614
Ha kíváncsi vagy ki, mivel játszik...
  • Rincewind
    #127
    Igazad van tényleg nem hisszük! :DDD
  • magus
    #125
    ultragagyi???huhhhuhhh. te is sokat játszhattál vele...
  • ember
    #124
    ez is egy vélemény.

    de talán előbb nézd meg a játékot...
  • Dikkma
    #122
    Bocs, egy nickváltást kérhetek? Egy kicsit konszolidáltabbra, remélem nem nagy kérés.
  • SarkanyfuaRUSH
    #120
    TAB nyomva tart! :))
  • magus
    #116
    ti mar voltatok vampirok?hogyan?
  • FREAK
    #115
    hi

    ez még egy korábbi állapot, most már extravagant robe is van rajtam :)

    Rogg, az ork battlemage :)))))

  • I.C.ram
    #114
    2. kep szado-mazo? :))) usd a segget :))
  • D(r)EADLOCK
    #113
    hogy kell kepet beszurni a hozzaszolasba?
  • Devla
    #111
    Sehogy. Ha egyszer vampir lesz beloled az mar visszafordithatatlan. Egy konyv ir egy vampirrol, akinek sikerult visszavaltoznia, de ezzel nagyjabol vege is, meg senkinek sem sikerult (legjobb tudomasom szerint) modszert talalnia a visszavaltozasra. Viszont mielott atalakulsz 72(?) oraval kezdodik az elso stadium, ami egy betegseg(tipp:corpus disease??), amit meg ki lehet gyogyitani.
  • Devla
    #109
    Az sajna annak a hatranya, hogy High Elf vagyok. Kap 1,5x annyi magickat, viszont mind a 4 elemre 50% weakness.
  • magus
    #108
    mé amugy azok mit jelentenek?ezekkel nem, vbagyok tisztaban...

    amugy hanyas szinten vagy? mert én még eddig 4 városbann jártam a magam 4 szintjével... ti akkor is elmentekl ha nem küldenek?
  • hiba
    #107
    Miaz a sok piros icon? Nalam akkor voltak ilyenek mikor uszkos lettem:) Hanyan allanak szoba veled?:)
  • Devla
    #106
    Ha erdekel, Ald'Ruhn Fighters Guildben egy zart ajto mogott egy zart ladaban van, gyerekjatek felszedni :)
  • Rincewind
    #105
    De brutális páncél! :))))
  • Devla
    #104
    Gyurtam egyet light armorra es long swordre, egesz tapos harcos/magus lett belolem. Itt a legujabb felszerelesem :)
  • Hmuda
    #103
    Csak hogy megmaradjon annak ez a topic, aminek készült:

    Saját készítésű tűzlabda:


    Csendélet:


    Halálra vártan:
  • Devla
    #102
    A moon sugarbol csinaljak a Skooma nevu drogot, el lehet adni vagy italt lehet belole csinalni.
  • hiba
    #101
    az olyan drog szeru lehet,a night clubba beveszik de nem adnak sokat erte :)
  • magus
    #100
    a moon sugar az mire való?
    hogy kell egy tárgyat az editroban odaadatndod magadnak?
  • D(r)EADLOCK
    #99
    hehe de fasz vagyok....
    mar majdnem minden helyen jartam de Suranban pont ebbe a klubba nem tevedtem be....
    koszi
    megvalami tudom hoghy nagyon amator kerdes de en meg nem csinaltam ugyhogy meg tudjatok mondani hogy kell ide kepet beszurni?..
    thx
  • hiba
    #98
    Egy Suran nevu telepules.
  • D(r)EADLOCK
    #97
    ez a klub hol van?
  • hiba
    #96
    teljes harci diszbe meg nem keszult kep mert meg csak most megyek a ruhamert :))
  • hiba
    #95


  • hiba
    #94
    és most egy kis meglepetes ((k)night club )...
  • hiba
    #93





  • hiba
    #92
  • pluhi
    #91
    Zárnyitás spellel csinálom amúgy, csak alacsony a chance picit.
  • Devla
    #90
    Lehet venni zarnyitas scrollt, vagy egyszeri befektetessel traineld fel a securityd szerintem.
  • pluhi
    #89
    Én elf ijászt gyúrok, de a long blade lassan 80, a marksmen még csak 60. A speed már 90 felett (türhetően fut már). De meghülyülök a zárt ajtóktól. A köv. karim tolvaj lesz az fix:).
  • KeviN
    #88
    jah, a felreertesek elkerulese vegett a hand to hand...a varazslom meg csak 15
  • KeviN
    #87
    en a hand to handre mentem ra a varazslommal ;) mar 90-es szinten van ;)
  • Devla
    #86
    Szint 15 Intel 92 Willpower 100 Destruction 72
  • magus
    #85
    hanyas szinten vagytok?én most léptem a 4.re
  • Devla
    #84
    Varazslonal a sisak mivel light armor csokkenti az armor classt. Persze ez csak akkor igaz, ha igazi varazslo vagy es unarmoredre van sok skilled.
  • magus
    #82
    sisakot miért nem hord senki?
    amugy hol van ilyen hajóó?
  • Rincewind
    #78
    Kösz :)
  • Devla
    #76
    Ugy nem fog menni, fel kell rakni valahova a netre pld ha a szolgaltatod biztositott honlapodnak helyet, vagy www.extra.hu es tarsai. De ne a winchesteredrol linkelj :)
  • Devla
    #74
    Talaltam egy uj botot... :)