378825

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • I.C.ram
    #361
    csak tudod vannak olyan kis fingnyi szigetek amikor ez is epphogycsak rafer.

    CSOCSO igerte hogy van neki egy ilyenrol felvetele is megkoszonnenk ha berakna vagy valahogy eljuttatna hozzank.
  • I.C.ram
    #360
    hehe egy sima hullam te :)) tok szabalytalan nezd meg a hatterben is vannak ilyen hullamok.

    ezeknek a gepeknek tok vizszintes a hajtomuvok nem ugy mint a vadaszgepeknek.

    masik meg hogy ez a gep repules kozben van es nem leszallas kozben tehat sokkal nagyobb lehet a sebessege
  • Efreet
    #359

    ez kicsit magasabban repül... nem vadászgép, de nézd meg mit csinál a vízzel... és ez a hullámfront nincs rajta a másik képeken.
  • Efreet
    #358
    miből áll photoshoppal összerakni egy repteres képet? :)
    amúgy igenis balesetveszélyes, TILOS repülőtér közelében tartózkodni, főleg pl közút nem lehet a fel-leszállópályák előtt-mögött. plusz elég hosszú, üres terület kötelező, mindenesetre.
    a repülő turbinái ilyenkor is dolgoznak, és elég durván fel kellene kavarniuk a vizet, a homokot meg főleg. az meg, hogy a vizen csak árnyék van, tükröződni meg csak a felhők tükröződnek - az fel se tűnik ;)
  • Ron Ragm
    #357
    Nézd meg mekkora a képen ez a gép...nem volt nehéz megcsinálni hogy mindenki rá nézzen..azér nem mondanám hogy mindenki pont ugyanoda néz... a leszállópályát meg gondolom inkább a másik irányba használják...meg gondold el mekkora zaja van...azt ember nem bírja ki...szal kamu:)
  • I.C.ram
    #356
    5. mi a szarert nez mindenki egy pontra fel?? ja bocs valszeg a nagy semmit bamulja mindenki amin meg egy kurva csillag sincs nem hogy valami latvanyossag
  • I.C.ram
    #355
    4. szerinted akkor minek van ott leszallopalya?? gyorsulasi versenyeknek vagy mi a szarnak?
  • I.C.ram
    #354
    1. vadaszgeo sokkal gyorsabban megy mint egy leszallos bohomnagy utasszallito

    2. vadaszgepnek van lefele is hajtomuve a manoverezes segitese erdekeben ami az utasszallitonak nincs!

    3. es abszulot nem baleset veszelyes ha raknak oda oroket vag az emberek sem olyan hulyek hogy sarkanyt eregetnek ja es eleg magasan szall ahhoz hogy ne erje el senki :)
  • Ron Ragm
    #353
    miért, te csináltad a képet?:)
  • I.C.ram
    #352
    az bizony nem kamu...
  • Efreet
    #351
    van kép valahol 1 kis vadászrepcsiről, amint pár méterrel a víz fölött megy, és mögötte kb 10méteres vízfalat "ránt fel" a hajtóműve...
    plusz semmi ilyesmit nem szabad repülőtér közelébe engedni... mert balesetek előfordulnak.
  • Garrett
    #350
    azok kamuképek:
    amikor a tengerpart felett szál le a gép...
    a víz meg se mozdul a tengeren (nincs hullám)
    pedig a hajtómő egy kis légmozgást azért csinálna, nem beszélve arról, hogy a strandolók nem ülnének olyan nyugodtan...
  • Róka
    #349

  • MuERTe
    #348
    http://www.warnerbros.com/pages/shortfilms/britney2032/play_movie.jsp?id=britney2032_movie&media=feature_real_300
  • Róka
    #347
  • CSOCSO
    #346
    maldiv szigetek is lehet az a repülös
  • I.C.ram
    #345
    itt van egy kanadai valtozata is :)) bocs hogy ilyen pici de nagyobb nem votl :((

  • I.C.ram
    #344
    ez a kep nem semmi :)) Amerikai Kommunista Part

  • I.C.ram
    #343
    ki szarakodott??
  • CSOCSO
    #341
    mit szarakodtok mondtam hogy sri lankán is uygan ez van..feltegyem videon? vagy mi?:)
  • I.C.ram
    #338
    akkor nezd az embereket mindenki tok ugyanarra a pontra nez ahol a gep van/lenne :) ja es a leszallos palya sem disznek van ott gondolom
  • I.C.ram
    #336
    pedig ez tok valos nezd csak meg az arnyekokakat meg nem hinnem hogy mindenki az ures eget bamulna ja meg ott van meg a leszallo palya eleje is tehat sima dolog
  • CSOCSO
    #335
    ezek fullosak.. sri lanka is lehet mert ott ugyaniylen a helyzet.. van mittom én hány kis sziget és egy kis szigetre száll le a repcsike... és pnna mennek kis hajokkal..szal ez létezik
  • CSOCSO
    #333
    LOLOLOL
  • Róka
    #332
  • Lazarus
    #331
    Azért lehet hangja...
  • I.C.ram
    #330
    ja gondolj bele miket okozhat egy elengedett sarkany :)) vagy egy strandlabda bele a hajtomube :))
  • Fat-R
    #329
    ez kurva jó szivesen mennék ide strandolni
  • Lteebee
    #328
    Én mennék.
  • Jano
    #327
    Ide se megyek strandolni.
  • Lteebee
    #326
    De!
  • VinylToy #325
    Még nem is vagyok főnött!
    :DD

    És te ezt nem tudhatod! :)
  • Lteebee
    #324
    Az a baj, hogy ilyen felnőttkorod sincsen.
  • VinylToy #323
    Nekem miért nem lehetett ilyen gyerekkorom???

  • I.C.ram
    #322
    szerintem karib-tenger
  • GregSB
    #321
    Nem tudom hol van ez a hely, de 1x tuti meg fogom nézni élőben!

    (Nem vicces, inkább lélegzetelállító)

    Azta1

    Azta2

    Azta!!!!

    Azta3

    Azta4

    Azta5

    Bocs az offért :)
  • GregSB
    #320
  • GregSB
    #319
  • GregSB
    #318
  • mateos
    #317
    jah :)