511
Megszűnik a 150,-Ft-os kedvezmény július 1-től
  • Mike
    #219
    Ok. Ne ird alá. Én sem irtam alá spec. De nem is kell birkamód viselkedni. Igenis lehet mit tenni, a legrosszabb akkor lehetséges, ha békésen tűrünk. Igenis legyen benne a 10e Ft mint cél, igenis menjünk el tüntetni, mert csak így lehetséges elérni, hogy a Matáv visszakozzon! (párszor már megtette, most is meg fogja.)

    Tüntetés mikor lesz?
  • Mike
    #220
    persze legyen kötelező a kábel! Annak is aki mondjuk freestartot hazsnálja? Hát hogyne. Vagy régi nextra előfizető. Van akinek SOK a 11-13e Ft, ezt ne felejtsd el!
  • Mike
    #221
    kivitelezhetetlen, sajnos

    2500 Ft. körül van a havi dij.
    1500 Ft is számít
  • Mike
    #222
    A peticiót jogásszal kell megfogalmaztatni, és utána gyüjteni rá az aláírást - szvsz. Ha ez csak béta, akkor majd ujragyüjtöd a támogatókat a végleges változatnál? Mert aki támogatta a bétát, attól véglegest nem, ez nem automatikusan megy. Gyereke, ha csináljuk, csináljuk már komolyan!
  • Mike
    #223
    UPC azért sem terjeszkedhet területen tovább mert megvan már az 1/6. Egyébként a UPC is beleesett abba a hibába ami negy sok cég bukását hozta, erőn felüli expanzió. Most imádkozhatok, hogy megmaradjanak, nehogy a Matávval kelljen szerződnöm, akkor inkább emigrálok.
  • Mike
    #224
    műhold lassabb? hahahaha
    most estem le a székről
  • Efreet
    #225
    müholdas net gyors. csak letölteni rengeteg adatot. mivel kell mellé egy telefon-jellegü vonal ami a kimenö adatot viszi, így ebböl a szempontból lassabb a dsl-nél, hacsak nem az a kimenö felület. játszani meg borzolni nemjó.
  • Mike
    #226
    Ezt abba kéne hagyni! Nem kell leállni egy unreg nickkel
  • Mike
    #227
    mindent műholddal kell csinálni. Igaz kurvadárga, de lagalább jó gyors. Tudod, legyél Te is ISP :)

    na jó ok, ez nem alternativa jelen esetben
  • Efreet
    #228
    jaaa, felmenö adatot is müholddal? mekkora telken is laksz, hogy van helyed adóállomást építeni? :)))

    jelenleg az alternatíva a mikro/infra/lézer-dsl-kábel trió. kb ebben a sorrendben minöséggel és sebességgel.
  • Efreet
    #230
    szrerinted mi miröl beszéltünk? amúgy mo-ról nem csak az EO érhetö el, van más is... és pont ezt írtam én is, hogy csak letöltögetni jó.
  • skorpio7
    #231
    Én meg azért imádkozom , hogy Június 3.-án ráhúzzák a vizeslepedőt a UPC-re ... és erre a legutóbbi HWSW-s cikk után meg is van .A részvényárak a márciusi állapothoz képest most 100-ad annyit érnek , ez azért elég "dúrva" .
    Szóval ha minden igaz , akkor Június 3.-án kimondják a UPC csődjét , ennek mostmár 99%-os a valószínűsége , főleg , hogy ez már a 3. kamatfizetés-elmaradás halasztás után lesz .Talán akkor a vidéki Broadband-es helyeket átveheti az Axelero , Fibernet , stb... normálisabb szolgáltató .Nekem a korlátlanság a lényeg , amit eddig a szemét üzletpolitikája miatt nem tudott biztosítani a UPC ... talán egy újabb szolgáltató majd tudja ezt .Ha meg megszűnik még ez is , tuti itt lesz rövid időn belül az ADSL , mint ahogy Szolnokon kívűl már ott van minden más városban is ( Broadband-es ) .
  • skorpio7
    #232
    ...meg is van a remény rá .
  • Mike
    #233
    Kívánom neked a legjobbakat, meg azt, hogy a Matáv szivasson meg jobban mint a UPC

    és a kábeltv helyett mi lesz? Jön oda is a Matáv, vagy AntennaHungária a dekoderjeivel?

    Vagy lesz Vivendi?

    bazdmeg :(
  • Mike
    #234
    Mert neked szar, legyen másnak is az? Dögöljön meg a szomszéd tehene is?

