127
Golden Sun
  • Rincewind
    #64
    Ez egy rohadt jó kis oldal a GS-hez!!!

    Van itt minden! Különösen ajánlom a Wallpaper-eket, tök jók.
  • Hmuda
    #62
    Help kéne! Megynyertem a Colosseumos viadalt és Boli(vagy ki) elküldött a Venus Lighthouse-ba. Viszont a sivatagban elakadtam. Mindkét úton ott van 1-1 homokvihar és semmilyen mágia nem hat rájuk. Plz help!

    A Djinnekhez csak annyit, hogy mindenki nézze meg a stats menüben, hogy melyik karakter melyik djinnhez ért a legjobban és aszerint osszátok el a kicsikéket. Nekem a főhős már csatánként 3-szor elnyom egy Ragnarokot és Garet is nagyon jól eljátszik a Tőzlabdáival.

    Amúgy nem tud valaki egy oldalt, ahol az összes Dzsinn lelőhelye elolvasható?
  • Rincewind
    #61
    Mit kell csinálni miután kinyírtuk Saturost a világítótoronyban?
  • Rincewind
    #60
    Küldj, de csak holnap tudom megcsinálni, mert most le kell lépnem (sőrfeszt rulzik ezerrel :).
    Emailhez link az SWG oldalon!
  • magus
    #59
    adhatok mentést?
  • GAMECUBE
    #58
    Jo game szerintem kegyetenul...
    kar hogy nincs GBAm...:(
  • Rincewind
    #57
    Na ennyire azért én is rájöttem, de nem látom át a logikáját... :)
  • Rincewind
    #56
    Akkor még csak az ''introt'' játszod :))
  • Sephi
    #55
    De jo lenne ha vegre en is eljutnek oda:) gyenlore most volt a negy kristalygombos jelenet:)
  • TneX
    #54
    Ja igen,meg említettek ijesmit is,hogy a djinn megváltoztathatja a karakter class-t is,de ezt nem tudom pontosan hogy is van...
  • TneX
    #53
    Jah,és kössz majd megnézem.
  • TneX
    #52
    Mit nem tdsz?Én azt hiszem értem,annyi hogy ezek társak,kb. olyan mint az FF8-ban a GF-ek.daadhatod őket társnak a karakteredhez.Minden karihoz 1 djinn-t adhatsz.Minél többet használja a kari a djinn-t gondolom annál erősebb lesz.Használni ugy tudod hogy,vagy harcközben vagy pedig sétálás közben kell "set"-elni.Ezután használhatod a djinn 1 képességét,ha használtad,akkor a következő körtől meg is idézheted,és akkor brutálisat sebez az ellenfelekbe.De ha megidézted,akkor várni kell,míg pihen,és utánna megint "set"-elheted,és használhatod ujra.Szerintem ennyit kell tudni róla,de ha többre vagy kíváncsi akkor nézd meg a www.gamesfaq.com-ot,ott keress rá a Golden Sun-ra és ott az egyikben angolul le van irva minden,amit esetleg nem értsz.Lehet hogy nekem is el kéne olvasnom.
  • Rincewind
    #51
    Felmész a jobboldali lépcsőn. Aztán végig a cölöpökön a bal oldali párkányra. Ott lesz egy barlang, amit benőttek a növények. Na azt kell kinyitni Ivan forgószél-spelljével és ott lesz bent.

    Valaki leírhatná, hogy pontosan hogyan működnek a djinnek, mert nekem van már 7 darab és igen érdekes nagy dögöket is meg tudok idézni, de a lényegére még nem jöttem rá...:)
  • TneX
    #50
    Jah és 1valamit nem sikerült megtennem...van az a város,aminek a közepén van 1 mozgatható szobor.Ha elmozdítom,akkor lejuthatunk valami titkos raktárba,ahol ha jól látom ott 1 megszerezhető djinn.Na és ezt hogy kell megszerezni?Én nme jöttem rá,pedig vesződtem vele vagy 3/4 órát...
  • TneX
    #49
    Én még csak most mászkálok a fán...egyelőre fingom nincs mit csináljak,de majd rájövök:)))
  • Rincewind
    #48
    Pedig ki lehet jutni, nekem sikerült!
  • magus
    #47
    valaki segitsen pliz.

