74
Die Hard Nakatomi Plata
  • Tyco
    #74
    Tudja valaki, hogy mi az a zene ami akkor szól amikor a metró robbantás után szól amikor jönnek a teherautókkal meg amikor utána mennek be a bankba? A sountrack cd-n nem találom.
  • zoliii
    #73
    van a játékhoz honosítás?
  • vodMarci
    #72
    Hello

    Tudom,hogy régi játék,de megszeretném szerezni.Tud valaki egy oldalt ahonnan le tudom szedni?
  • Breki33
    #71
    találtam egy patch-et nem tudjatok az mit javit?
  • Shep
    #69
    #45 ös hozzászólás
  • Aborg
    #67
    Sikerult megoldani, az UTILITY ROOMban egy faliszekrenyben kellet bekapcsolni egy biztositekot. Korabban is volt hasonlo szekreny de nem volt aktiv, ezert elneztem. A jatek nagyon tetszik, gyonyoruen meg vannak csinalva es be vannak vilagitva a helyszinek. Ezt szeretem a FPSkben, nem is az oldoklest.
  • Aborg
    #66
    Sikerult megoldani, az UTILITY ROOMban egy faliszekrenyben kellet bekapcsolni egy biztositekot. Korabban is volt hasonlo szekreny de nem volt aktiv, ezert elneztem. A jatek nagyon tetszik, gyonyoruen meg vannak csinalva es be vannak vilagitva a helyszinek. Ezt szeretem a FPSkben, nem is az oldoklest.
  • ujedith
    #65
    Hello Mindenki!
    Vegigolvastam ez a topicot es sehol sem talaltam olyan uzenetet, ahol lett volna egy link a jatek letoltesere. Latom mar mindenki nyomul vele 1000-el, remelem meg megvan a cim, ahonnan leszedtetek, lecci irjatok le. Elore is KoSZONOM!
  • Shep
    #64
    Mi a feladat?
  • Aborg
    #63
    A HIGH MAINTENANCE palyan nem tudom merre tovabb. Egy sotet computerteremben talaltam egy cedulat egy koddal, bejutottam az UTILITY ROOMba. Ott a falon van egy kapcsolo, de nem tudom mit kapcsol (valami reset breaker vagy ilyesmi). Van meg egy ajto ahol blokkolva van a zar, pirosan vilagit a Security. Mit kellene lepni?
  • Shep
    #62
    #45 = 45ös hozzászólás az amit borsnak írtam benne

    Most mi van talán nem jó név a Gipsz Jakab? Mibajod vele? :)
  • RUDKO
    #61
    hol vagy elakadva?
  • RUDKO
    #59
    ezt nem értem
  • Shep
    #58
    #45
  • RUDKO
    #57
    most az ablaknál van az csávo a csajjal ha nem lövöm eltöri a nyakát ha lövöm lefagy egy idö után hogy csináljam és mivel? megvárjam mig teljesen az ablakhoz ér?
  • RUDKO
    #56
    MÁR MEGVAN AZ AJTO MELLET SZÉT KELLET LÖNI EGY ELEKTROMOS SZEKRÉNYT ÉS MOST VAGYOK A LIFTNÉL AZÉRT KÖSZI
  • Shep
    #55
    Talan pont oda kell visszamenni ahonnan elindultál, bocs, de tényleg nem ugrik be hol is tartasz
  • Shep
    #54
    Nem rémlik sajna, de ilyenkor általában már csak a kijáratot kell megkerseni
  • RUDKO
    #53
    itt nincs lift.lemész egy hosszú lépcsön jobra egy rácsos ajtó van egyenest egy lejtő annak az alján 3 ajtó de 1 nyilik amin egy sárga tábla van elektric service area felirattal. ott bemész a folyosó végén olyan szoba van ami televan elektromos szekrényekkel és van a falban egy cső ami füstöl {gözöl}.a szoba végén fekszik az ürge akit kinyirtam az ajtó mellet ahol egy piros kis kártyaleolvaso van. az utolso feladat az volt hogy KILL ALEXANDER IN THE ROOM
  • Shep
    #52
    Ha az amikor az algsorban vagy és kicsit sötét is van, akkor keresdd meg a leszkadt liftet és ott kell a létrákon felmászni.
  • RUDKO
    #51
    köszi már megoldottam kevés volt az életem és mindig meghaltam a tüzbe.most ott akadtam el amikor a generátor szobába meg kell ölni egy faszit én megöltem mindenkit de nem tudok kimenni az ajton egy pirossan világito kártyás ajto van már bejártam mindent de nem találok semmit
  • Shep
    #50
    A porral oltóval el kell oltani a menekülési útvonalon és a muki körűl a tüzet.
  • CSOCSO
    #49
    http://cubemovies.ign.com/cube/video/diehardvendettagcn05223.mov
    http://cubemovies.ign.com/cube/video/diehardvendettagcn05222.mov
  • CSOCSO
    #48
    Khmm..tessék ezt a két kicsi videot (2-2mega) letölteni hogy is kéne kinéznie egy Die Hardnak... még közel sincs kész a gamez (60-70%!!!)
    szal még sok minden fog javulni.de tessék megnézni milyen is egy király gamez:))
  • RUDKO
    #47
    sziasztok! a tüzes szobába mit kell csinálni mert hiába lövöm a mérnököt nem ugrik ki az ablakon és semerre nem tudok menni mert ég a tűz mindenhol
  • Shep
    #45
    Hát az nekem se ment, és vlki küldött mentést hozzá.