  • skorpio7
    #235
    Egy kicsit félreértesz ember ... megtudnád milyen az , amikor azt látod , hogy 11000 ropi-ért árulnak egy korlátlan , gyorsabb netet ( UPC-chello ) , miközben te kifizetsz másfélszer többet ( 16900 Ft ) egy lassabb , korlátozott (5 GB-os adatforgalmi korlát - Broadband ) netért .És mindez 1 cégen belül , a UPC-nél .Mi ez , ha nem többszörösen hátrányos megkülönböztetés ?!?!?!
    Ajánlom neked , hogy ugyan nézd már meg , hogy milyen szolgáltatást nyújt kábelen az Axelero , Fibernet és Axelero-Tiszanet és pláne , hogy mennyiért !?!
    Nem kívánom , hogy dögöljön meg a más tehene is , de azt igen , hogy kapjon a fejéhez a UPC .Mivel pedig 4 hónapja még csak válaszra sem méltattak a más szolgáltatókkal való összehasonlító levelemre vagy legalább reagáltak volna a javaslataimra , így kívánom nekik , hogy "dőljenek a saját kardjukba" .
    Mivel ismerem mostmár milyen a korlátoltság , így csak egy jobb szolgáltató jöhet a UPC-nél ... nincs 1 hónap és kiderül ,hogy igazam lesz-e .
  • mikike
    #237
    és te mit csináltál komolyan?
  • Garrett
    #238
    de ha megszűnik a UPC akkor aki a 2 évre előfizetett annak akkornem kell semmit ráfizetni ugye?
  • skorpio7
    #239
    Bár azt én sem tudom megjósolni , hogy pontosan mi lesz utánna , de bárki is vegye meg , az előző szolgáltató szerződéseit ( tudomásom szerint így szokott lenni ) nem lehet hátrányosabbal felváltani , szóval csak jobb jöhet .
    Tudom , hogy az Axelero a Matáv érdekeltségi körébe tartozik ésezért sokan szidják , de érdemes elolvasni a kábeles netszolgáltatásról szóló oldalát .Másrészt pedig neki lesz elég tőkéje , hogy egy ekkora piacot átvegyen , bár lehet , hogy a vidéki Broadband-os területeket átengedi másnak .Tőlem akár lehet ez a FiberNet is , azzal is nagyon elégedett lennék .Ha valaki szidná az Axelero-t , akkor ajánlom neki a szegedi Tiszanet esetét ( HWSW cikk ) , ahol gond nélküli volt az átmenet és a szolgáltatás maradt a régiben , ami bizony még valamivel jobb is , mint a szokásos kábeles .
  • Efreet
    #240
    "az el?z? szolgáltató szerz?déseit ( tudomásom szerint így szokott lenni ) nem lehet hátrányosabbal felváltani"
    lásd TvNet és 10ezerért 200/60K és cselló 11ért 60/48K vagymennyi, és a XIII.kerületiek...
  • Mike
    #241
    Nohát a jobbosok által annyira szapult SZDSZ kiállt mellettünk.
  • Mike
    #242
    igaz, a Broadband szar ezt mashol is hallottam. De a Chello egész kellemes. Az 50K meg - nekem legalabbis - tokeletesen megfelelo.
  • Mike
    #243
    te nem fidesz-es vagy, csak mindig más-más név alatt rejtőzködsz
  • Mike
    #244
    Attól félek, hogy igen. Meg fog még szivatni minket a Matáv (vagy akármi) Matávnál már csak a Vivendi lenne szarabb.
  • Mike
    #245
    Van a Matávnak is saját kábelcége, "qrva" olcsó, köszi. Frankó lesz nagyon :(
    Hát nem tudom, jobb nem lesz, csak drágább :(
  • skorpio7
    #246
    Axelero - Kábelnet :

    Le-,feltöltés : 512/128 kbit/sec
    Csatlakozási díj ( most akciósan ) : 0 Ft
    Havidíj : 12490 Ft
    Hűségnyilatkozat : 2 év

    UPC - Chello :

    Le-,feltöltés : 512/128 kbit/sec
    Csatlakozási díj : 25000 Ft ( 1 év esetén - 16900 Ft )
    Havidíj : 10900 Ft
    Hűségnyilatkozat : 1 év

