653
Divine Divinity demo
  • greco
    #1
    Kipróbáltátok már a demót?Nekem túl sok az a 400Mbyte,de a képek alapján valami diablo szerű játéknak tűnik.
  • greco
    #4
    Innen lehet letölteni:

    http://www.gamestar.hu/
  • Sephi
    #5
    Ime felhoztam a topicot.

    Nekem irjon mar ide valaki aki jaccota mert van egy par kerdesem.

    Nem tudom elhinni hogy senki nem jaccota mert ha ugy veszuk ez sokkal jobb a diablonal :)
  • Lateof
    #6
    hogy vesszuk?
    en a demo alapjan akarhogy veszem nem latom hogy jobb lenne:)
  • Ron Ragm
    #7
    nekem vmi corrupted file szöveggel ledobta a telepítést szal majd holnap szedem újra:)
  • netuddki
    #8
    ez az a 3cd-s gém amit most szedek lefelé??
  • Sephi
    #9
    De akkor is. Nezzel ra a grafikara. Maga a jatek jobban nez ki. Es ugyanaz szerintem. Vegulis azok csinaltak akik a Diablot is (itt most nem eppen a blizzardra gondolok).

    Nekem bejon csak idegesito hogy a fegyver gyorsan elromlik es hogy tul nehez maga a jatek hogy mar az elso csontvaz megol ha nem magiazom agyon... :(
  • TheZsenyka
    #11
    Nekem nagyon nem jött be a cucc... se az Icewind Dale II... a Baldur's részek óta nem készült értemes RPG.
  • Ron Ragm
    #12
    honnan szeditek le bazz?:)
  • Ron Ragm
    #13
    honnan szeditek le bazz?:)
  • Ron Ragm
    #15
    leszedtem a demot, mi alapján sétál/fut a kari?
  • Sephi
    #16
    Jo akkor az kerdesem lenne.

    En ott vagyok hogy most mentem le annal a resznel ahol meg az elejen a negy sirhelyet ki kellet nyitni hogy kozepen legyen lejarat. Na most ott van az a huje csontvaz csapat de az meg nem gond de jon egy hulye zombi es az sima ket utesbol megol.

