engem többnyire a májkrémszoftgyűlöletem miatt.
  • FREAK
    #317
    na látod, ez az, amit én nem tudok megérteni...

    mit érdekel engem, mivel szenved a szomszéd, ha én jól szórakozok a saját cuccommal?
  • Neme.
    #316
    A hittérítés részemről teljesen igaz. Én már az Amiga vs PC "háborúban" is ott térítettem, ahol tudtam, persze az Amiga felé, de sajna nem jött össze, mert egy lamer kb. százat csinált. Így van ez most a konzolok esetében is (--> PS2).
  • FREAK
    #315
    abban, ami itt is folyik

    XBOX topikban PS2-esek megmondják a frankót

    de ugyanezt látom PC-s játékok topikjában is

    szabályos hittérítés, aki nem PS2-t kért karácsonyra nagyitól, az HÜLYE, és ezt nem értem... fordított eseteknek nem voltam még tanúja, persze nyilván van olyan is, de ez mind csak az alacsony életkornak tudható be

    a "madarat tolláról, embert konzoljáról" felfogást ki lehet nőni
  • hzx
    #314
    Freak, te miben látod a PS2 tulajok kersztes hadjáratát?
  • FREAK
    #312
    "Ott voltam végig nekem hazudhatsz..."


    Nebassz! És azóta nem sikerült leérettségizni, vagy hogyhogy beengedtek a gépterembe?

    Figyi öreg, húzzál egy sorszámot, és jelentkezz a freak fanclub-ba, vagy nyiss egy jópofa topikot a gumiban (az azért lenne jó neked, mert oda még kamu nicket sem kell kitalálnod).

    Üdv a vidékieknek!
  • FREAK
    #310
    ja, és mielőtt belelendülnél, unregekkel még mindig nem tárgyalok....
  • FREAK
    #309
    újabb tévedés, én soha senkit nem fikáztam, csak visszadobtam a szart

    érdekes módon ez anno is a ps2 tulajok oldaláról jött, máig nem értem miért

    az x meg azóta tetszik, mióta bejelentették

    "Az x is PC" - hát igen, látszik mennyire buta vagy ehhez
  • szilvaf
    #307
    Az xboxomra csak egy német verzióju fifa 2004-et tudtam szerezni. Jó lenne a kontrollerhez való használati utasítást beszereznem, mert igí elég gagyin megy a játék. Ha tudtok segítsete lécci. Kösz
  • Lammer
    #306
    végülis ha krekkelt a default.xbe akkor, nem?????
    ez nekem új, én úgy tudtam, simán nem megy
  • WiZZaRD
    #305
    +r lemezeket sztem az xbox nem olvas, legalabbis az enyem nem hajlando, csak a -r-es lemezeket eszi, de allitolag a +-ost is kene neki...
  • aabyssx
    #304
    OFF

    Twinsen? LBA? (...sóhaj...)
    Gáz, hogy elmúltak ezek az idők.