5250
Xbox
  • FREAK
    #456
    én a tothegame-et szoktam nézegetni

    http://www.tothegame.com/relxbox.asp
  • IGAZIWILLIAMS
    #455
    ? a végére
  • IGAZIWILLIAMS
    #454
    valaki tudna mondani olyan weboldalt ahol a legújabb (megjelent) boxos játékok láthatók
  • IGAZIWILLIAMS
    #452
    na lenyomtam a shiftet
  • FREAK
    #451
    csak olyat ismerek, ahonnan DVD kitet lehet letölteni meg kontrollereket

    konkrétan a konzolt még nem láttam ftp-n...
  • Lammer
    #448
    Csakhogy a témánál maradjunk...

    Valaki próbálta már a "2004-01-15 Fallout: Brotherhood Of Steel (c) InterPlay *NTSC* *FULLDVD* 47x50 MB WAM" rilízt???

    Már remegek nagyon, hogy kipróbálhassam csak sajna még nincs meg, valaki élménybeszámoló esetleg???
  • Lammer
    #447
    Villiemsz, csak jóindulatból NYOMD LE AZT A KURVA SHIFT-et KÖSSSZI!!!!
  • Lammer
    #436
    Esetleg Shift???
  • balu87
    #430
    XBOX 2-re gondoltam,csak kissé elírtam!
  • Tom Alien
    #428
    Keresem cserére erdetiben a Lord of The Rings - Return of the King-et. Tudnék adni érte Project Gotham Racing 2-t, Dead Or Alive 3-t, vagy Clone Wars-t.
  • balu87
    #427
    legalább mondj egy -két játékstílust,és akkor tudunk ajánlani játékokat!
  • FREAK
    #426
    mégis mi érdekel?
  • fiffer
    #425
    Tudtok surgos valaszt adni egy olyan kerdesre, hogy mit erdemes megvenni az uj jatekok kozul boxra?
    Autos, rpg nem erdekel, lovoldozos se(termeszetesen mint pl.: a halo, splinter johet, mert azokkal nem uncsi jaccani:)
  • PLaci #424
    GTa3-VC? Mi az?
  • balu87
    #422
    Még idén bemutatják az XBOX-őt,legalábbis egy nagyobb X-es portálon ezt írták.
    Mit szóltok hozzá?
  • Lammer
    #421
    Neeeem!

    Végre itthon a Box, sajna a srác elkúrta a flessst de mára megcsinálta... képzelheted eddig nem bírtam letenni a kontrollert, most tolom fel a gammákat... Reggel meg megyek viszem 24be... Szííííjjjel fogom magam jáccani ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Nagyon korrekt a masina, főleg a progik!!!! megnéztem rajt Xvidet mindent, le vagyok nyügözve mit lehet kihozni ebből a dobozból!!!!
    Még van 90 Gig helyem, asszem elleszek a feltöltögetéssel hajnalig, hihi
  • FREAK
    #417
    ja, te PC-nek fogod használni? :DDDDDDDD
  • Lammer
    #415
    őőőőőő izé, sok game, meg Divx hamar betejik
  • FREAK
    #414
    mi a szarnak 120G HDD? :)

  • Lammer
    #413
    Ok-ok tudom...

    Na a lényeg!!!!

    MEGVAN A BOXOM!!! JUHÉJJJJJ

    Ma este vitetem okosítani(Bios friss, 120 csigás HDD), jajjjjdevárommár, zavaromban azt sem tudom mit próbáljak majd ki
  • Alien!
    #412
    ha kiváncsi vagy töltsd le a videót...érdemes,mer sokan kétkedtek,hogy ez ebben a formában ps2-ön megmozdul..:)
  • CHEAPBOY 2
    #411
    Új akciós árainkkal, megújult (egyre bővülő) kínálattal várunk minden kedves vásárlót újonnan nyílt Online Konzolos Webshopunkban.
    Itt mindent megtalálhatsz, (PS2, Gamecube, Xbox, Gameboy, Ps1, Dreamcast, és a retro konzolok) amit csak szeretnél, (játékok, kiegészítők) gyors kiszolgálás, postai csomagküldés, személyes átvétel lehetséges!
    Mindenre teljeskörű garancia, szervízszolgálat. Adás-Vétel-Csere-Szervíz!
    [email protected], [email protected], 0630 25 85 034, 06 30 377 77 07
  • FREAK
    #410
    van egy pár...
  • PLaci #409
    Mért? Van külön PS2 Vs. Xbox topic is?
  • FREAK
    #408
    kérdésem=kérdése
  • FREAK
    #407
    az akadozásról annyit, hogy egyrészt valóban létezik PS2-n is, én már találkoztam vele, másrészt pedig boxon sem vas kérdésem, hanem a programozók tudásáé

    vannak játékok, ahol egy sima robbanásnál lassulást észlelsz, más játékoknál meg egy sokkal szebb robbanás folyamatosan zajlik le, vagyis ez csak kód kérdése

    de mi lenne, ha az xbox topikban nem xbox vs. ps2 baromság menne?
  • PLaci #406
    PS2-höz még nem volt szerencsém személyesen sajna...
  • Aramir
    #405
    1. Nem lesz, már van és kettő korongon. Bár lehet, hogy még csak Amerikában adták ki.
    3. Akadozást Ps2-n is láthatsz.
  • PLaci #404
    Na! Akkor lássuk csak...



