5250
Xbox
  • JackSlater
    #863
    Hype olták,de az hogy milliók megveszik az nem hype...
    Killzone az hype volt,lásd EDGE magazin:Kapott 6 pontot,és "ezt nevezik Halo killernek???" ez a game volt a full hype.A Halo2 mindenhol jót kapott,ahogy én láttam.
  • JackSlater
    #862
    Hypeeeeeeeeeee!!!! Még meg sem jelent már rulez????:)
    Amúgy tényleg az,én is már alig várom....
  • JackSlater
    #861
    slayer??? vagy player???
    mindig a legújabb mediacenter Xbox-ra:

    ftp:xbmp.uk.xbins.org
    felhsz:xbins
    pass:homebrew

  • Lammer at Work
    #860
    hehe!!! kiazazigénytelen???
  • CSOCSO
    #859
    halo sux metroid 2 rule.z. slayersrol annyit hogy majd felrakja nekem valami lamer ember egy szerverre ..szal mindegy...
    (vagod(:
  • Lammer at Work
    #858
    minek link???

    találd meg!

    (vágod?)
    ;)
  • Lammer at Work
    #857
    "hype az mikor még meg sem jelenik vmi,de már istenítik,és más dolgokhoz hasonlítják"
    hááát pont ezaz!!!! ez van a HALOval is...!!!!
  • CSOCSO
    #856
    tudnatok adni linket ahhoz a slayer progihoz hogy tudjak filmezni? legujabb kene.. koszke elore is
  • JackSlater
    #855
    Ez nem hype...hype az mikor még meg sem jelenik vmi,de már istenítik,és más dolgokhoz hasonlítják.Ez csak egy remek progi megérdemelt fogadtatása.Hidd el a FF?? bármelyik része megjelenése előtt már ott alszanak egyes fan-ok a boltok előtt.Ez van,a járékipar
    egyre nagyobb üzlet,nincs mit tenni...
  • Lammer
    #854
    közvetlen forrás: Hardwired.hu közvetett: Filefront

    "A Microsoft bejelentette, hogy a Halo 2 című XBOX platformra készült akciójátéka 2.4 millió példányban kelt el csak a keddi napon és ezzel 125 millió dollárt - azaz megközelítőleg 23 milliárd 750 millió forintot - hozott a Bungie és a Microsoft games konyhájára egyetlen nap alatt. Ez eddig a játéktörténelem legnagyobb 24 órán belüli értékesítésének számít. A Halo 2. megjelenésének első napján több pénzt tejelt, mint amire a mozitörténelem legnagyobbjai - Spider-Man 2 (Sony), Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (WB) és a The Matrix Reloaded (WB)- 24 óra alatt valaha is képesek voltak. A Halo 2. túlszárnyalta még az amerikában megjelent The Incredibles csak három nap alatt elért 70.5 millió dolláros bevételét is!"

