2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • KILLER2
    #232
    Akkor nincs benne DX10. Én valami olyasmit hallottam, na mindegy. Én is úgy tudom, hogy ma jelenik meg.
  • csoola
    #231
    nncsa a HALO 2-ben DX10 effekt, 100 %-ig CSAK DX9!!! A Vista csak a Microsoft bevétele miatt szükségeltetik hozzá, bár sztem ahogy feltörik, csinálnak hozzá vmi emulálo dolgot vagy hasonlot amivel leheht XP-n játszani! amugy ma jelenik meg nem?
  • KILLER2
    #230
    Igen. A DX10 effektek miatt, mivel csak a Vista támogatja. Bár XPre is van valami házi fejlesztésű DX10, de szreitnem jobb a Vista. Nekem már fent van és kifejezetten szeretem.
  • Code92
    #229
    hülye kérdés de muszály jozzá a vista?
  • KILLER2
    #228
    Egészen véletlenül nem ma jött ki a játék?
  • sorrow
    #227
    Köszi, de inkább várok egy rendes törésre, (legalább addig se kell a Vistát felraknom.)
    Igen úgy tűnik trükközés nélkül az első pályát lehet végigjátszani, viszont azt addig húzhatod-nyomhatod amíg akarod.
  • SzlobiG
    #226
    Nem tudom, hogy fake, vagy nem, de már lehet szedni a játékot.
  • MaxPayne
    #225
    Egy friss kérdés:

    Mi a hír a játékról?
  • grebber
    #224
    Na ez biztos jó remélem majd valaki magyarul is leirja!
  • FLeK0
    #223

    Want to know how to play any single player lvl with just the trial? Read on

    First, make backups of spacestation map and which ever map u want to replace it with.
    Always start this from the original files and not renamed ones if you have already done this before.

    u will need a resource hacker/editor for this. Use google. I used ResHacker.

    Ok open up startup.exe in your resource hacker. Go to the section that is shown in this picture -> http://img259.imageshack.us/my.php?image=capturerz2.jpg

    Now, what u have to do is scroll to the bottom of the right side untill u see the single player map files. 01b_spacestation.map is the level you get to play. Lets say i want to play new mombosa (3nd lvl in the game)
    I look at the sizes of both the spacestation map and new mombosa map and swap them in res hacker. (so if the size for spacestation was 100 and new mombosa was 500 then spacestation will now have 500 and new mombasa will have 100)

    Now you have to save the .exe, Vista will probably stop you from overwriting the original startup.exe so just make it startup2.exe if you have to.

    Now navigate to your maps folder and rename 01b_spacestation.map to 03b_newmombasa.map and
    rename 03b_newmombasa.map to 01b_spacestation.map.
    http://img259.imageshack.us/my.php?image=capture2df2.jpg

    Finally run startup2.exe, click activate later. Go to campaing, and choose "Select Level", Select "Cairo Station" http://img259.imageshack.us/my.php?image=capture3fv8.jpg , and enjoy http://img259.imageshack.us/my.php?image=untitled1hi4.jpg

    Note: You can do thi with any single player lvl (haven't tested MP ones yet), just follow the same instructions as before but switch new mombasa with which ever map you want.

    PS: Don't wonder why my sizes are different than yours, mine was already swapped when i took SS.
  • REALITAS
    #222
    Sikerült már beszereznem a kézikönyvét, akit érdekel szóljon, most már nem érhet meglepetés.
  • Zsoltika 007
    #221
    Na ha már te elismerően nyilatkozol akkor nagy baj nem lehet. :)
  • FLeK0
    #220
    Nem időkorlátos, hanem az első pályát lehet végigtolni. de ez is zsír nagyon, ahhoz képest hogy ati driver nélkül játszottam és szaggatott össze-vissza, meg 60hz volt, élveztem. Battle rifle ugrálás közben az igazi még mindig :) Szerintem simán megéri azt a fél órás vista telepítést majd a full game attól is aki xp párti.
  • grebber
    #219
    Akinek XP-je van probálja ki a hackes progit hátha megy majd!
  • sorrow
    #218
    aye
  • Djemba
    #217
    csak vistán lehet majd vele játszani?
  • sorrow
    #216
    Nemsokára megtudjuk...de a teszt szerint elég nagy
  • MimaSKATE
    #215
    Sziasztok!gépigény..nagy lesz neki?(gondolom igen)
  • sorrow
    #214
    Na kint van a játéknak egy blindwrite copy változata.
    Az nforce, és más forumok szerint működik de időkorlátos (you will only be able to play for a limited time at the moment until a crack is made for the game.).
    Meglehet, hogy ezt nagyon gyorsan megtörik...talán még ma...
  • zola2000
    #213
    Ki mondta hogy egy játékért konzolra több játék mint pcre.
  • Zsoltika 007
    #212
    Itt az áll.
  • sorrow
    #211
    A megjelenés május 22, vagy tévedek?
  • Zsoltika 007
    #210
    Jó akkor sírjál tovább... Változni úgyse fog semmi legfeljebb lefárad tőled aki ide benéz. Sok sikert hozzá!
  • haxoror
    #209
    Azt csinálok amit akarok thx
  • Zsoltika 007
    #208
    Akkor ne is reklamálj!
  • haxoror
    #207
    Nem fogok konzolt venni vagy Vista-t telepíteni egyetlen játékért.
  • Zsoltika 007
    #206
    Ezért van Xbox 360 :)
    Amint kitoltam a 2-t már veszem is a 3-at.
  • haxoror
    #205
    A Halo1 a mostani konigomon megy csak normálisan, annak is elbaszták "véletlenül" a portolását

    Vegyél még újabb vasat, vegyél mégújabb oprendszert, vegyél egy "balek vagyok" pólót stb
  • sorrow
    #204
    Elolvasva a tesztet (kösz Grebber) felemás érzéseim vannak, ha már vista exkluzív a game legalább agyonoptimalizálták volna a portolást.
    Ezzel szemben még a magazin tesztelője is csak medium beállításokkal tudta futtatni.
  • Zsoltika 007
    #203
    Nem gond nekem az van :)
  • haxoror
    #202


    Hála a Vistának már telepítés közben is játszható, bazzeg ezzel faszolnak és ezért nincs még kész?

    (nagyon úgy néz ki hogy ehhez tényleg kell majd a vista )
  • grebber
    #201
    HALO 2 leírás!!
  • Zsoltika 007
    #200
    Úgy legyen!
  • grebber
    #199
    Nemsokára felrakom valahova!
  • sorrow
    #198
    Aki megvette a gamestart kérem jelezzen vissza, hogy tesztelik a Halo 2-t vagy csak előzetest írtak róla.
    (Ha valaki betudja szkennelni a cikket majd feltenni tárhelyre azt nagyon megköszönném)
  • REALITAS
    #197
    Hivatalos oldal
  • KILLER2
    #196
    Netes játékhoz elvileg igen, gyakorlatilag nem.
  • REALITAS
    #195
    Ah már azt hitem hogy muszály a live hozzá.
  • FLeK0
    #194
    netes játékba csatlakozni tudsz ingyen is, a matchmaking meg vmi rank szarság lesz csak fizetős
  • KILLER2
    #193
    Ez kérdés? Amúgy ha sima XBOXra veszed meg, nem 360, akkor ott van az XBX. egy progi, ami eha össze van kötve a moddolt xbox FTPn a PCvel, akkor elhiteti, vele, hogy az egy system linkes meccs, és így tudsz játszani vele neten. Talán még jobb is ilyen téren, mint a Live!.