5250
Xbox
  • magus
    #743
    te, ha egy amcsiban vett xboxto hazahozok, mitt tudok ezdeni vele?
  • Cat #742
    Videojáték Pearl Harbor - Az Xbox Japánban
  • CSOCSO
    #741
    nah valakim egkeresne mar forrasztas ugyben.. mert a csipeles ujabb nem keves mani... es nincs kedvem 250 et kolteni azert hogy a nappaliba filmezhessek...
  • #740
    Mortal.Kombat.Deception.PalFIX.READNFO.XBOX-WpR


    Ha valaki látta valahol ezt a filet, kérem szóljon, fontos lenne, hiszen enélkül nem megy nálam a játék :(
    Köszi!
  • Lammer at Work
    #739
    ha tucc forrasztani, akkor meg tudod csinálni...
    bár terjeng egy Urbánus legenda, hogy lehet szoftveresen is, ennek moncca utána kéne járni...
  • Vegas
    #738
    lehet hüle kérdés.de...interneten hogy lehet jáccani?
  • Kenoby
    #737
    Csá skacok !
    Megvan már valakinek az új Mortal? Nekem igen de nem hajlandó winyóról futni, másnak is van ilyen gondja?
    Mellesleg a Bios-t hopgy lehet flash-elni az M8-biosra mert amikor a Slayer's Evox alól Flash-elném akkor kiirja hogy a Bios nem flash-elhető.
    Please help me.
    THX
  • Lammer at Work
    #736
    csak a DVDfej
    ezért nyomok rá mindent hálózaton...
  • CSOCSO
    #735
    okesz koszike. .es a boxok nem hajlamosak az elhalasra?
  • CSOCSO
    #734
    van mani ket boxra is de nem arra gyujtok.. szal nem szivesen dobnek ki manit ket boxra.. pc-n se jatszom igazan neten.. pedig lehetne...
  • Elusive
    #733
    köszönöm mindenkinek az infókat
  • Petyus_
    #732
    CSOCS ha USÁban veszed, használtat vegyél inkább, a nem használt az elvileg az Anarchoid által említett 1.6 (?) széria lesz, amit nem lehet a gyári BIOS-csippel okosítani.
  • Petyus_
    #731
    CD-RW-t nagyon jól. CD-R-t Samsung igen, Philips abszolút nem. DVD-RW-t az enyém tökéletesen, DVD-R-t is tökéletesen, csak nem minden típust olvas. DVD+RW-t nyögvenyelősen, de olvas, DVD+R márkafüggő, de mindeképp rosszabb, mint a DVD-R.

    Az enyém Philips drive, ha jól tudom, a mostani Electroworld akcióban is ilyenek vannak.
  • AnarchoiD
    #730
    csak ahoz is kell HW beavatkozas, pakaval megerinteni egy pontot a nyakon (bios write enabled) DE SIESS mert mar olyan boxokat arulnak , kb 1-2 hete amikben nincs ilyen ficsor azokat csak csipelni, valami friss csippel lehet ...

    amugy ha usaban vagy en 2xboxot vennek, kiszoritanam ra a penzt 1.et xbox live0re gamolni 1. pedig multimediazni (a 2. ertelemszeruen legyen hasznalt ;)
  • KopaX
    #729
    Elvileg kell neki az összeset.
  • Elusive
    #728
    csipelt xbox milyen írott lemezeket olvas (+-os, -os, rw)?
  • CSOCSO
    #727
    csipeltet kene venni.. ja.. de csipeltet nem arulnak..es olyat se tudok aki csipeltet:((((( amcsiban vagyok .. szal... nemtom.. a kerdes az hogy alapbol vehetek hasznaltat? vagy x nel nem gaz ha hasznatat veszek? mert 30 dolcsi is 30 dolcsi.. abbol talan megvan a csipeltetes...
    masik forumban azt irtak nem fontos a csip.. bios modositasal is menni fog a divx
  • AnarchoiD
    #726
    5. lehetoseg : csipeltetvegyel ;) (nemcsak dvd-re jo, hanem divx , xvid meg minden mas
  • AnarchoiD
    #725
    jah a SNES emu jol megy , amigaemu mar kicsit akadozik neha
  • Vegas
    #724
    Xboxra van emulator ami jó meg működik is??
  • CSOCSO
    #723
    boxot vennek filmezesre... 4 lehetoseg van:
    1)origi.. 150 dolcsi
    2)valami factory reconditioned 130 ert
    3)hasznalt 120 ert jatekkal
    4)dvd kittel.extra joy 200 ert (free shipping ami a tovvihez nincs)

