614
Ha kíváncsi vagy ki, mivel játszik...
  • Sheva
    #614
    ez volt az én karim mikor még nyomtam a Morrowindet :)
  • GrimReaper78
    #613
    Tab-ot nyomva tartod, és oldalra húzod az egeret. Vagy ha sokáig nem nyúlsz se billhez, se egérhez, akkor lassan körbefordul körülötte a kamera.
  • Ch_Slater
    #612
    nem a Tab?
  • Crazy Mate
    #611
    Melyik gombbal lehet kivűlről nézni a karinkat?
  • PiszkosFred
    #610
    ;]
  • Ch_Slater
    #609
    ez az én morrowind karakterem..
  • Ch_Slater
    #608
  • Wolwerine
    #607
    Néhány tipp a gyors szintlépésre és pénzkeresésre(bár régen játszottam már vele).

    Karaktergenerálásnál az általam fontosnak tartott dolgokat (pl. Long Blade, Block, Athletics, Alchemy) másodlagos (minor skill) képzettségként kezeltem. A kevésbé fontos, de később használni kívánt (pl. Destruction, Light Armor, stb.) tulajdonságokat az elsődlegesek közé (major skill) raktam. A lényeg hogy kezdetben mindegyik általam igazán gyakran használt skill alacsony legyen. Alacsonyabb szinten kevesebb használat elég a tapasztalati pontok szerzéséhez, ráadásul mivel kezdetben alacsonyan tartod őket, többet tudnak a 100-as értékig fejlődni... A Long Blade, Block (hosszú kard+pajzs,én ezeket használtam) illetve a Heavy/Medium/Light Armor skillek harc közben folyamatosan nőnek. Az idő legnagyobb részét futással töltöd, így az Athletics is folyamatosan nő.

    Az Alchemy volt az egyik leginkább használt skillem. Megveszel egy csomó alapanyagot, majd nekiállsz a kotyvasztásnak (80-100 db gyógyfű, alapanyagonként). Ebből kezdetben jó ha összejön 15-20 gyógyital. De ennyinek az ára már fedezi a befektetést, a tapasztalati pontod pedig közben nő... Magas szinten már 70-80 gyógyital is összejön ennyi anyagból, ezeket el lehet adni. Több olyan hely is van, ahol az eladó 4000-5000 összegű, újratermelődő készpénz fölött rendelkezik (mindegy mit kotyvasztasz, az ára mindnek ugyanaz). Szóval összejön mondjuk 6 db skill a kard, a pajzs, és a páncél használata, netán futás közben (harc közben ilyesmi előfordul), a maradék 4 skillt gyógyital készítésével szedtem össze... Nagyon hamar össze lehet szedni 34-35 szintet...

    Volt egy lötyim (26 Restore Health/19 Restore Agility/19 Lightning Field 48 sec-ig). Három nagyon olcsó alapanyag kellett hozzá (az egyik a sima búza).

    Múlt...
  • DonnieBrasco
    #606
    Tessék: google keresés, első találat:

    http://shop.pcdome.hu/catalog.php?mode=article&articleno=AMGOTYEX

    2999 HUF a teljes csomag (Morro+Tribu+Bloodmoon)

    DB
  • DonnieBrasco
    #605
    Szerintem nézz körül boltokban, a GOTY editiont legutóbb pár ezerért vesztegették (CDGalaxis, Media Markt stb.)

    DB
  • harcikecske
    #604
    ha van valakinek eladó morovindje attol megveszem 1500 2000ft között
    ha valakit érdekell az ajánlatok írjon [email protected]
  • Dnai13
    #603
    milyen gyorsan meg ez a topic whaaa :D
    két hete senki enm írt semmit.

    SEMMI

    mostmá ok by
    (nem kell naon hülyének nézni ma ilyenem van bocs :P)
  • zoozoo
    #602
    Köszi, akkor okés minden
  • ollie
    #601
    A játékban 100 a maximum, e felé csak elbájolt cuccokkal lehet menni.
  • zoozoo
    #600
    Hello

