74
Die Hard Nakatomi Plata
  • Shep
    #20
    Yeepe Kay Ye ha minden igaz DE nem is ezért írok hanem mert van egy problémám. A tüzes pálya után ahol meghalt a razoló srác/lezuhant/ van egy szellőző nyílás de sehogz nem tudok belemásyni se ugrás guggolás se csak úgy syóval vmi van/órási bug/ esetleg vkinek ötlete? Vagy egy mentett állás ami már a szellőőőben van az is jó lenne. Előre is kösz
  • Shodan
    #19
    Nem tud valaki linket honnan lehet leszedni?
  • Shep
    #15
    Meg nem tartok ott de szerintem a tuzolto palackot kell hasznalni nem?
  • Crem
    #12
    Akkor ez egy jó kis küldetés!:))) AZ asszony a sarokban térdel tarkóra tett kézzel én meg elfutok!??:))))
  • Shep
    #11
    Hát nem tudom, éne gyből a fegyver felvétele után kirohantam és vége lett a mapnak ui. felkerultem a 37ikre
  • Crem
    #10
    Arra az ajtóra gondolsz (szemközti) zöld NEXT felirattal? Mert az nálam zárva!:((((((((((((
  • Shep
    #9
    Nem kell megolni ott senkit hanem gyorsan ki kell menni az ajton vegig a folyason a szemkozti ajtohoz ami a lépcsőházba vezet
  • Crem
    #8
    Hi!

    Most csak nekem szar vagy ez egy bug...
    Rögtön az első összetűzésnél nem tudom kinyírni az utolsó terroristát... Ahogy meglát (lövés nincs) rögtön GAME OVER !:(((
    Egyébként tényleg nem valami nagy durranás...
  • djcom
    #7
    Hát mit mondjak?Nem egy Wolfi és nem egy Jedi Knight2,meg nem egy MOHAA,de a megszállotaknak elmegy.Amíg kijön valami minőségi fps,addíg jó ez is.
  • Dynamic
    #6
    Én csak a demót nyomtam, azt sem végig.Nekem nagyon nem jött be.
    A grafika a képeken jobbnak tűnt mint amilyen igazából és a játszhatóság is elég gyenge.
  • Imremagdi
    #5
    milyen ?????????????? megéri letölteni?? Modemes vagyok!
  • djcom
    #4
    Mindjárt lenn lesz-nekem
  • Anee
    #3
    egy rippet megér...amúgy fps
  • Imremagdi
    #2
    link aoké! Csak milyen játék? Megéri letölteni? MErt a játékról semmit nem tudok!
  • djcom
    #1
    ISONEWS-on fenn van!Nem tud valaki linket?