    Bors, lehet már nem aktuális de a muki fejét kell a steyr auggal lőni mindíg csak kettőt esetleg 3at mire hátrálni kezdd a végén az ablakig hátrál és aztán ki tudja miért kiugrik rajta:) egyre vigyázz nem szabad túl közel menni hozzá.
  • Shep
    #43
    Srácok vki segítsen, a laborban vagzok es a kontrol roomban van egy csomó kapcsoló amiket ha benyomok vagy bezáródik egy ajtó vagy gáz áramlik ki, viszont ugy vettem észre, hogy az ajtók előtti lézersugár is véknyul vagy vastagodik, de mit kell állítani, hogy jó legyen?
  • Shep
    #41
    Hát igen mert az nem olyan bugos, de mostmar ugz tunik megvan a megoldas, a hiba nallam ott volt hogz en mindig 2ot kapcsoltam at
  • Crem
    #39
    Van három kapcsoló az egyik kis szobában! Ha jól emlékszem csak egyet kellett átkapcsolni és a zsiliprendszer (szellőzőben) átváltott! Vagyis a ventillátor felett volt a kijárat!
  • Lantee
    #38
    Shep > Most te is inkább SOF2-vel nyomulsz, mi? :)
    Én is arra kattantam rá! :))
  • Shep
    #37
    Egyenlőre még nincs megoldás de dolgozom az ügyön
  • Lantee
    #36
    Szivesen! DE HOGY A FRANCBA KELL KIJUTNI ABBÓL A KURVA SZELLŐZŐBŐL??????????????
  • Lantee
    #34
    Huh...ott én is elpöcsöltem egy ideig mire rájöttem! Ja! IGEN! MEGVAN!
    Be kell menni abba a szobába, ahonann rá tudsz mászni az ablakon KIVÜL lévő "ablakmosótartópárkányamielektromosanmozgatható"-ra! remélem érted? :)
    Szóval az ablakpucolószerkezetre! :)

    Onnan már rájössz!


    PEACE
  • Shep
    #31
    Pont most akartam írni hogy kéne a save mert sehogy nem tudok belemászni a szellőzőbe, de te biztos gondolatolvasó vagy vagy jövőbelátó.
  • Lantee
    #30
    Nya! Tegnap este átküldtem neked az összes Save-emet! Remélem megkaptad! Ha rájöttél a megoldásra, azonnal szólj, mert már kezdek megőrülni! :()

    PEACE
  • Shep
    #29
    Thx remélem menni fog ma már sajna nem/nincs időm/ de holnap megnézem.
  • Shep
    #27
    Vagy kuldd el a mentést, nem egy nagy méretű vmi.
  • Shep
    #26
    Hát mi lenne ha segítenél nekem és lehet hogy én megtalálnám a megoldást?
  • Shep
    #24
    Estleg vmelyikőtök a mentett állását nem kuldené el?
  • Shep
    #23
    Ez mind szép és jó de hogy mentetek bele, mertnekem sehogy nem sikerul