    +1) 130 as factory okossagos +30 a dvd kit
    az 160...extra kontroller nem fontos szamomra
  • #722
    Én ezen már meg sem lepődöm. Olvass el innen néhányat: http://www.anetforums.com/posts.aspx?ThreadIndex=6789

    Azóta egyébként megvan a cucc 2003/12/02 gyártás, flesselve, mindent olvas gyönyörűen eddig. A fenti topicból kiderül, hogy ez csak ideiglenes állapot :(((
  • Atcom
    #721
    Pffff. Elég bosszantó! Csak azt nem értem, miként mennek át ezek a darabok a minőségellenőrzésen! Nem akarom elhinni, hogy nem lehet kiszűrni a hibás olvasókat, még beépítés előtt!
  • #720
    Ehh, ugyanez mint velem :) Többet kipróbáltattam, 2 fajta volt: November 16 és 17 gyártás. Mindkettő ugyanolyan szar. Budaörsön ez is.
  • Multisync
    #719
    Sürgősen eladó egy alig használti eredeti állapotú XBOX! 2 eredeti játékkal 35-37ezerért! Ha érdekel vkit, írjon: [email protected]
  • Atcom
    #718
    Velem is hasonló történt...
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9047994
  • fishBNS
    #717
    http://xbox.uw.hu/
  • #716
    Na, megjöttem az Electroworld -ből, próbáltam kicserétetni az Xboxot, amiről lentebb írtam. Nos, nem sikerült, mert 5 dbot próbáltunk végig és mind rossz volt. Pénz vissza és miattam lett kivonva a teljes készlet a polcokról :P Bocs, aki venni akart akcióban!
  • lacokpatok
    #715
  • #714
    ...
  • CSOCSO
    #713
    aki tudja hogyan lehet filmet lesni az xboz media centerrel az latogasson el a topikba es segitsen!!! koszonom!!!!
  • Lammer
    #712
    jáccál vinyóról :P
  • #711
    Sehol nem kellene divatnak lennie, de jó, hogy néhány helyen még van :)
    A cserét el tudom intézni szerintem, most az érdekelne, hogy hasonló elő szokott -e fordulni.
  • Seth
    #710
    Hát én műszaki üzletben,szervízben dolgozom és nálunk és a hozzánk tartozó készülékeknél még él és virul a 3 napos cseregar.Az electro world-be úgylátszik már nem divat...
  • #709
    Ez a 3 napos téma sajnos uniós csatlakozásunk óta nem létezik, de nem is emiatt kérdezem itt, hanem például a #686 ban pont az én esetem fordul elő, ebből gondoltam hátha van valami széria hiba.
  • Seth
    #708
    Akkor még van 3 napod hogy visszavidd(a boltnak kötelessége 3 napon belül kicserélni)
    Nemárt ha kipróbáltatod ott a helyszínen...csak erősködjél hogy demostaztánirgumburgum tessék kipróbálni,mert néha nem veszik a lapot
  • #707
    Sziasztok, ma vettem egy Boxot, és nem olvassa, a hozzá adott PGR2 lemezt... a Top Spint minden gond nélkül viszi. A PGR2 is megy egy másik (feltört) gépben. Az Electro World ben vettem.
    Hasonló probléma volt már?
  • Jasonchan
    #706
    HI!Nem tudom ki mennyire foglalkozott avval,hogy az xbox vincsijerol az elmenteseket leszedje a pcre!En most kezdtem el,mert nagyobb vincsit akarok bele tetetni es az elmentesek feltetlenul kellenenek nekem!!Nos eljutottam odaig,hogy osszekotottem a pcvel es elkezdtem letolteni az elmenteseket(Flashfxpvel es total commanderrel) es van olyan elmentes amit valamiert nem vesz at(vagy 15db) azt szeretnem megkerdezni,hogy tudja,e valaki, miert van ez?Talaltam egy olyan progit xbox saves manager de az is ugyan azt csinalja!!
  • greco
    #705
    Xboxra rá lehet kötni egy Creative P580-as hangfalszettet,úgy hogy 5.1-ben szóljon?
  • Davidus
    #704
    Maradjunk annyiban hogy PS2-re jön ki elsőnek. Az tuti hogy PC-s verzió csak jövőre lesz. Szerintem a boxos is átcsúszik 2005-re.