    1.)
    LESZ GTA3 Xbox-ra, méghozzá 1 korongon a GAT3 és a GTA3-VC! (Asszem a neve GTA3 Double Pack) Nem kacsa, a Rockstar weboldalán láttam! ("PS2 and Xbox")
    2.)
    A valóságban a PS2 sokkal komolyabb hardware, asszem a régi Guru egy ősrégi számában volt valami 4-6 oldalas cikk a belső működéséről. Azért hozza be csak lassan a Xbox-ot, mert nem csak komolyabb, de sokkal bonyolultabb is a belső szerkezete, a benne található 4-5 külömböző proci között a fő adatbuszokon kívül találhatóak kisseb sávszélességű további adatbuszok is, melyeket csak alaposabb programozással lehet rendesen kihasználni.
    3.)
    Az öcsém Xbox-ot kért karácsonyra (majdnem 20 éves), pedig szerintem a PS2 jobb lett volna. Akadozik, nem egy játéknál, főleg az erősebb dinamikus fényefekteknél.
    4.)
    Fagy egy helyen a SW-KOTOR, hogy a p*csába lehet Xbox-on patchelni?
  • FREAK
    #403
    na igen, 1152-ben egy 640-es kép mindig tűéles :DDDD

    viccet félretéve, kár ezt feszegetni, hogy melyik szebb meg jobb, mert ez az egyik utolsó szempont

    az itt emlegetett Halo szerintem határozottan sivár grafikailag (konkrétan a környezetre gondolok, kívül még elmegy de a belső terek....), és mégis nagy siker, ezzel szemben van olyan fullos csilivili játék (nem is egy) ami tartalmilag nulla

    nekem a Gladius is nagyon bejön, főleg ahogy kezdek belerázódni, pedig az sem egy poligontenger....
  • Lammer
    #402
    bocs lenyomtam az entert...
    Naszal.
    Nem kötözködni akartam, sorry csak soxor pofára esek én is (boxnál-is sajna) hogy élőben egy picit másabb...

    Péjesen kiváncsi lennék a ghosthunterre, mert az baromira teccik!!!!!! :)
    ISO-ban már megvan... csak sajna gép még nem az meg kb nyár projekt... :)

    bájdövéj2: jajjjdevárommáraboxom!!!!
    JAJJJJ
  • Lammer
    #401
    Igen láttam, nem rossz, de ezek szerintem developer képek magas felbontásban erősen AA feelingel! ezek tesznek be soxor a hintába engem is, aztán jön a TV-n elött a szájhúzás -> "eeeeeeez volt olyan kafa grafra?????"
  • Alien!
    #400
    erősen játékfüggő az amit mondtam...mondjuk olyan játékot kéne hozzá látni(GT4,Jak 2,Ghosthunter,Primal,stb)...Egyébiránt a készülő Killzone-ról a Hardwired.hu forumán az arcok azt hitték,hogy pc-s fps lesz,utána meg ment a hitetlenkedés...

    Persze,hogy leelőzi grafban(logikus),de mondjuk annyira nem,ami számomra meggyőző lenne...haveromnak x-e van,látom eleget....

    bájdevéj,a 2 gép felépítését figyelembe véve,szted melyiket ismerik ki hamarabb???


    Killzone


    Ja,egyébként,hogy a topic címénél maradjak a Halo nagyon teccett...X-en!
  • Lammer
    #399
    Igen ebben van valami...
    Tényleg igazad van, basszus

    Nem szeretnék vitatkozni, de erősen reszelem a torkomat amikor azt írod hogy az xet behozza látványban a péjes2...
    Nem akarok flémelni, láttam, jácottam, és megtapasztaltam, hogy ari a ps2, meg tök fílinges gamék vannak reá, de azé az x leelőzi grafban a cuccot!!!
    bájdevéj, mi lesz ha megtanulnak programozni xre is???
  • Lammer
    #398
    Legjobb!!!
    De meglehet Neroval is...
  • Petyus_
    #396
    "egyébként aki hardcore pc-s volt,az mind x-et vett"

    Nem mer én Nintendot! =)
  • aabyssx
    #395
    Én lehülyézem a pécéseket (a sznob pécéseket még jobban ;). Mer a nagyrészük olyan szélsőséges, szemellenzős, mint a PS2 b*zik. ;)))
    (...amúgy én is az vagyok, vagy nem, vagy mégis, vagy csak aludnom kellene már irogatás helyett?)
  • Alien!
    #394
    egyébként aki hardcore pc-s volt,az mind x-et vett...más az értékrend,a teljesítmény van előtérbe helyezve....illetve talán egyszerűbb(és jobb minőségű) rajta a divx filmezés...annó emiatt én is kacsingattam a box felé,de most,hogy 400 ft egy dvdr,a divx nálam má csak max pda-n játszik... Egyébiránt a mostani PS2 játékok vígan felveszik technikailag a versenyt,mondjuk az x-es játékokkal,az exkluzívak meg pláne,függetlenül attól,hogy a 2 hardver között mennyi a különbség...eccerűen csak megtanulták programozni....
  • Petyus_
    #393
    Már bocs, de én meg magyar TV-n csak PS2-es reklámot láttam, azt viszont sokat.

    Mondjuk lehet azért mert csak focimeccset nézek a TV-műsorok közül. =)
  • Lammer
    #392
    Na ezt jólmegasszontttam, csak dühömben gyorsan akartam reagálni a történtekre...
    Bocsánat a hely.hibákért...