5250
Xbox
  • Aramir
    #783
    Használj xISO-t, azzal betudod szúrni, illetve letudod cserélni a fájlokat az isoban. Nem kell szétkapni, majd visszakonvertálni isoba a cuccot, ezért jóval gyorsabb.
  • CSOCSO
    #782
    megvan az xbox.. megvan a duox 2 chip. . jovoheten beszerelik nekem... valamelyik kedves es onfelaldozo boy segithetne nekem...
    milyen progikat tegyek fel hogyan meg stb...(filmet akarok lesni)
    szal valaki olyan kene aki tudja hogy mit hogyan kell feltenni.. no meg lesznek olyan kerdeseim is hogy jatekot hogyan kell kiirni vagy mizu van...
  • Knox
    #781
    kössssszentő!
  • Lammer at Work
    #780
    ridata minuszos az tökéletes, de ne hamisítványt... a korong közepén kicsivel van a sorszám ami látszik mind2 oldalt, az guut
  • Knox
    #779
    Mondjatok légyszi pár dvd márkát, amit általában olvasnak a boxok, mert most irtam ki a Mortalt egy GigaMaster-dvdre és nem olvassa a drága!
    Most akkor milyet érdemes venni?
    kösz!
  • Vikunya
    #778
    Okk, thx mindent és a hangszórót is!
  • Lammer at Work
    #777
    right!

    nyertél egy buzipiros hangszorót...
    ;)
  • Vikunya
    #776
    Csak hogy jól érteme-e! Konkrétan megfogom a Mortal DVD-t kimásolom a fájlokkat a Qwix-el, ott felülírom a xbe fájlt, majd visszakonvertálom a Qwix-el isoba? Remélem jól értelmeztem! :)
  • Knox
    #775
    Bocs, gondoltam erről nem esett szo mostanában! tévedtem!
  • Lammer at Work
    #774
    csak 2öt kellene visszaolvasnod...
  • Knox
    #773
    sziasztok!

    Friss xbox tulajként egy kérdésem lenne! Mit kell csinálni az XBE kiterjesztésű fájl-al? Pontosabban hogyan kell vele megpeccselni az iso-t, ha egyáltalán azt kell vele megpeccselni?
    Köszi a segitséget!
  • greco
    #772
    Hibátlan,1 évesnél nem régebbi,használt Xbox-ot vennék.
  • Lammer
    #771
    kolléga jól szolt, enigmah switchdisk, bár nagyon randa lesz a kép, de legalább tucc majd jáccani...
    deha okosan akarod... ;)
    megfogod amit leszedtél NTSC release-t...
    kicsomagolod isoba, nah utána fox egy progit(Xfer,Qwix stbstb...) avval kimásolod a vinyódra az isoban lévő adatokat...
    ahova kimásoltad ott felüliratod a Fixben lévő default.xbe-vel azt a könyvtárat, meg visszaISOzod QWIX-xel...
    az új isot, meg kiírod amivel akarod...
    ennyi...
  • CSOCSO
    #770
    most hogy mondod:) dekiraly lesz uj conkerom..
  • Petyus_
    #769
    BTW honnan a nicked? =)
  • Petyus_
    #768
    Hát ja, Lammer biztos jobban tud segíteni. =)

    Enigmah Videomode Switchdisc kell, nyomasd fel a vinyódra, vagy egy CD-RW-re, és az átváltja neked NTSC-re a Boxot.
  • Petyus_
    #767
    Korábbi témához: van egy ócsó DVD-R, Arita, háromból három Philips drive tökéletesen olvasa!
  • Vikunya
    #766
    Nah igen de nem lehet! Szal valahogy ezt a fájlt kell felmásolnom!
    Szal azt hogy írjam ki cd-re hogy menjen?
  • Petyus_
    #765
    Egyszerűbb átállítani a Boxot NTSC-re. EvoX/Settings, vagy Enigmah Videomode Switchdisk.
  • Petyus_
    #764
    Akkor nem egyszerűbb megvárni a Conker Live and Reloadedot?

