653
Divine Divinity demo
  • silverchain
    #653
    Bocsi, kicsit benéztem, ez még a Divine Divinity: Original sin előtti game:) Akkor vedd úgy, hogy nem szóltam:)
  • grebber
    #652
    Ejha. Ennek a 98%-át nem is tudom micsoda...olvaszd be barba.. Mi az a bar?
    Követőm még nincs nagyon a legelején vagyok
    Felvenni növényeket mikor lehet majd kell valami skill ahhoz is?

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.07.03. 19:06:55
  • silverchain
    #651
    Gyűjts érceket (vas, ezüst), olvaszd be bar-ba, aztán craftolj egykezes fegyvereket, amiknek a bónuszai közt szerepel +1 AP. A többi fegyvert olvaszd vissza bar-ra, és kovácsold újra, amíg ki nem jön a bónusz. Na ezeket add el, utána többé nem lesz gondod a pénzre. Egy követőd legyen crafter, lehetőleg jó nagy erővel, hogy tudjon cipelni, őt nem viszed csatába, csak városban craftolni, azonosítani. A vérköveket gyűjsd, kettő kell még questhez, a többit a játék vége felé használd el xp maximalizálás végett (lvl19+ után)
    Utoljára szerkesztette: silverchain, 2018.07.03. 17:15:05
  • grebber
    #650
    Csak én vagyok vagy vagy tényleg csak 1 katona van az elején a kettő helyett?

    Ugye mondja a gyíkarc nincs csak 1 gyógykövet,de két "haldokló" katona van és ha az egyikre pazaroljuk meghal a másik. Nos a tükörrel a pocsolyánál duplikáljuk a gyógyító követ odaadjuk a gyíkembernél lévő katonának egyből felélénkül... De hol a másik?
    Elhasználódás elleni dolgokra sajnos azóta se jöttem rá :(
    Ahogy nézem ez arról fog szólni vegyünk fel minden szart hogy eltudjuk adni hogy legyen pénzünk heal potira... :(
  • grebber
    #649
    Most kezdtem el vele játszani.

    Ebben lehet majd olyan skillt fejleszteni hogy regenerálodjon az életerő? Mert pár orkonként halok megfele. Az elején a házakból felvettem minden heal potit de az kevés. A szemétláda gyógyítok meg annak ellenére hogy seígtek pénzért akarnak gyógyítani...

    Rettentő hamar elhasználodnak a fegyverek erre van valami megoldás?
  • Andrews2007
    #648
    Sziasztok. Szuper lett a játék és a magyarítás is hozzá. Egy valamit nem értek viszont. A beszédek az induló falunál angolok maradtak. Nálatok is? Divinity II-t már kivittem a Dragon Knight Saga-t az is jó lett.