    Szoval hogy csinajam hogy erosebb legyek? Ugyertem magsual vagyok es tul dragak a cuccok a varosba es alig tudok venni jo fegyvert.
  • Sephi
    #17
    Hat ha nyomva tartod akkor setal egyfeszt ha meg meszebb viszed a kursort a szereplotol es ugyencsak nyomva tartod akkor fut.
  • Sephi
    #20
    Van neked ICQ? Mert jo lenne ott beszlegetni mert van meg egy ket dolog amit nem ertek.
  • dracoon
    #21
    En mar vegigvittem, szerintem jo volt, bar a vege mar szenvedes :(
  • Joi
    #22
    Sziasztok
    Ha valaki elküldené nekem ezt a játékot, nagyon megköszönném. :)) Emilen a részleteket. Előre is köszi.
  • Joi
    #23
    Hmmm..... Nincs meg senkinek? :(( Legalább egy címet, ahonnan letölthető. Plíízzzzzz!!!
  • M.A.D.
    #24
    Én tegnap este töröltem le, innen a benti gépről a 3 cédét, mert kellet a hely a Law and Order miatt (3CD).
  • Joi
    #25
    A cím nincs már meg? plz!!
  • Evil
    #26
    cim van csak fizus.
    Egyebkent nem nagy szam szerintem.
  • Joi
    #27
    A fene tudja. Nekem tetszik. Fizus?? Az postosan mit takar? A letöltés v. pénzért elküldik? (bocsi, de nem régen netezem)
  • Evil
    #28
    havi dij van es azert korlatlanul tolthetsz le az ftp rol.
  • Joi
    #29
    :((( munkahelyről ez érdekes lenne. Nem hinném, hogy támogatnák az 5letet :))
  • Joi
    #31
    Mondjuk, ha valaki megunta és csak a helyet foglalja a 3CD a polcon, akor szivesen átvenném tőlle :)))
  • Ron Ragm
    #32
    kinyitod a leltárad, és a földről belehúzod
  • gumininja
    #33
    Udv! 1.34es peccshez krekket nemtud valaki? cim, emilben elkuldes, barmit megkoszonnek... Masik dolog, nem lehet valahogy megoldani, hogy a karakter egy picit gyorsabban menjen? Evek ota diablozom, es hozza kepest szokatlan nekem egyelore ez a fajta mozgas.. Ha nem lehet valtoztatni, akkor kenytelen leszek beletorodni, de ha megis, akkor irja le valaki hogyan, thnx ;]
  • Mikice
    #34
    It talász hozzá cracket: www.gamecopyworld.com
  • Ron Ragm
    #35
    először nekem is furcsa volt hogy futás helyett csak kocog, de bele lehet törődni.
  • Crokin
    #36
    Gondolom nem a Diablo1-el nyomulsz, abban aztán az igazán lassu :-)
  • Sephi
    #37
    hoppa. most tamad ram egy felkepernyos sarkany es egybol megolt. nem semmi
  • pluhi
    #49
    Nem rossz, nem rossz. Egész szép darab bejárható terep van. Ma épp szivtam egyet, mert mikor elküldött a tábornok csajszi egy üzenettel délre, rossz helyre mentem be, ahol egy egész helyőrséget uszitottak rám. Később meg az ork falu közepén vertek le gyorsan. Asszem kicsit visszanézek még küldiért a farmokra.:)
  • pluhi
    #50
    Megintcsak elmentem a málnásba. Trükkel megcsináltam az orkszivató küldiket (éjjel be és ki a survivor skillel), igy beengedtek a kastélyba mikor épp arra jártam. Elvették a piramisokat, pedig még sok rész hátra van. (11ik szintű vagyok csak) Aztán nesze a börtön minden nélkül. Jó, ha egy játék nem lineáris, de valami lehetne, hogy ne lehessen ennyire előremenni és beragadni majd egy nehéz részen. Persze lehet, hogy ilyen szintű karival is lehet innen folytatni, csak beleőszülnék.
  • Ron Ragm
    #51
    Nyugi ki fogsz szabadulni, de a piramisaidat egy jóideig nem látod majd...
    azt ajánlom amint kint vagy, járd be a világot (azért a Dark Forestet hagyd ki mert az nehéz ügy), gyakjál szörnyeket, csinálj melléküldiket - utóbbiból van jópár...
  • Ron Ragm
    #52
    Érdekes, nem használok peccset mégis minden gond nélkül megy...
  • Zeo_Bone
    #63
    Üdv minden DDs-nek.
    A gamma nagyon állat, bár még cak a demóval nyomulok :)
    Viszont van egy komoly baj,hogy állandóan lefagy előbb utóbb,pl ha nyomok egy fireballt.
    Leszedtem a demopatchet is,de csak egy kicsit javult.
    Ha újraraknám,akkor szerintetek oké lenne? Kösz előre is.
    Más:Linkeket szivesen fogadok
  • pluhi
    #68
    A templomtól északkeletre, bokrok alatt.
  • pluhi
    #69
    Amúgy a játék súlyos hibákat tartalmaz, olyanokat amiket lehetett volna orvosolni a bétateszt alatt, de későbbi patchekben is. Egyik a skorpiók. Legyőzhetetlenek. Kettőt leraksz, magadhoz kötöd őket és végigsétálsz a térképen, mindenki halott. Ennyi a játék.
    A másik a Restoration potion. Első szintű alkimiával lehet keverni, és nemtom mennyit ad vissza, de az 1500 manámat csurig töltötte. (Valszeg ennyi életet is ad.) Minek ide Super Restoration??? A játék felétől egy percet sem aludtam, és mindig volt nálam legalább 50 Restoration.
    Ebből következik, hogy a játék nehézsége enyhén alacsony.
    Az már, hogy a vége egy baromság, és az animok nevetségesek nem is számit annyira.
    Az a bosszantó, hogy kis odafigyeléssel etalon lehetett volna. Nem lett.
  • Mike
    #70
    Szívesen átvennék egy DD-t akinek már nem kell (vagy copy is jó) mivel van egy haverom aki odákat zeng róla, még meg is vette - én mondjuk amiket itt olvastam róla, azért erre nem vetemednék.
  • Mike
    #76
    Király!
    Van aki játszik ezzel a méltatlanul szönyeg alá söpört játékkal?
    Nekem is egyik haverom ajánlotta lelkendezve pár napja, azóta ezt nyúzom szinte éjjel-nappal, ahogy van egy kis szabadidőm. Az eleje uncsi, de aztán nem lehet abbahagyni.

    Leírást itt találsz:

    www.gamefaqs.com
    beírod divine
    walktrough-okat lemented/olvasod

    ha az angollal nem nagyon boldogulsz, kérdezz itt, ha tudok segítek
  • Mike
    #77
    Ha túl könnyű, játszd hardon, és ne használj skorpiót