    na ott vagok hogy a fakon maszkalok, es beestem a lyukba, és már beszéltem is vele, de egyszeruen nem tudok kijutni az erdobol. nem lehet visszafele eltolni a fakat. hogy kell kijutni. esetleg ha adnék egy mentést?
  • Rincewind
    #46
    Ki tudná fejteni egy picit bővebben ezt az elem roncsolást?
  • Sephi
    #45
    Te a lenyeg az hogy ez hianyzzot nekunk! Emlekesztek meg a regi SNES hamakra a Soul Blazer meg a Secret sorozatok nem beszelve a Terranigmarol es a Ilusion of Timrol? Es a regi FF? Nah ez pont olyan! A Kis maszkalos beszelgetos es kurva jo harci technikaval elatott gama! Kurva jo a Golden Sun!

    Nem tudgyatok van meg ilyen jatek GBA-ra? En a Dragon Ball Z jaccom de kicsit lamanak tunik :)
  • TneX
    #44
    Most vagyok ott,hogy elbúcsúztunk a falutól...de bazze ez tisztára olyan mint 1 film,vagy 1 jobb regény:)))
    Nem hittem volna hogy az a kis gép ilyenre képes:)))
    Remélem sok van még a játékból:)))
  • TneX
    #43
    Gyerekek,ez baromi jó!Komolyan mondom a Chrono Trigger fogott meg igy utoljára:)))
    Lehet hogy emiatt a játék miatt beszerzek 1 gépet...elképzeltem milyen lenne valami hót unalmas utazás vagy vonatozás közben nyomni ezt a baró játékot....
  • Sephi
    #42
    Anyam addel a hazat! Ez kurva jo!!! Rohadt jo a Golden Sun:)))

    Issaaaaaccc!!
  • Sephi
    #41
    Koszi.

    Vajon nincs fent az oszes ROM valahol?

    Meg lehetne probalni a underneten a #roms csatin tudtomal ott vannak meg.
  • Rincewind
    #39
    Hát ez gyorsan ment... :)
  • Rincewind
    #37
    :)
  • CHEAPBOY
    #36
    Na akkor emberkek van Golden Sun sokert:)))
  • Rincewind
    #34
    Hát ez még nagyon a jövő zenéje sajnos... :(
  • Rincewind
    #32
    www.gbxemu.com
  • Sephi
    #31
    Adjon mar valaki egy gba emulatoros cimet:) Jaccani akarom en is
  • Rincewind
    #30
    A világítótoronyban, miután leestem ahhoz a pulzáló szoborhoz, mit kell csinálni???
  • Rincewind
    #28
    Ebbe pont nem az a poén! Hanem, hogy magaddal viheted bárhova! Pc-n inkább nem ilyen játékokkal játszok... ;)
  • Sephi
    #27
    Be ko szerezni egy GBA emut:))
  • Rincewind
    #26
    Amúgy végigjátszotta már valaki? Kb. mennyi tiszta játékidő? Van újrajátszhatósága? Érdemes eredetiben megvenni?
  • Rincewind
    #25
    Az lesz az...
  • magus
    #24
    uhh várjunk csak ez nem az az amikor van 3 rablo a városban? kérdezősködj. és asszem elkell fogni és vissza kell szerezni a zsákmányt. a fogadoban vannak asszem
  • Rincewind
    #23
    Egy városba engednek csak be! De ott mit kell csinálni?
  • magus
    #22
    asszem elkell menni jobbra, aztan talakozol egy lovasszerelvénnyel és azt kell követni majd, vagy el kell menni egy varosba amit emlitenek
  • Rincewind
    #21
    Mit kell csinálni miután elbúcsúztunk a faluban, kijottunk a térképre és felvettük a Föld-Djint? Mert elvileg köbejártam az egészet, de semmi értelmes helyre nem tudtam eljutni...
  • magus
    #20
    megkérlek:)

    bejutottam de nem tok visszajutni:(
  • Rincewind
    #18
    Gondolom nem túl valószínű, hogy lesz valamikor végigjátszás valamelyik 576 konzolban... Pedig, azt még meg is venném! ;)))