    Az új rész augusztusban jön, a Dragon Commander érdekes keverék lesz, RPG-RTS. De lesz még egy. Divinity Sin c. játék felülnézetes RPG mint ez majdnem csak ez még ugye oldalnézetes volt izometrikus..
  • fuevelin
    #647
    A szent kardot én is ez alapján találtam meg. de sajna hiába teszek az ott leirt módon nem történik semmi. ...
  • caps lock
    #646
    Hát nem tudom,még nem tartok itt,én most a sárkány páncél után kajtatok.Azonban itt egy oldal,mely hasznodra lehet.Nekem sokat segített:http://www.gamebanshee.com/divinedivinity/locations/holyweapons.php
  • fuevelin
    #645
    Köszi szépen, hát tényleg ott volt. csak elmentem előtte párszor. Már elég erős vagyok, a kis pókokért már tapasztalati pontot sem kapok. Viszont van egy nagy gondom. megvan a 3 szent tárgy, de a szobor nem szólal meg, hiába állok a jobb oldali körbe. kipróbáltam tárgyak nélkül is, akkor megszólal, de azzal meg nem megyek semmire, mert akkor meg azt mondja, hogy kell a 3 cucc. Szerinted ez bug?
  • caps lock
    #644
    Utánanéztem és sikerült megtalálnom a barlangot!Bár még egy térképdarabom sincs.Szóval amikor beérsz a sötét erdőbe fordulj balra,mármint neked balra és menj egyenesen amíg a sziklafalhoz nem érsz.Csak egy kicsit kell lefele menni,a második beugró sarkában van.Tényleg nehéz észrevenni,mert kövek és egy fa takarják el.A köveket tedd odébb,és szabaddá válik az út.Remélem nem vagy arachnofóbiás!
  • fuevelin
    #643
    A törpe tárnákat végigjártam, sőt a barlangjukat is, de kifolyik a szemem, mégsem látok barlangot. :( A szent grált megszereztem, de úgy futottam mint a nyúl kifelé. Csak a főellenfelet nyomtam le. Én is mágussal vagyok.
  • caps lock
    #642
    Ezek szerint jártál már a törpe tárnákban.Én csak most készülök oda,úgyhogy nem tudok ebben segíteni.Én mágus karival megyek,azt hiszem sima barbárral esélyem se volna,mert néha olyan rázós helyzetek vannak.Most szereztem meg épp a szent grált,ha még nem jártál ott készülj a legrosszabbra!Ott van a barlang a manó kastély mellett.A múmiákat békákká és tündi-bündi nyuszikká változtattam,csak így tudtam nyerni.
  • fuevelin
    #641
    Van még kereskedőcéh és orvgyilkosok céhe. Azt esetleg nem tudod, hogy merre keressem a kincset. Megvan a térkép mind a 4 darabja, de mégsem találom.
  • caps lock
    #640
    Kihalt a fórum,de talán tudja valaki.Van mágusok céhe?A tolvaj,íjász,harcosok céhét már megtaláltam,de ezt nem.Most kezdtem játszani vele,nagyon jó játék,csak ajánlani tudom mindenkinek,aki szereti a műfajt.Jobb mint a Diablo!
  • GLIPX
    #639
    Ebben a játékban is véletlenszerűen esnek a cuccok mint a Diablo 2 -be?
  • stuti
    #638
    steweee
    Köszi, de az nekem nem elég részletes. Abban a leírásban említette a szerző, hogy CD-n megjelent egy nagyon részletes leírás. Na, az kellene nekem! Melyik újság CD melléklete és mikor jelent meg? Hol lehet megvenni (letölteni)? A 608-as hozzászólásban megadott helyen nem található.
    Ha valaki tud arról a CD-ről, kérem jelezze!
  • steweee
    #637
    eszem faszom megáll...... :

    http://www.google.com/cse?cx=013269018370076798483%3A8eec3papwpi&ie=UTF-8&q=divine+divinity+v%C3%A9gigj%C3%A1ts&sa=Search#gsc.tab=0&gsc.q=divine%20divinity%20v%C3%A9gigj%C3%A1tsz%C3%A1s
  • Carmageddon
    #636
    3-dik része lesz?
  • stuti
    #635
    Haló Balee!
    Most bukkantam rá erre a jó kis játékprogira (Divine Divinity), de a végigjátszáshoz szükség lenne egy jó, részletes leíráshoz. Az általad megadott helyen sajnos már nincs ott. Légyszi segíts! Hogy tudnék hozzájutni ezekhez a leírásokhoz?
    Köszi.
    stuti
  • arhukiller
    #634
    Hi!
    Gareth tetszhalál ital hol van?
    A csatornában levő elzárt területre hogy lehet bemenni?
  • arhukiller
    #633
    Hi!
    A törp király nem beszél a sem a sárkányvértről, sem sir Patrickról, pedig a törp-elf probléma meg van oldva! Hogyan lesz meg így a Sárkánypáncél.
    Melyik törpe sörből kell 5 a Programozóországba kerüléshez?
  • Soulstorm
    #632
    Hello all!
    Tudom, hogy ez csak demo topicja de na. :)
    Felraktam Divine Divinity-t és jártas vagyok azért az ilyen "diablo" féle hack'n'slashekben.
    Olvasgattam fórumokon, hogy lehet ilyen mage-warrior keverék classt csinálni. Nos kezdtem én is egy mage karit(magyarul van de most hirtelen le nem írom, hogy mi a neve úgy :D) és, h s milyen skilleket kellene erősíteni? Esetleg az Attributesokat h osztani el stb. Tehát mage-warrior féle!
    Választ előre is köszi!
  • david130
    #631
    elfelejtettem mondani h nem minden küldetést oldottam meg:D mert vagy nem volt rá időm, vagy hülyeségnek találtam
  • david130
    #630
    még én sem tudhatok mindentXD
  • Noodlee
    #629
    Kérdezd őt: #626

