44
Milyen DVD-t vegyek?
  • Borg
    #44
    Ne ezt hozzuk már fel, van 3 másik DVD-vel foglalkozó topic!
  • GAAMMEER
    #43
    Nekem LG GSA-4081Bm van.Csak jót tudok róla mondani.Szitázott 4x Princo lemezekre írok.
  • fm
    #42
    hell..

    Samsung 48x/24x/48x / 16x E-IDE (UDMAMode2, 110/120ms, buffer-8MB) ÍRÓ - DVD COMBO 17500Ft Áfa-val.

    Ez jó vétel? Lehet vele frankón dvd-t nézni?
  • ollie
    #40
    nem lehetséges, a hw fizikailag nem alkalmas rá
  • Shep
    #39
    hat mar hogyne tudnék, kell egy? :)
  • AtomHeart
    #38
    Na ez jo vot...Esetleg tud valaki olyan bakelitlemezjatszorol, ami a cd-t is lejatssza..?
  • Atus01
    #35
    Ha a DVD-t jól olvassa, akkor a lencse biztosan jó. Sztem más a baj.
  • Atus01
    #34
    Itt egy link, talán segít:

    http://www.plextor.be/english/products/px320a.html
  • Atus01
    #32
    Már mondtam lejjebb, hogy tök ugyanez van nekem is, és meg vagyok vele elégedve.
  • Csucsu
    #31
    Skorpio !!

    Megvetted az LG-t ?
    Mesélj, milyen a cuccos !!
  • Csucsu
    #28
    Árban mennyi ??
  • Dikkma
    #27
    Akkor főleg a Samsungot venném. 32x vs. 12x.
  • skorpio7
    #26
    Nekem is pont ez a kérdésem egy másik topic-ban . :)
    Mindenesetre jövőhéten mindenképp megveszem , mert már mindenképp kell egy író .
  • Dikkma
    #25
    Hmm, egész jól hangzik. Ha combó akkor sztem nem rossz vétel. Igaz, hogy én egy dvd-t vennék kb. 13 nettóért, és egy Samsung 32x-es írót 21 ért vagy mennyiért, és ha egyik tönkremegy, nem kell kidobni.. meg hát mégiscsak két eszköz.
  • Csucsu
    #24
    LG Goldstar GCC-4120B

    29e -ért jó vétel??
    Valaki használ már ilyet ? Tapasztalatok ?
    **********************************************************
    Tulajdonságok :
    Írási sebességek:(CD-R) 4x, 8x, 12x
    Újraírási sebesség:(CD-RW) 2x, 4x, 8x
    Olvasási sebesség:(CD) Max. 32x
    Olvasási sebesség:(DVD) Max. 8x
    Adatátviteli sebesség:CD: Max. 4,800KB/s; DVD: Max. 11,080KB/s
    Elérési idő:CD: 100msec; DVD: 120msec
    Buffer: 2 MB
    Interfész: Internal E-IDE / ATAPI
    Írásmódok: Disc at Once; Session Once; Track at Once; Variable vagy Fixed Packet WriteMulti-session
    Támogatott formátumok: CD-DA, CD-ROM, CD-ROM XA, Mixed Mode, CD Extra, Bootable CD(E1 Torito), Multi-session, CD-TEXT DVD Single/Dual(PTP,OTP), DVD-R, DVD-RW
    Méret: 146mm × 184.7mm × 41.3mm
    Tömeg: 900g
  • Atus01
    #23
    Nekem is pont ilyen van, de csak jót tudok mondani róla.
  • Emery
    #22
    LiteOn LTD-163 itt egy harmadik ami szoba johet errol valami velemeny?
  • Csucsu
    #20
    ok...megfontolandó
  • Anee
    #19
    Nekem ilyen kombóm van.Meg vagyok elégedve bár TOSHIBA nem LG amit te kinéztél 36 ropiért...amúgy ha belegondolsz egy LG 16X dvd 14 s marad 22 ropid amiből egy LG 32X cd író kijön....akkor vegyél ha nem akarsz sok IDE eszközt...de akkor se LG-t mert az nem egy sikeres darab vagy Philips vagy Ricoh vagy Toshiba...Philipsnek van talán 20X10X40X12es meghajtója
  • Csucsu
    #18
    Cd-írós DVD-olvasós csodaszerkezetbe(36ezerért)érdemes lenne beruházni ??
    Vagy inkább külön kellene megvenni a kettőt ??
  • netrunner
    #17
    nekem panasonic dvd-m van. Egy év után, már szarakodott.. bizonyos márkájú cd-ket nem vett be (pl. noname). Most már egyes philips-eket sem hajlandó beolvasni.
    Persze lehet csak az én példányom selejtes kicsit.
  • TheZsenyka
    #15
    Toshiba
  • Alexease
    #14
    Pioneer: kicsit hangos, melegszik, erzekeny a motor es a lencse. Vagy orokelet, vagy 1-2 honap, aztan kuka.

    Panasonic: Anti-design, kicsit fapad, neha nehezkesen olvas (CD-R, CD-RW), de amugy mindent megeszik, DVD-vel jol muxik. „Durva” mechanika, elvileg orok elet.

    Creative: „Felso-kozep” kategoria. Ezen a szinten, amit kinal, megbizhato, jol hasznalhato. Mindent megevett.

    LG: „Kellemesen” osszerakott, megbizhato darab. Semmi kirivo hiba, atlag folotti hasznalatra tokeletes.

    Ez mind sajat tapasztalat. Mostanaban amit neztem, hasznaltam, mindegyiknek volt valami „gyikja”, de „mentek”. Kirivoan „szar” nem volt. Persze gyarihiba – ami a felhasznalonal pech-kent jelentkezik – barmelyiknel elofordulhat.
    Eddig a legjobb DVD-m a Creativ 4/16 volt.
  • corleone
    #11
    Nekem speciel LG 16/40 van.
    Halk, gyorsan lehet vele digizni DVD-t és zenét egyaránt. Nem tudom mi rosszat hallottál róla, de az egyedi eset lehetett.
  • TomBond
    #10
    Én egy Creative 16x-osat használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igaz ezt is sokan köpködték (mármint a Creative-ot)
  • Balko
    #9
    Hello! Nekem egy Pioneer 16/40-es dvd-romomvan már 1 éve és tökéletesen működik! Viszont az LG-kről nem hallottam valami jókat!
  • Mr_Rob
    #8
    Hja, és megbízható (legalábbis nekem nem volt még vele bajom, pedig lassan egy éve már, hogy megvan)
  • Mr_Rob
    #7
    Én abszolút az LG 16X-osát ajánlom:
    -gyors
    -csendes
    -remek a hibajavítása
    -a legszarabb CD-ket is beolvassa
    ennél több nem kell egy meghajtóhoz.
  • dewdew
    #2
    Nekem van egy 8x-os LG CD-irom es egy 16x-os LG DVD-m, es semmi bajom nincs veluk. Szerintem jok.
  • Emery
    #1
    Panasonic SR-8586-B 16/48 VS LG 16/40
    Melyiket vegyem?
    az LG DVD-t nem ismerem eleg rossz velemenyeket hallottam a LG-k rol igazok irok es cd olvasok voltak

    Elore is THX
    Emery