    Nekem csak SNES emum van, N64 kollekció van egy teljes DVD.. DC++-on biztos megtalálod. Engem meg leginkább az OOT érdekel, de az megvan GC-re hála Sephinek. =)
  • Vikunya
    #763
    Hello!

    A Mortal Combat nem indul el! Van egy fix fájl hozzá amivel megy PAL Xboxokon is de azt hogy írom fel hogy az xbox lássa???
    Ha amatőrnek tűnik a kérdés ne lepjen meg senkit de még csak most kezdtem a szakmát :)
    Nagyon kéne a segítségetek!
    THX
  • CSOCSO
    #762
    ez engem is erdekelne.. ha jol tom van n64 emulator... honnan lehet leszedni hogyan kell futtatni?? jatekaim azok vannak.. bar legunkabb ugyis csak a conker erdekel:)
  • Vegas
    #761
    #724
  • harley
    #760
    ha komolyan érdekelnek a gamék akkor írj a [email protected] -ra
  • fishBNS
    #759
    En inkabb azt kerdeznem: Van olyan Xbox emulator ami mukodik? ;)
  • jobb
    #758
    Hali! Van olyan x-box emulátor PC-re , amely müködik alcohol120%-ba mount-olt iso file-val?
  • #757
    Jaja, már kiderült. :(
  • toMpEr
    #756
    ja, csak szar francia
  • #755
    Nemtom érdekel -e valakit...

    2004-10-14 Halo 2 (c) Bungie Studios *DVD9* *PAL* *XBOXDVD* DIFFUSION 61x50 MB

  • CSOCSO
    #754
    kiiiraly.. ingyen osszerakja nekem a srac a chipet meg az xboxot.. neha magyarok rulez..
  • CSOCSO
    #753
    oke.. chippelve lesz a cuccos.. jatekokat honnan szedtek le?
  • CSOCSO
    #752
    edes baratom varexfijam.. nem tudnal nekem segiteni?????????? xbox forrasztas ugyben?
  • Crem
    #751
    Én 8x írom Verbatim DvD+R lemezre és semmi gondom nem volt idáig...
    Egyedűl a Princo-val szívtam...
  • Lammer
    #750
    bazz 4Xes írás!!! max 2X de én preferálom az 1Xes írást...
  • NoPain
    #749
    Sziasztok!



    Pár napja van boxom, pár kérdésem lenne! Letöltöttem egy-két iso játékot hozzá, eddig 1-et írtam meg Verbatim DVD-R lemezre 4szeresen Nero-val, de nem olvassa. Kiírja a formaszöveget, hogy sérült vagy piszkos lemez. A srác akitől vettem azt mondta, a Verbatim lemezeket nem nagyon komálja. Szóval a kérdéseim: Milyen alapanyagra írjak, amivel biztos működni fog? Mekkora sebességgel?



    Nem a standard xbox képernyő jön be indításkor, hanem egy magyar nyelvű shell, ezt hívják evox-nak? Ha beüzemelem az ftp kapcsolatot (ezt megtaláltam a fórumban lejjebb), elég az iso fájlt feltenni a box vinyójára és máris lehet indítani? A magyar nyelvű menüben van egy ilyen pont, hogy "játék indítása vinyóról".



    Köszi szépen!
  • CSOCSO
    #748
    :) jofej vagy:) heheheh
    amugy par ezer ft... aztan csipeltetni kell hogy lejatsza a hazai dvd ket is.. gondolom warezolni fox.. ha nem akkor is csipeltetni kell..
  • Seth
    #747
    2500,- ért láttam egy műszaki boltba
  • magus
    #746
    aha, és azt hogy kell? Vagy mennyibe kerül? Lehet hazacipelem tesom xboxat ha kimegyek karacsonykor:)
  • CSOCSO
    #745
    kell venni egy aram atalakitot
    majd chipeltetni vagy mas modon rabirni hogy lejatsza a PAL cuccokat is..
  • Lammer
    #744
    megvan a FIX!
    ha MSNen vagy, küldöm!