    :P
  • david130
    #628
    lenne egy kis apróság.
    Megtaláltam a kincsestérkép 2 darabját de nem találom a többit
    Régebben ez nem nagyon foglalkoztatott, de már kezd nagyon érdekelni.
    az első térkép a Törpe csarnokokban van
    a második egy pókokkal tele barlangban az Íjászcéh közelében.
    Tudja vki hogy hol a harmadik térkép, vagy ha van több akkor azok hol vannak?
  • david130
    #627
    Ja és játékban szereplő szavakat magyarul írjátok! Angolul nem játszottam még végig(és nem is fogom:D).
  • david130
    #626
    Csá!
    Én már most játszok harmadjára a DD-vel. Ha segítségre van szükségetek akkor segítek amiben tudok
  • balee4
    #625
    Igen a Viharököl/Stormfist kastély.
  • letoandris
    #624
    Ez tényleg tök hasznos és jó leírás a sárkány páncél felkutatásárol de arra nem tudok rájönni mi is az a kastély amit leírtál az a Stomfist kastély?
  • letoandris
    #623
    nem tudjátok megmondani h merre találom az utolsó szent fegyvert már a nyakék és a tőr megvan de még 1 hiányzik.
  • letoandris
    #622
    Tök egyszerű csak simán megkell tanulni a a fegyver bűvölése cuccot és akkor vannak azok a kerek kövek amit a megbűvölhető tárgyba kell bele rakni és ha 1 tárgynak van megbűvölhetési szintje akkor tök egyszerűen csak rá klikelsz és belehúzod a követ.
  • SCripper
    #621
    hol van az a törptárna ahol a fejsze van vagy hogy tudok oda jutni? valaki remélem tud segíteni
  • SCripper
    #620
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne h ha nem találom a sárkány set kesztyűjét akkor mi van ? :D
    no meg a démonidézés résznél mindig elbukom a küldetést ...
    meg a polgármester a törpe se mond el semmit a baltáról :(
  • balee4
    #619
    A képesség neve magyarul: bűvölés!
  • Szuni
    #618
    Csak akkor tudsz belepakolni charmokat a fegyverekbe vagy páncélokba, ha megtanultad a hozzá tartozó képességet - fejből meg nem mondom, melyik az, de ha magyarul játszol, akkor olvasd végig a képzettségeket. Nem akarok hülyeséget mondani, de mintha a harcos-isten képességeknél, jobbra lent az első skill lenne az. Öt szintje van, az elsőnél egy, az ötödiknél már öt charmot tehetsz bele a megfelelő cuccba. Érdemes ezeket gyűjtögetni, mert nagyon fel tudják tápolni a karaktert, arra azonban vigyázz, hogy ha betetted, kivenni már nem lehet sajnos, tehát nem cserélhető - érdemes csak a játék vége felé belepakolgatni, amikor már "igen jelentős mértékben" javítja fel egynémely tulajdonságodat az adott charm.
  • Zojka
    #617
    Hogy lehet a külömböző köveket fegyverbe v. páncélba belerakni.
    Nekem nem akar összejönni.
    [email protected]
    Köszi!
  • Csom
    #616
    Köszönöm mindenkinek a segítséget. Tényleg a király öccse volt a ludas a dologban. Mihelyst felmarkoltam a levelet, semmi probléma nem volt.
  • Szuni
    #615
    Azt a papírt, ami a törp polgármester (a király testvére) bűnösségét bizonyítja, rögtön a királyhoz kell vinni, nem szabad a polgármesternek adni, mert elteszi (vissza se lehet lopni tőle) és akkor buktuk a sárkánypáncélt, erre figyelni kell, valamint a törp fejsze megkeresése előtt is kell beszélni már a királlyal. Tehát előtte is, fejsze visszaszerez, Moriandor kinyír, beszéd újra a királlyal rögtön, akkor van nagy öröm, és felhozza a témát.
  • balee4
    #614
    [IMG][/IMG]