45
Baljós árnyak ez Ertl klubbon??
  • vérpocok
    #45
    Lehet... viszont olyan idióták is vannak, akik egy 20 éve inaktív teljesen felesleges topikot előszednek heccből és beírnak oda, és még 10 másik ilyen felesleges topikba is, hogy a lista elejére kerüljenek, a fontosabb, aktív topikok meg így lejjebb kerülnek és bogarászni kell, hol vannak. Remélem büszke vagy magadra.
  • Armagedown
    #43
    Van, aki még a tévében néz filmet?
  • Coine
    #42
    ez iszonyat, nem vagyok nagy SW fanatikus, főlleg az I. rész után, de ez azért...
  • Waterhorse
    #41
    Egyébként a müsorok tartalmát ugyanúgy mint a müsortervet a tv csatorna köldi el az újságoknak.
  • TheZsenyka
    #40
    Tény hogy "ÉLNEK" a Naboo bolygón, tehát nem halott állapotukban bukkannak fel az említett bolygó közvetlen környezetében, de gyanítható, hogy az előzetes KREÁTORA (szobrot érdemelne az agyhiányos) nem az általam felvázolt esemény bekövetkeztére próbált finoman utalni... tragédia...
  • TheZsenyka
    #39
    "a békés Naboo bolygón élő Qui-Gon Jinn és Obi-Wan Kenobi..." ez az év vicce...
  • D3t0nat0r
    #38
    "...kettejük feladata, hogy megmentsék a Földet..."

    Mega, giga ,tera LOL! :))

    Mi köze a Földnek az Sw univerzumhoz??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DD
  • Alexease
    #37
  • Alexease
    #36
    Ez a TVR Kethetes tv-ujsagban jelent meg, mint film elozetes, bemutato stb.
  • Waterhorse
    #35
    Jó kezdjem én is?:)

    De kircsi hogy nyomatja az rtl klub az Indiana Jones-okat, igaz, hogy megvan erdeti kazin az egész sorozat.
    :))
    Egyébként tényleg, azért én úgy voltam vele, hogy megnézem az Indy-t is tv-be, mert valahogy más élo adásban látni, de végülis odáig jutottam ezzel, hogy az eddig leadott két rész egyikét se néztem.

    A zenéjét már rég meg akarom iratni, az eredeti 3 rész mindegyikéhez tartozik 2 db CD amik tele vannak a zenéjével, bár ez 6 CD-t jelen és el nem tudom képzelni, hogy 6 CD-re fér csak rá a zenéje.
  • CSOCSO
    #34
    de kircsi lesz az rtl klubbon afilm:) nembaj hogy megvan eredeti kazin és akor nézem eg amikor akarom de kircsi:)))))))))) amugy a zenéje nagyon tetszik ezeknek a hülye sw filmeknek!
  • Waterhorse
    #33
    Ne legyél már ilyen vulgáris!!:)
  • CSOCSO
    #32
    és akor mivan ha ez lesz az rtl klubbon? hova szarjak?
  • Lada
    #31
    Azért ha más nem, ez tényleg korrekt, hogy most a reklámja az új filmnek nem olyan, mint az ep1-nél. Mi, nézők nem kell mást tennünk csak leülünk a tv elé, aztán hadd szóljon. Azt hallottam, hogy a Lucasfilm nem engedi csak úgy, hogy ha nem lesz benne reklám. Majd meglátjuk!
    A fenébe! Elszúrtam előbb a smile-t!
  • Lada
    #30
    Azért ha más nem, ez tényleg korrekt, hogy most a reklámja az új filmnek nem olyan, mint az ep1-nél. Mi, nézők nem kell mást tennünk csak leülünk a tv elé, aztán hadd szóljon. Azt hallottam, hogy a Lucasfilm nem engedi csak úgy, hogy ha nem lesz benne reklám. ejnye1] Majd meglátjuk![#
  • fertam
    #29
    ezeket megkapja a leányvállalat aztán menjetek isten hírével. ez egyfajta gazdasági deizmus.
  • fertam
    #28
    erre 2 dolog a válasz:
    1. szakértők
    2. indulótőke
  • fertam
    #26
    Kedves Draco!
    Akkor baromságot írtál mint a huzat. Lehet hogy ua az a cég birtokolja a pro7-es és az RTL-t, de kibaszottul nem egyforma az anyagi helyzetük, mivel az egyik tvnek (pro7) kb 50milliós nézőtábora van, az RTL KLubnak meg maximum 5 millió. Úgyhogy ha van is valamilyen támogatás az 1. tuti normatív, 2. nem érdekli az anyacéget hogy mi a rák van, neki csak a profit kell és a hatalom. Hoppá
    Ja és mielőtt valaki kötözködni kezd, dolgoztam a Z+-nál, ami pölö csődben volt (van?) és egy olyan kis sarki kft volt a tulaja, mint a Warner Brothers, mégsem tettek semmit sem, sőt ecerűen eladták a Viva-nak, lett belőle Viva+. Ja és megsúgom, hogy ma sem jobb a helyzet, a TV pang mint állat, és ugyanúgy csődben van. A németek meg az elején belefeccöltek úgy 20-30 millót (forintban) aztán kassza kalap kabát. Na csak ennyi.
    És filmekhet pláne nem adnak támogatást, maximum úgy, hogy megveszi az anyacég a filmet és aztán ELADJA a leányvállalatának. Na csak ennyi.
  • Ron Ragm
    #22
    Képregény?
    Nekem könyvben van (vagy lehet hogy volt, mert már jó régen kölcsönadtam vkinek) meg:)
  • Waterhorse
    #21
    Teljesen igazad van. Én például azért nem vettem meg mert nincs rá annyi pénzem, vagyis lett volna de mindig volt más amire elkölthettem. Pedig azok közé tartozik amikért élek halok. Az eredeti három rész is meg van, de azok is kalózba.

