274
Pro race Driver
  • FREAK
    #72
    én az első körömben gokartot csináltam a gépből

    végsebessége 70 körül volt, és csak 1-es meg 6-os fokozat működött :)
  • magus
    #71
    magus versenyez...

    vagy
  • FREAK
    #70
    aha ez 3 különböző játék :))))))))))

    ez a fake, baze :))))))))


    amúgy bele van írva, hogy 60%-os, szóval semmi flame
  • rolika
    #69
    ti valami fake demoval nyomultok :)

    "The code is "not representative of the current status of the game, nor should it be taken as an example of the finished title" according to Codemasters. The real demo will appear later this summer and, according to Codemasters, will be "the bestest, super-happy fun demo that you ever saw."

    The demo may appear under any of the following names: Pro Race Driver, TOCA Race Driver, DTM Race Driver or V8 Supercar Race Driver"

    forrás: ign
  • GAMECUBE
    #68
    de jo most csatlakozom a PCs topicok atlagos kerdezoihez.
    gef 3 ti200asom(asus) van win 98, s 2000 alatt sem ad kepet es kifagy a game(a frissen letoltott Demo) miert?? HELP!!!

    Ehhem, ez a pcs tarsadalom osszetrato ereje..:)
    De a kerdes tovabbra is all.Mije ilyen szar a pécéé?
  • hiba
    #67
    es remelhetoleg majd nem install shield wizard-al kell telepiteni mert akkor a telepitendo meret 2x-ese kell neki...(de csak mig felpakolja magat) a hulye demoval is mennyit szoptam emiatt...
  • FREAK
    #66
    amúgy ha jól tudom, DVD-n fog kijönni, szóval jó buli lesz leszedni az ISO-t :)))))))
  • rolika
    #65
    paks rulez :)
  • FREAK
    #64
    hááááááááááááát, a morrowindben minimum látótávolságon, 800x600-ban talán.....
  • magus
    #63
    hát igen kibaszott nagy a gépigénye:((az uj gépemmel igaz, csak gef2 mx de én örülök hogy van ,ezzel nem megy jol. remélem a morrowind és a gta3 jol fog futni
  • FREAK
    #62
    mint pl???

    gyerünk, játszuk le
  • FREAK
    #60
    most nem flémelni akarok, de írtok itt olyan bődületes baromságokat, hogy nem bírom ki reagálás nélkül
  • FREAK
    #59
    ronda............. gratulálok csocso, most megint kiderült milyen jól tudsz grafikát konfigurálni..............

    amikor minden csillog, még az aszfalt is, ha szemből süt a nap, szögletes élt nem látsz sehol, az autó tenyérnyi darabokra törik, particle fx kurva jó, az neked RONDA????

    nem csak savanyú a szőlő, mert nem fut rendesen???? :)))))))))
  • FREAK
    #58
    jaaaa, neked 10 centis TV-d van??? :))))))))))))))))) akkor sorry :)))))))))))))



    én arról beszéltem te übersegg, hogy 640x480 egy hányás 17 colos monitoron

    TV-n elmegy, da akkor nem hallom közben a Barátok Közt legújabb hihetetlen történeteit :))))))))))))))))
  • rolika
    #56
    szal azt mondod padre, ki se próbáljam egy 32-es, 100 hz-es szélesvásznún?
  • KeviN
    #54
    Sarkanyfuarush : nekem is ezt csinaltam, ha a maxra vettem a detailt...valahol kozeptajba allitsd, es ott mar elindul.
  • magus
    #53
    remélem a grafikan egy kicsit pofoznak hogy ...nem tom... lehet hogy csak a demo miatt megy iylyyen szarul vagy lehet merrt hogy za r a épem:(bazzpedig most vetuuk
  • magus
    #52
    nekem nem megy vmi fenyesen. nem szaggat de érezhetően kevés az fps:(
  • SarkanyfuaRUSH
    #51
    Emberek ez nekem nem fut! Bejon a menu, ahol ul a csávó, és ha elinditom a gamet egy kis toltogetés után kilép.
    Valami ötlet?
  • CSOCSO
    #50
    ugy döntöttem rohadt jo!! még kell javulnia.. a stcc2 nél már sokkal jobb!
    azé sok javítani valo van még..de hisz alig van készen..
  • CSOCSO
    #49
    szvsz amilyen ronda oylan szarul fut a gépemen!!!!
    nagyon ronda és nagyn szarul fut.. amugy a supra ( a kedvenc autom) de eléggé fapados supra van benne..mindegy a gama kircsi egy kcisit fura még.. de ne itéljetek meg semmit minden változik még benne ali több mint a fele van kész a gameznak!!!!!!!!!!4
  • Dynamic
    #47
    Most látom, hogy hülyeséget írtam.Márminthogy félrérthető.
    A lényeg hogy vedd le a moncsi felbontást 640*480-ra és úgy nézd a képet.
  • FREAK
    #46
    nagyítsd fel 17 colra, és jó hányást
  • Dynamic
    #45
    Nem akarok kötekedni, de ez csak a képméretre vonatkozik nem a felbontásra.Tehát nyugodtan lehet 1024*768-as a FELBONTÁS, csak össze van zsugorítva a LÁTHATÓ KÉPMÉRET 640*480-ra.

    (Pl. nézz meg egy relatíve kis képet és láthatod, hogy a mérete is kisebb lesz(logikus:)))
  • Madman
    #44
    Csak az erdekesseg kedveert probaljatok ki: 4x FSAA, 1024x768x32bit! Hat en bevizeltem.
  • I.C.ram
    #41
    ez tuti nem 640*480 min 1024
  • Dynamic
    #39
    Inkább arcade, bár lehet, hogy az eredetiben van simulation mód is.Igaz nekem ez is elég nehéz, tört is az autó, mintha porcelán lenne(mármint olyan könnyen)Bár az is elég furcsa volt, hogy 50mph sebbességnél, korláthoz csapódva leesik az ajtó.Ez nem nagyon tetszik(mármint, hogy túl könnyen hullik darabjaira a kocsi).Mindenesetre jó móka forgalommal szemben menni:))
  • Blasta
    #38
    Regéljetek már! Milyen a demo???
    Arcade vagy komolyabb????
    Beváltották az igéreteket?
  • rolika
    #37
    látszik valami a sztori módból a demóban?
  • FREAK
    #36
    ja, vágom, én is azóta vagyok oda, mióta kipróbáltam......... csak tuti bűntudatom lesz, ha most költözés előtt veszek kormányt......... suxxx
  • rolika
    #35
    amióta van kormányom, el se tudom képzelni, hogy akármi mással versenyezzek :)
  • FREAK
    #34
    báááááááázz

    mégis kormányt kell vennem??
  • djcom
    #32
    Estére meglex a GeForce4-es kártyám,majd nyilatkozok,arra mit lép a kicsike
  • FREAK
    #31
    de ne offoljunk


    suxx
  • FREAK
    #30
    nehezebbet nem bírtál kérdezni????

    jazz, ambient, metal, funk.......... faszom tudja
  • Deajka
    #29
    Zenekar ? Stílus ?
  • FREAK
    #28
    basszer inkább
  • Deajka
    #27
    Csak nem gitározol ?
  • FREAK
    #26
    naja ez a dilemma
  • rolika
    #25
    inkább: