10
XP alatt nem mükszik miért nem indul el ???
  • shaba23 #10
    megoldottam
  • shaba23 #9
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a McAfee VirusScan Professional Edition 7-et hogyan lehet upgradelhetővé tenni? Felinstalláltam, lefuttattam, de ha upgradelni akarom, ekkor regisztráltatni akarja magát. Azt meg gondolom nem kellene :)
  • gz8
    #7
    folyt.: Rá se kérdzett! Úgy legyalulta, hogy semmivel, se diskedittel, se az égegyadta világon semmivel nem tudtam visszaállítani. Azóta van tiltólistán nálam az a szar.
  • gz8
    #6
    Még jobbat tudok ajánlani: Norton AV.
    Még a jó öreg DOS-os korszakban F-Protot használtam. Ha jól emléxem, a 3.0-ás verzió körül jött be valami dizájnváltás, csicsa, egyebek. Ráeresztem a gépre, volt véletlenül egy frissen szerzett RAR-om.
    efprot: DESTRUKTÍV PROGRAM, TÖRLÉS!
  • GodM
    #5
    Na mostr jön a kőkemény kritika:-) ! kezdjük :McAffe (legújabb frissités ) felmászott egy ISMERETLEN VÍRUS (BOOT) ! A kis gépeken(500MHZ) ha valamit akarsz mellette csinálni nem fog össze jönni !
    Mellesleg lehetne egy kicsit felhasználó barátabb .Akinek nincs 40Gb os háttértára az eláshatja magát.
    ...csak ennyit tudtam hirtelen össze szedni DE HA VALAMI JÓT KI AKARTOK PRÓBÁLNI AKKOR RAKJÁTOK FEL AZ F-PROTOT ! HIDEGEN TÁLALOM ,DE MELEGEN AJÁNLOM!
  • item
    #3
    kössz a segitséget!
  • item
    #1
    van egy gondom feltelepittem a Mcafee virusscan professionált a gépre és nem lehet se az instant updater -t se a virusscan részét lefuttatni!
    Feladatkezelőben egy pillanatra felbukkan ez :SYSFADER segítsetek ha tudtok ! elöre is köszi!