    Azt eláruljátok, hogy hogyan lehet 100 szint feletti strengh-et elérni?
    Csak felruházott cuccokkal lehet akár 150-re (olvastam valami 240-ről is) felnyomni?
  • David2
    #599
    Most isndítottam egy új mágus-harco High elf karit! Jelenleg csak 6szintű, de szépen fejlődik!
    Fő képzettségek: Másodlagos képzettségek:
    Block: 32 Alchemy: 50
    Heavy Armor: 37 Alteration: 25
    Long Blade: 44 Enchant: 34
    Mercantile: 37 Illusion: 25
    Destruction: 45 Athletics: 18
  • MX Maximus
    #598
    Nekem 63-as szintű scout khajiitom van.
  • ollie
    #597
    szép pajzs és kard, na meg a kilátás sem rossz. bár jobb lenne ha tengerre nézne ;D
  • konoko
    #596
    Eddig erről az oldalról csak a kveszteket nézegettem, de aztán úgy döntöttem inkább magamtól, max ha teljesen tanácstalan leszek akkor beleolvasok.. De ezeket a tippeket nem láttam, köszi =)
  • Ch_Slater
    #595
    hopp egy idézőjellel több lett...
    Morro info
  • Ch_Slater
    #594
    nemtom hogy ezt ismered-e de én mindig itt nézelödök ha valami gondom van:
    Morro infopage
    a hints meg a walktru menüpont a leghasznosabb
  • konoko
    #593
    De jöhetne valami korrekt info-összefoglaló oldal is, mindegy milyen nyelven.
  • Ch_Slater
    #592
    végre eccer én mentem a cliff racer-hez fel az égbe és nem ö jött hozzám. természetes élöhelyén vadásztam le:)))

    mondjuk itt már lebucskázott
  • konoko
    #591
    Eddig elvoltam azzal, hogy bóklásztam mindenfelé, és éltem a nagyvilágba. De most nemrég kezdtem egy új karaktert, amivel már pár guildkveszteken is végig akarok menni. Namost ezekkel szivtam sokat eddig, főleg a nagyon tápos népek ellen. =) De ezt a constant effectet eddig sosem használtam, ahogy a pár nappal ezelőtt megtudott mark+recallt sem. Ezekkel könnyebb lesz picikét. Van még más trükk amit esetleg jó tudni? (Leszedtem a manualt, de az semmi extrát nem adott, csak azokat a szövegeket amik a játékban is megvannak tooltipként...)
  • Ch_Slater
    #590
    megszereztem az azura start-t lecsaptam egy golden saint-et és máris volt egy 2.000.000-t érő soul gem-em. ami 80.000 fölött van azzal lehet constans effect-es cuccot készíteni.
    az azura staros küldi meg elég könnyű volt. 2 daedra-t kellett agyonütni megvolt kb fél perc alatt..
  • Ch_Slater
    #589
    ja olyan. ráraktam 1 pt levitate és water breathing és folyamatosan röpködhetek, amig kedvem tartja és mindig van elég luft a viz alatt (már ki se teszi a breath csikot a viz alatt), ha rajtam van a tárgy.
    Az életerőt is folyamatosan állítja vissza 1-esével... ezért kellett volna 5pt mert az kicsit gyorsabb..
  • konoko
    #588
    Hm.. Ezek szerint a constant effect azt jelenti, hogy folyamatosan aktivak a prefixek egy-egy targyon, és nem kell use/cast-olni őket? Mert ha igen, akkor alapjában rontottam el az eddigi karaktereim fejlődését, és előremenetelét... =(
  • Ch_Slater
    #587
    mondjuk ha a restore health-et 5-re rakom akkor mégjobb...bár igy is 40.000 volt ha jól emlexem.
    csináltatni akartam fortify strength-et is de nem találtam olyan spellt még senkinél
  • Ch_Slater
    #586
    megcsináltam életem első constans effectes cuccát...:)) azaz megcsináltattam.jó nem egy nagy szám de hasznos a levitate is, meg a water breathing is...
    pláne ha megtámad valami erős, csúnya dolog a szabadban, akkor huss, elrepülök. az utóbbi fél órában csak röpködtem a szárazföld felett...
  • Looserke
    #585
    Hát valami barlangból szereztem egy varázslótól, de hogy ork volt-e, azt nem tudom. A mágus csajszi mondta hogy merre van, aki a Balmorai Mage guild bejáratánál van.
  • Braveheart
    #584
    A Staff of Magnus nem egy orc varázslónál van a sziget keleti részében egy kriptában?
  • ShaiHulud
    #583
    en irtam :D
  • Braveheart
    #582
    Az a Necromancer-szöveg az eredeti letöltött stuff vagy te csináltad? Egész jó lett. Én egyszer a paladinomnak irtam 1et :)
  • ollie
    #581
    királyos
  • ShaiHulud
    #580













  • Looserke
    #579
    Egyébként Arc-mage vagyok...
  • Looserke
    #578
    Staff of Magnus
  • Ch_Slater
    #577
    az milyen bot?
  • Looserke
    #576

  • Looserke
    #575
    Én látom mindet...