    ez beteeeeeeeg, ekkora hype-ot?????
    na azé tényleg szép meg jó a játék, de azé ez túlzás...
  • Skyner
    #853
    ok. te vidámkodhatsz, megvan rá az okod...
  • Lammer
    #852
    tudom, tudom
    én csak egy biztonsági őr vagyok
    AKKORIS!!!
  • Skyner
    #851
    de beszóóóóóólok !!! Te meg ne grimaszkodjáááá ! Tudod, te csak egy .... vagy ! :-)
  • Lammer
    #850
    neszóóóóójjjjbe vazzzzzzee
    tudod 1 telcsi, 2 merci vágod?
  • Skyner
    #849
    mi van vazzzzeeee ? Itt lopod a napot ?
  • Lammer
    #848
    pfffffffff
    Ha egy kicsit beleolvasgacc a konzolos fórumokba, akkor ismerhetnél...
    pl: én kezdtem el a ps2HDD őrületet, de sokan fordultak már hozzám tanácsaikért...
    de most nem fényezi akarom magam, de kérdezz rá nyugodtan...
  • Shep
    #847
    Nem haragszom, nem is ismerlek :)
    Különben meg munkidőben azért nem illik a fórumot hosszasan olvasgatni :)
  • Lammer
    #846
    ne haragudj Shep, most rajtad fogom kitölteni haragom, mert mindenki bejön és nem bír visszaolvasni egy picit sem...
    BAZZZZ OLVASSS VISSZA, le vannak írva a TV-s, FPS-es, és vinyós alternatíváik, minden!
    naaaah....
  • aabyssx
    #845
    komolyabb = komolyabb, még megvehető áron
  • aabyssx
    #844
    Hát, nemtom'.
    Én csak a videojátékok miatt vettem komolyabb tévét (Sony KV29FX66). Nálam nagyon-nagyon számít, hogy mit nézek és mit hallok.
  • aabyssx
    #843
    Sokan játszanak X-en is FPS-t is.
  • aabyssx
    #842
    Ehhez nem értek. Max. annyihoz, hogy kis hülye programokat (pl. Media Center) felmásolok a HD-re és onnan indítom.
    Azt, hogy játékot hogyan, milyen DVD-re kell írni, azt nem tudom. Vedd meg inkább! :)
  • Shep
    #841
    Majd el felejtettem, milyen TV ajánlott hozzá? Kis TV elég neki 54 es képátló alatti.
  • Shep
    #840
    Még vmi, rengeteg xbox dvd van a neten, ezt leszedem, kiírom a dvd-t akkor tudom majd nyomni a boxon?/természetesen chipelve van/ milyen dvd-re kell írni stb.
  • Shep
    #839
    Hát azt hiszem akkor, ha veszek ily cuccot, akkor fps-t inkább PCn játszom továbbra is, erre meg jó lesz a ninja gaiden és társai azokkal csak elboldogulok valahogy :)
  • aabyssx
    #838
    Általában a hüvelykujjak 2 analóg karon, jobb mutatóujj a trigger-en. Bal oldali kar általában a mozgás, a jobb pedig célzás. Meg kell szokni. Egér után először ultra-béna leszel, de aztán bele lehet jönni.
  • Shep
    #837
    Thx, de el nem tudom képzelni hogy lehet irányítani gombokkal fps-t.
  • aabyssx
    #836
    > milyen csatlakozónak kell lennie a TV-n, hogy rá tudjam kötni



    BTW ez egy RGB mazzag' (amit érdemes beszerezni - kb. 4000 Ft), de a sima is scart ilyen.


    > FPS irányításához is csak a gamepad van?

    Nincs szükséged másra.
  • Shep
    #835
    Egy amatőr kérdés, megveszem a boxot, milyen csatlakozónak kell lennie a TV-n, hogy rá tudjam kötni, valamint monitorra nem köthető? FPS irányításához is csak a gamepad van?
  • Gábor
    #834
    Nincs optikaim sajna...A ddts-100on meg nincs csíptető a hangfalakhoz, így egy új erősítő marad az egyetlen alternatíva.
  • Skyner
    #833
    Sziasztok!

    Látott valaki mostanában (max. 1 hete) üzletben vadonatúj XBOX-okat, amiket még tavaly gyártottak?
  • CSOCSO
    #832
    a dvd-s eorisot cuccodon meg nincs bemenet mi??:(

    ajjir caft ceszek erosiror vagy egy olyan dekodert.. nemtom melyik az olcsobb
  • mochee
    #831
    Csá! Eléggé kezdő vagyok a témában, valaki segítsen lécci. Elvileg bele kell szereltetni egy csippet a boxba, hogy menjenek rajta a másolt játékok. Ilyen chipekből több fajta van? Most ha letöltök egy játékot és megírom, akkor az milyen chipen fog működni?
  • greco
    #830
    Ha nincs optikai bemenet,akkor nincs 5.1.
  • Gábor
    #829
    A prob ott van,hogy 5.1 hangfal szettem van, csak egy olyan dvd lejátszóval párosítva,ami erősítő is egyben. Csakhogy nincs optikai bemenete.
  • greco
    #828
    Amúgy a legegyszerűbb ha veszel egy ilyet:SP305E - Screenbeat SoundStation 5.1
    Alig kerül többe,mint a DDTS 100.
  • greco
    #827
    OK!mondtam,hogy nem értek hozzá.De akkor hol itt a probléma?
  • Gábor
    #826
    Nekifutottam a pana honlapjának, ajánlom figyelmedbe. Az általad említett szabványokhoz beépített dekóderrel rendelkeznek az erősítők.
  • Gábor
    #825
  • greco
    #824
    Beépített Dolby Digital és DTS dekóder kell...