614
Ha kíváncsi vagy ki, mivel játszik...
  • EqUiNooX
    #283
    eheh, hát mint a kevesek fajának egyik képviselője én biza' keresztelek :]
  • Hmuda
    #281
    Én is bekapcsolom, mivel így lehetetlen pontosan eltalálni az apróbb tárgyakat (megnézem, hogy mikor szedsz fel a fölröl egy apró gyűrűt, sötétben, célkereszt nélkül).
  • EqUiNooX
    #279
    Ez csak egy kép, egy hajnali bolyongás során készült, de annyira jellemzi a játék hangulatát számomra.. :]

  • Hmuda
    #278
    Ez tény. : )))
  • Hmuda
    #275
    Hm. Érdekes ez a Soul Harvest. Most minden szörnyet meg akarsz keresni és legyilkolni? Nem unalmas?
  • EqUiNooX
    #273
    Acdsee-kben alapban van a "photo enhance", azzal pofoengyszerű, de/vagy akár photoshop, vagy bármi rajzprg..
  • Ron Ragm
    #272
    hogyan?
  • ember
    #271
    mondjuk a te képeid meg kicsit túl világosak szvsz.

    bár biztos monitortól függ
  • Hmuda
    #270
    Elmondom neked is. Mindig javíts a kép Brightnes-én, mielőtt berakod valahova. Úgy kellett nekem is leszedni és világosítani, hogy lássam, mi van rajta.
  • Ron Ragm
    #269
    Én a syeda-neen plugint töltöttem le:)
  • Ron Ragm
    #268
    A házamról képek (ezért nem illesztem be hanem csak linkelem)
    Alsó rész-lakószoba I.
    Alsó rész-lakószoba II.
    Jó étvágyat!
    A naplóm(vagy nem:) )
    Kívűlről, éjszaka, esőben
  • advocatus
    #267
    javitsatok mar ki ha tevedek de nem csak 20. szintig lehet fejlodni?
  • Hmuda
    #266
    Ez a Balmora_house plug-in.
  • Ron Ragm
    #265
    a házat te csináltad editorban vagy "kölcsönvetted" valakitől?:)
  • Hmuda
    #264
    A házamban lévő fegyverraktár. Legalsó polcon a megunt kardok és az életunt kalandor lélekorzója. Középen a kalandozások termése, legfelül meg egy majdnem komplett Silver Set:

    Soulgem-raktár. Nem kell különösebb kommentár. Mind töltve van:

    A karakterem hétköznapi viselete:

    A karakterem munkaruhája. Ebony felső és csizma, Daedric páncélnadrág, a szeretett sisak, illetve a teljesen sajátkészítésű kard, a Deathbringer:
  • magus
    #263
    dedurva
  • DooDoo
    #262
    Na akkor megpróbálok egy képet berakni a 26. szintű kis Harcos-orgyilkos-tolvaj karakteremről :)

  • Ron Ragm
    #261
    Ja igen azt elfelejtettem monani hogy újrakeztem a gémet és mostmá battlemage vagyok (faj neve nem jut SZMbe,de a 3 "fehérbőrű" emberfaj közül nem a nord és nem az imperial)
  • Ron Ragm
    #260

    Térdre csirkék! ITT AZ ISTEN!:)

  • DeXoSZ
    #259
    16-os vagyok és van hozzá 60 Heavy Armor skillem

    A mailt azt az Ebonheart vár egy víz alatti titkos bejáratánál találtam, "rábeszlétem" egy manust,h adja oda

    A Dragonbonet pedig egy isten hátamögötti (dél-nyugati) egészpici szigetről szedtem Ebonhearttől délre.
  • Viking
    #258
    Te jo isten, hol talalsz te ilyeneket? Egyaltalan hanyas szintu vagy?
  • DeXoSZ
    #257
    A mostani páncélom:



    És amit negyed órával utána találtam:

  • Ron Ragm
    #256
    Grrrr, na most:
  • Ron Ragm
    #255
    Hopp, na most:
  • Ron Ragm
    #254
    bevásároltqam egy "kicsit"

    Összehasonlítva az első képemmel...:)
  • FREAK
    #251
    csak kevés helyen illegal, és aludnod kell vagy 10 órát
  • Viking
    #248
    Mana novelesere ajanlott a The Apperitice csillagjegy, bar ennek kovetkezteben en erosen fosok a magusoktol, de akkor mar el sem birom kepzelni, hogy egy high elf mennyire foshat!
    (Elvegre mivel nord vagyok, a fagy varik nem sebeznek, a elektromos sebzesre is van ellenallasom, ellenben egy high elf-nek erre csak gyengesege van!)
  • FREAK
    #246
    aludj a szabadban, nem kell ahhoz ágy.......
  • Viking
    #245
    Ime az en karakterem:

    Azon a pajzson ottan eppen egy invisibility vari feszit (45 sec, 20 charge, baromi gyorsan toltodik!), a mellvertemen pedig egy healing vari (50-100-ig, 10 charge asszem)

    Es ime kedves pallosom, a Firekiss! Egy steel claymore-bol alkottam, 30 charge van benne, 1-61 extra tuz sebzes! Szal ellentetben azzal, hogy 3. szinten vagyok, elegge legyozhetelennek szamitok asszem! Kiraly hogy itt az ember sajat maga keszithet jobbnal jobb cuccokat!
  • hiba
    #244

  • Randal
    #243
    a karakterem kezdeti állapotban:
  • Viking
    #242
    Khmm... Ha levenned a sisakot esetleg, kicsit jobban megismerhetnenk a Minat!
  • EqUiNooX
    #241
    Na még egy kép Mina-ról, ez már picit javitott. Most jöttem rá igazán, hogy télleg gyönyörű ez a játék, a netes irások screenjei nem adták ennyire vissza, mint maga a játék. :]

  • Randal
    #237
    Próba:
  • Ron Ragm
    #236
    ti hol szereztek ijen jó stuffokat?
    más: a karilapot hogy tom behozni? 1ster véletlenül behoztam de már nem emléxem hogy
  • EqUiNooX
    #235
    Na, ma délután elkezdtem komolyabban én is a gammát, végre van időm jáccani picit. Az első komolyabb lépések előtt ime Mina nevű assassin csajszim. :]

  • Ron Ragm
    #234
    na jobbképfeltöltés megvolt, a rége helyén kell lennie elvileg
  • Ron Ragm
    #233
    hopsz, nem delagiade hanem Delagiadi
  • Ron Ragm
    #232
    "Kicsit" felcuccoltam magam(majd ha nappal lesz csinálok egy jobb képet):

    Gy.k: ez egy Delagiade őrruha, egy ládából szereztem, gondoltam senkinek sem kell:)
  • Ron Ragm
    #231
    Ehhe sikerült csórnom az őröktől egy steel broadswordöt:)