    Egyébként még a képregény verzíót is megvettem. Ugyanakkor meg mióta kijött vhs-en megvan a növéremnek, csak sógorom olyan olyan smucig nem adja kölcsön és ezért még nem tudtam átvenni, pedig máig könyörgöm neki.
    Mivel ugye most meg lesz tv-ben fel fogom venni a reklámokat meg egy egyszerü huszárvágással ki tudom venni, egyébként is lehet nem is lesz benne reklám, mert ha még emlékesztek anno a Shindler listáját is anélkül nyomták. Mindamellett valahogy sose sikerült teljes egészében egy ültö hosszában megnéznem, a végét például egyáltalán nem láttam.
  • Draco
    #20
    Kedves imremagdi azert elmondanam hogy a pro7 meg az rtl klub ugyan annak a nemet media tarsasagnak a tulajdonaban van szoval egyiksem lehet gazdagabb a masiknal...
  • Totya000
    #19
    Nem tudom, miert kell ennyire raizgulni es azt sem, hogy miben kulonbozik majd attol ,mintha egy masik amerikai filmet adnanak le?
  • Coine
    #18
    így tovább, irány a csőd !
  • Imremagdi
    #17
    Hát te egy nagy alkoholista vagy!

    MÉghogy a pro7?? Hát épp ez az , a pro 7 többször olyan gazdag mit az rtlklub!!! És 2-3 héttel késöbb nálunk is lemegy! Ez már valami!!

    Méghogy nem fog senki leülni?? Nem nem vagy magadnál - legalább 2-2.5 milló ember a tv fogja 3 órán át nézni!!!!!!!
  • Ron Ragm
    #16
    De van ojan aki szívesen megnézné de nem életfeltétele és megvan nélküle is és most láthattya:)
  • Biboldeaux
    #15
    Dehát finn szinkronnal foják leadni.
  • Efreet
    #14
    nem értem az összefüggést
  • Efreet
    #12
    aki szereti a filmet, vagy érdekli az már megvette dvdn vagy vhs-en.. (divxben, stb..) ezekután szerintem nincs az a bolond, aki hajlandó lesz 3/4óránként önkényesen megszakítva nézegetni... mind1, nem értem mi a jó a tvben.
  • Lteebee
    #11
    Még egy sw topic...
  • Imremagdi
    #10
    És ezért nagyon sokbe került ez a film az rtlklub-nak, a HBO azért nem adta le mert nem volt rá pénze....

    Így tovább rtlklub!!!!!!!
  • Coine
    #9
    bocsi, nem fejeztem be telj. a mondatot.
    szal mindjá jön a 2. rész a mozikban, de nem várock sokat tőlle, mert az 1.-ben csalódtam, ennyi.
  • D3t0nat0r
    #8
    Te miről beszélsz? :))
    Itt az első részről van szó! Előbb addják le az ertéelklubbon mint az éjcsbíón. (Bár lehet HBO direkt nem adja le, még egy SW-t sem adtak le)
  • Coine
    #7
    szal : a reklám alapján igen, aztán majd +látjuk.
    de már nem várock sokat, az 1. rész óta csalódtam a sorozatban.....
  • Coine
    #6
    hát ez qrva nagy, berakta a beszólásodat a nevem alá, grat SG Fórum :-DDDDDD
  • Coine
    #5
    ezexerint összekverte beszólásainkat ??? :-DDDDDD
  • D3t0nat0r
    #4
    #2
  • Coine
    #3
    vki ráugortt a nevemre, ez nem én vagyok, ÉLN NEM EZT ÍRTAM BE
  • D3t0nat0r
    #2
    Vazze, Fórum BUG. Én írtam az első üzenetet, és nem Coin!
  • Coine
    #1
    Ez mekkora LOL. Most láttam reklámját.

    Már előre látom a Pod race utáni kokkolínómaci, meg tampon reklámokat...