    Hát tudod MIKE , én valahogy csak kibírnám azt a plusz 1500 Ft-ot , csak ne Broadband-em legyen .Ha chello-m lenne ( mint neked ) , akkor nem is valószínű , hogy hozzászóltam volna a témához , mert engem csak a letöltéskorlátozás az , ami enyhén szólva is idegesít .Ez az oka , ami miatt a UPC vesztét kívánom , mert talán így egy másik szolgáltató jöhet helyette , ami talán jobb lesz ... persze ez nem biztos , de merem remélni .Hiszen gondold csak végig ... én 16900 Ft-ot fizetek 5 GB-ért , amíg te 10900-et korlátlan letöltésért .Nekem előrelépés lenne az Axeleró , sőt még jóval olcsóbb is ( 4500 Ft-tal ) !!! Így ne várd tőlem , hogy szidjam a "Matáv saját kábelcége qrva olcsó szolgáltatását" , amikor nekem igenis QRVA OLCSÓ lenne az eddigihez képest .
    Szóval múljon csak ki a kedves UPC és jöjjön valami új és jobb ... remélhetőleg .

    Ja és mégvalami .
    EFREET !
    Abban igazad van , hogy a UPC az "átvételkor" belépési díjat kért az "új" ügyfelektől is , holott ők nem is "mentek sehová" , csak a szolgáltató változott meg ( http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=14804 ) .Azt viszont nem tartom igaznak , hogy olyan rosszul jártak , mert per pillanat Mo.-on a TVNET-en kívül a chello a második legismertebb és gyorsabb kábelnet ( Bár az Axelero-Tiszanet , lehet hogy veri bizonyos esetekben , érdemes megkérdezni erről "Viking"-et . ) .
    Járhattak volna rosszabbul is ...
  • lacibacsi
    #248
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe a

    www.nyoc.hu/matav

    oldalt!

    Itt minden megtalálható ezzel a témával kapcsolatban!
  • lacibacsi
    #249
    Mindenkinek ajánlom figyelmébe a

    www.nyoc.hu/matav

    oldalt!

    Itt minden megtalálható ezzel a témával kapcsolatban!
  • Pheel
    #250
    Miért van az, hogy az összes ilyen témájú hirdetésnek ez a szövege?
  • Garrett
    #251
    ne keverjük már ide a politikát plz
  • Coine
    #252
    Nekem Axelero van és elég okés, elég soxor szokott kilengeni, lazán megy 70 K felett, amíg 60 lenne a max. az adatok szerint :)
  • skorpio7
    #253
    Ezért is várom , hogy talán ők lesznek a nyerők . :)
  • Zozo76
    #254
    Itt nalunk a Vivendi a szolgaltato (Godollo) es hat havi 15000 az ADSL. Ja es 2 eves elofizetessl.
    Majd ha hulye leszek, akkor fizetek elo ra. Viszont most fog indulni egy kabel-tv tarsasag, allitolag lessz itten cabel net is. Na ugy mar igen. A Vivendit meg lemondom, nem csak a modemes internet elofizetesemet, de a telefont is.
  • Alexease
    #255
    ITT A (SZAROS) MATAV (GENYA) HUZASA

    2002.05.08. www.index.hu
    Azok a Matáv-előfizetők, akik korábban a legalacsonyabb alapdíjú Minimál tarifacsomag igénybevételével interneteztek, május 15-től kénytelenek a csaknem kétszer akkora alapdíjú Csevegő díjcsomagra, vagy más díjcsomagokra előfizetni. A Minimál csomaggal ugyanis elérhetetlenné válnak az 51-es körzetben, kedvezményes percdíjakkal hívható internetszolgáltatók.

    Es a level (ami nincs alairva!!!!):
  • Alexease
    #256
    A legalja a legjobb: ejjjjjjen a liberalizacio!!
  • Pheel
    #257
    Elegem van a Matávból egy életre. Szereztek egy olyan ügyfelet, aki SOHA többé nem fogja őket választani.

    Matáv: Az ügyfeleken túl
  • Totya000
    #258
    Mondanatok velemenyt a Datanetrol?
    koszi:Totya
  • Mike
    #259
    Nekem Chellom van. épp ezért a Matáv drágább lenne. Arról nem beszélve, hogy amire én használom, arra az 50K bőven megfelel.
  • Mike
    #260
    A csatlakozás nekem ingyér volt. Ahogy az isdn csatlakozás is.
  • Mike
    #261
    Ez nem politika, ez neki a nick neve