5250
Xbox
  • Lammer
    #502
    Terminator_3_Rise_Of_The_Machines_USA_Fix_PAL_Machines_XBOX-PARADOX

    Tudnátok segíteni???

    Kéne nagyon...
  • Marcell
    #501
    Haverom (hasznalt) csippelt x-boxot venne! Ha tudtok eladot, irjatok legyszi'!
  • FREAK
    #500
    huh utánanézek, most hirtelen semmit nem találtam róla
  • Caponee
    #499
    Dakota. A seneca engem is erdekelne.
    Freak pls
  • Zetorg
    #498
    és ezeknek mi a címe?ftp-ket nem vágom
  • FREAK
    #497
    ha már fizetős, akkor ftp - dakota, seneca...
  • Zetorg
    #496
    tudnátok olyan oldalt mondani ahol lehet letölteni x-box játékokat?lehet fizetős is!
  • FREAK
    #495
    bizony, Alien, ennek a reklámnak pont ez a célja, és el is éri
  • balu87
    #494
    dehogynem,hisz látod beszélünk róla,és rajta keresztül a BOX-ról,tehát reklámként kurva jól funkcionál!
  • Rincewind
    #493
    Szerintem nagyon ötletes ez a reklám, nekem bejön.
    Szakít az unalomig ismert trendekkel és valami újat mutat, felhívja magára a figyelmet és akár szánalmas, akár nem, egy reklámnak ez a dolga.
  • Alien!
    #492
    pfff....gondolom milyen reklámszakember agyából csöppenhet ki ilyen termékkapcsolás....formabontó az igaz,csak éppen semmi értelme..:(
  • Caponee
    #491
    Milyen programokkal firkáljátok ki a box isokat?? Meg mire? Gondolok itt a dvd lemezre hogy + vagy - meg a lemez márkára..
  • FREAK
    #490
    adjon, a lényeg, hogy maga a módszer poénos és laza, nekem bejön, és biztos másoknak is

    végre egy reklám, ami nem ugyanolyan, mint a többi (ebben mondjuk az XBOX mindig is top volt)
  • aabyssx
    #489
    Először nem hittem el ezt a hülyeséget. Majd szét röhögtem rajta az agyamat, de aztán ez elmúlt és most megint nem hiszem el.

    Poén? Ezér' a M$ pénzt ad! /:)
  • FREAK
    #488
    szerintem hagyd a gondolkodást azokra, akiket ezért fizetnek

    ez tök jó poén, te vagy hozzá túl merev
  • aabyssx
    #487
    Ez SZVSZ ultraszánalmas próbálkozás. Ha már a japán piac kell nekik, mér' nem készítenek/készíttetnek inkább olyan játékokat, ami a japánokat is érdekli?!? /:|
  • Aramir
    #486
    Ez nagyon állat Az a pizzásdoboz....
  • aabyssx
    #485
    Ide is, mer' ez döbbenetes:

    TERRA LOL

    M$ pizza. Besz*rok!


    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=54437


  • KeFe
    #484
    Csinalj/tass egy usb csatlakozot a boxra es a boxcontroller csatit meg bele a pc-be aztan maris ottvan a kontroller a pchez :)
    Nekem is be van kotve bar idaig 2x ha hasznaltam :)
  • Imremagdi
    #483
    sziasztok !

    X-box lehet játszani pc-játékokkal ? Ha igen milyen program, vagy chip kell hozzá ?
  • Lammer
    #482
    napersze!!!!
    :)
    Amúgy tudnék velük PC-n is jáccani tök jól, turbózott grafix-al, dehát a kontrolleren a TV-n az feelingesebb. Nincs most kedvem$ venni 1 controllert Pc-hez, mert lehetne a TVn tolni aztat is... DE akkorisboxonakarom!!! :)
  • Lammer
    #479
    Ápropó, van 5let PSX emunál, valami emberi sebesség elérésére, valamilyen konfig setting, mert kipróbáltam a PCSXBOX v11(default setting) verziójával de szaggat a lelkem, és űgy élvezhetetlen, amúgy feeling meg minden, dehát a sebesség...
    :(
  • Lammer
    #478
    BE jó lenne, bár én rosszakat halottam róla, mert nem támogatja semmi, vagy igen??? ÉÉÉN örülnék a legjobban neki.
  • Lammer
    #477
    Tökéletesen igazad van...
    Én is kb asszongya hogy 11 éve gyűröm asztalnál az ipart . Call of Cthulhu intenzíven a vénába kb 8 éve
  • Sir Quno Jedi
    #476
    naés, azok meg nálam nem játszanak
  • aabyssx
    #475
    Mindegy, mer' ha valaki igazi szerepjátéknak nevezi az errpégének kategorizált PC/konzol játékokat, annak nem mond semmit, hogy "papíron", kockával.
  • Sir Quno Jedi
    #474
    A 2/3-ad életemet végigRPGztem (papíron, gépen, élőben), de a BG PC-n nekem nem jött be. Azonban a BG:DA PS2-n kiváló szórakozást nyújtott, mégha csak h&s is !
  • FREAK
    #473
    akkor játsz egérrel boxon is, senki nem tiltja meg
  • Lammer
    #471
    NAjó feladom... :)
    Ha neked egy hekkenszless időrabló, akkor mit szolnál egy igaazi RPG-hez??? like Fallout 1-2??? imádom, most is nyomulok a munkahelyi 233@262es P1emen
  • IGAZIWILLIAMS
    #470
    hogy lehet képet felrakni?
  • IGAZIWILLIAMS
    #469
    idesüss
  • IGAZIWILLIAMS
    #467
    ha találsz egy konkrétat akkor jelezd lécci
  • FREAK
    #466
    majd megnézem, de tuti ott volt link vagy 6 gyártóhoz
  • IGAZIWILLIAMS
    #465
    hát lehet hogy egy nagy balf-- vagyok de csak a thrustmaster linket találtam azok meg csak rezgősök
  • FREAK
    #464
    persze hogy létezik

    www.xbox.com-ról van egy csomó link
  • IGAZIWILLIAMS
    #463
    egy kérdés zaklat már régóta:létezik az xbox-hoz force feedback kormány vagy olyan átalakító amivel lehet esetleg hozzá használni valamilyet?
  • Lammer
    #462
    Neem az igazi RPg, hanem ez amolyan Hekkenszless tüneménynek láccik...
  • IGAZIWILLIAMS
    #460
    Próbálta már valaki a Deus Ex 2-őt? én csak ajánlani tudom!
  • IGAZIWILLIAMS
    #459
    nézegettem a bungie honlapján a Halo 2-ről a képeket... ujj-ujj killzone? ehh
  • IGAZIWILLIAMS
    #457
    nagyon köszi