378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Alien69
    #361986
    Ööö, az a baj, hogy az egész semmire se jó! Nem azzal van a baj, hogy benne maradsz egy levlistába (vagy bármi hasonlóba), mert az lófütty! A VALÓS probléma, amiről kussolnak (mondom, mint átlag hozzá nem értő user), hogy az összes szar program (APP) csak úgy hajlandó települni, ha teljes hozzáférést adsz számára oda is, amihez qrvára semmi köze. Példul a fotó mappákhoz! Mé??? Mi köze egy appnak ahhoz? Semmi. A telefonom kezd beszarni, és döcögve működik. Az "okos" órám köcsög és buta appja meg kémkedik. Azt vettem észre, hogy pl egyszer csak nem tudom mozgatni a felületet, megnyitni programokat, semmit se. Persze, hogy nem, mert előttem egy fénykép volt, egy képernyő mentés. Bal alsó gombbal kilistázom, hát, az az app alatt látszik a képernyő mentés.
  • toza #361985
    de az miaz?
  • BaliBoy
    #361984
    Azért egy kicsit rásegítettek:
  • acsati
    #361983
    waaa én ezt csak most látom tisztán

  • Tikal #361982
    Ami egyszer bekerül egy adatbázisba, az onnan nem törlődik :)
  • BenedekFeco
    #361981
  • toza #361980
    2:40- lapos fold bizonyitva
  • Alexease
    #361979
    Veluk (vagy hasonloval) en is beszivtam. Teljesen mas cegtol rendeltem valamit, utana derult ki (kiszallitasnal), hogy a TV Shop (vagy masik parazita) webshop-jat hasznaljak (OK, nem olvastam el a 10 oldalas aprobetust:P). Utana folyamatosan kerestek minden hulyeseggel (telefonon). Tobbszor az ultra gagyi, elore felvett szoveggel;) Persze a leiratrkozas es egyeb nem hasznalt.

    Maradt a jol bevalt, beszelgetes elotti: "En (IS) rogzitem a beszelgetest!" kezdetu resz. Aztan a "kerem a torlesemet", ha nem, akkor a felvetelt (a felvetelen szereplo nevevel egyutt [megismeteltetem veluk, honnan es ki]) tolom a megfelelo helyre:)))) Megelhetesi/zugugyvedek szeretik az ilyet;)
  • RatBaG #361978
  • Dzsini
    #361977
    És addig is nyugodtan fel lehet őket jelenteni mondjuk Németországban vagy Ausztriában, mert a törvény szövege alapján:
    22. „érintett felügyeleti hatóság”: az a felügyeleti hatóság, amelyet a személyes adatok kezelése a következő okok valamelyike alapján érint:
    a) az adatkezelő vagy az adatfeldolgozó az említett felügyeleti hatóság tagállamának területén rendelkezik tevékenységi hellyel;
    b) az adatkezelés jelentős mértékben érinti vagy valószínűsíthetően jelentős mértékben érinti a felügyeleti hatóság tagállamában lakóhellyel rendelkező érintetteket; vagy
    c) panaszt nyújtottak be az említett felügyeleti hatósághoz;

    Rengeteg magyar él bejelentett lakóhellyel is más országokban, így bármelyik magyar cég működésével nekik is foglalkozniuk kell, és az ottani adatvédelmi hatóság ugyanolyan illetékes a témában, mint a magyar, közösen kell eljárniuk.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.05.26. 13:04:26
  • BaliBoy
    #361976
    Nem lesz a magyar jogrendszernek sem más választása. Úgy is be fogják vezetni. Lehet, hogy nem május 25-től csak szeptember 30-tól, de ki fogják mindenkire terjeszteni.
  • SzirmosSzisza
    #361975
    Sok szerencsét ezzel Magyarországon ...
  • BaliBoy
    #361974
    Pár nap és lemegy a dolog.
    Én egyébként kimondottan örülök ennek az új szabályzásnak. Most már törvény kötelezi a cégeket arra, hogy ha nem járulsz hozzá, akkor nem tárolhatják az adataid.
    Életemben egyetlen egyszer rendeltem (vagyis nem is rendeltem meg a terméket, mégis leszállították.... ez így külön érdekes) a TV Shop-tól, utána folyamatosan hívogattak. Először, meg még másodjára is udvariasan kértem meg őket, hogy töröljenek a rendszerükből. A további hívásoknál már kiabáltam velük... Végül nem volt más megoldás, letiltottam a telefonszámaikat.
    Na a GDPR-ral ezzel vége. Ha az első felszólítás után nem törölnek, mehetsz a hatóságokhoz és kapni fogják a büntetést kvázi automatice.

