6
  • Supergamer_real
    #6
    "Madj később kifejlesztenek egy oceáni áramlás szabályzó készüléket"

    Vagy felfedezik, ha ures uveget nyomnak a tehet hatso felehez amikor eppen ***ngik, akkor parfum lesz belole.Mindezt persze tobb milliard dollaros kuatas eloz majd meg es legalabb 20 amerikai tudos eletebe fog kerulni....
  • TheZsenyka
    #4
    "mivel az emberek által termelt üvegház gázok nem csupán a légkör felmelegedését befolyásolhatják, de az óceánok keringését is" - na akkor ne fingjatok annyit...
  • Laci73
    #3
    Ez is egy megoldás :) A következő nemzedékek majd vizi életmódot folytatnak és immunisak lesznek a radioaktivitásra. Ez jó bónusz a Master of Orionban :D
  • b
    #2
    no, most eztet én pénztámogatás nélkül szoktam kutatni, otthon a civ3-ban. és arra a következtetésre jutottam, minél több atomot szórók le a városokra, annál jobban melegszik a földi légkör. :)
  • Laci73
    #1
    Megváltozó óceáni áramlatok. Hmmm... Ha a Golf-áramlás (meleg tengeráramlás a Karib-tengertől egész a Skandináv félsziget csücskéig) legyengülne vagy megszűnne, megnézhetnék magukat a brit földművesektől a norvég halászokig nagyon sokan. Vagy a Csendes-óceánon a hideg-áramlásokból élő japán halászflotta.
    És végre a jelentésből kitűnik hogy egyértelműen az emberi közbeavatkozás a felmelegedés oka: korábban sokan állították azt, hogy a jégkorszak visszahúzódásának természetes velejárója.