    (bocs az offért)
  • RelakS
    #361973
    Nem kicsit dühít, hogy a levelesládám lassan csak ilyenekkel van tele.
  • Dency
    #361972


    Közel 4E dislike, 170 like a videónál :D
  • zsgaby
    #361971
    Ja, aztán az itt maradtak is megelégelték, jöttek a munkásmozgalmak
  • BenedekFeco
    #361970
  • BenedekFeco
    #361969
  • Alien69
    #361968
    De a kivándorlás nem ma kezdődött! Hiszen, már az 1900-s évek elején is sokan mentek usába. Akkor is azért, mert nem fizették meg a dolgozó "népet". Ma is, az a kb 600E ember, aki kiment "pár" év alatt, valszeg nem a segélyből élők lehetnek...
  • Sippie
    #361967
    tényleg baszki, hát azért gyünnek ide a migráncsok, mert az ország azt terjeszti hogy a magyar lányok a legszebbek... na meg is van ki a hibás!!
  • extra sensory
    #361966
  • BenedekFeco
    #361965
    Azt a betyár hétszentségit!
  • Nohab
    #361964
    Svábok vagyunk a barátnőmmel. Nekünk most akkor szabad szaporodnunk?
  • Jim Morrison
    #361963
    nyugatra úgyis több a magyar aki wife/husband material
  • PeeTeR
    #361962
    na en azt a megoldast valasztottam, mar jo ideje :D
  • Alexease
    #361961
    "afrikai kannibalok arasszak el europat" :DDD

    Vagy menjetek nyugatra ES dugjatok tobbet;)
    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2018.05.25. 21:36:18
  • PeeTeR
    #361960
    Vagy dugjatok tobbet vagy menjetek nyugatra

  • Alexease
    #361959
    Mindenki utal sorbanallni, de vannak akiknek szerencsesebben telnek a percek:P
  • PLaci #361958
  • Bokafix2
    #361957
    Azt hiszem, elég volt a facebookból mára.

  • ximix #361956
    Michigani mókushajtású autó, huszonkiló üzemanyaggal :)

    -forrás

    Milwaukee rendőrségnél nagy a szegénység, csak másodállásban tudott beugorni a tűzszerész, ránézni a gyanús tatyira.
    Barátai annak örömére, hogy fals riasztás volt a nyakába ugrottak a végén :)
  • Neocortex
    #361955
  • BenedekFeco
    #361954
  • ximix #361953
    gif




    -Te szoktál a kutyával sétálni ? Olyan dagi szegény.
    Aha persze, mindig elviszem sétálni . . .




    Barátok barátnők "valamik" ha találkoznak . .



    A vakolat


    könnyű nyári viselet . . .



  • BenedekFeco
    #361952
  • BenedekFeco
    #361951
  • RatBaG #361950
    https://coub.com/view/1854at
  • toza #361949
    ballrol jobbra olvasni kell... kepet ugord at..

    2x furi

    szereti ha budos a cipo egy kicsit... nefurgyeeeee

    es meg nem hallott hasznalt ruha boltrol...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.05.25. 11:29:13
  • benőmenő
    #361948
    "worn in you a brand size 9 Vans them back"

    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2018.05.25. 11:13:53
  • toza #361947
    furi e vagy?