378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • toza #363999
    vagjatok h vvvv2 idelyen terjesztettek el dohanyzast?
    kevesebb mint 100 eve nem is volt meno...

    csak gombfoldesek toltak ingyen katonaknak h tobb legyen a beteg ,gyenge ember ,h ne tudjanak
    elnyomas ellen harcolnise....

    csak 80 es evekben szivarogtattak ki ,h karos is es tudjak h az....
    van par film is errol..




    Utoljára szerkesztette: toza, 2018.10.29. 12:35:31
  • ManoNegra
    #363998
    Lehetni éppen lehet, csak nem szabad(na).
  • Caliph
    #363997
    nem dohányosként egyedül egy ember gyújthat rá a kocsimban,az pedig a fater,de ő is kapja az ívet hogy se előtte se utánna de ahogy beülünk abba a kis kabinba máris pöccen az öngyújtó. egy pár kilóméteres úton is képes megszívni a ruhád a füstöt,és aki érzékeny erre az bizony szívhatja...és még az se segít ha lehúzza az ablakot. a másik amire morgok,ha kaja közben gyújt valaki az asztalnál,az egyik legnagyobb bunkóság. szerencsére a haveri kör tiszteletben tartja a nemdohányzókat,és szépen elvonulnak dohányozni,ha együtt utazunk akkor meg inkább kiállunk valahol arra az öt percre.
  • SzirmosSzisza
    #363996
    Jó, de berúgva se lehet vezetni/dolgozni D:
  • ManoNegra
    #363995
    Gondolom olyan államban lakik, ahol legalizálták a füvet, pl Kalifornia.
  • Fura Alak
    #363994
    "hay que irse para poder volver" para quienes no sepan ingles

    Spanyol nyelv észlelve
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "vissza kell térni" azok számára, akik nem ismerik az angol nyelvet


  • Renegade
    #363993
    hát én dohányosként a nem dohányzókkal értek egyet, büdösek vagyunk, ez van. :(

    Nálam lakás tabu, pláne, hogy voltam már segíteni cimbinél lakást felújítani, amit dohányosoktól vettek, kis túlzással minden sárga volt, még a lambéria mögött is. Próbáltam átszokni e-cigire, nem ment, letenni nem tudom, tiszta gáz.

    Kis adalék: dohányos és dohányos "szaga" között is van különbség, van olyan ismerősöm aki mellett én sem tudok megmaradni, mert valahogy büdösebb mint az átlag bagós (fürdik meg minden, csak valahogy nála máshogy csapódik le, a fene tudja).

    Egyszer sikerült pár hétre letennem, na akkor rohadtul éreztem a ritkán használt utcai ruháimon a bűzt (átmeneti, téli kabát, ilyesmi)

  • Mr_no_NaMe
    #363992
    Ember, te hol laksz? Bronx? Harlem? :D Hülye vagyok Amerikából, csak ezeket ismerem amiknek szar hírük van :D Mennyire selejt lehet ott a rendőrség, ha az emberek a kocsiba füveznek, ráadásul a gyereket így meri vinni fodrászhoz? Jézusom...
  • Mr_no_NaMe
    #363991
    Háát, szerintem még ha be is szívja a kocsi, azt 1 órás melóval ki lehet hozni (eladás előtt pl).

    Azt viszont teljes mértékben adom, hogy aki végigcigizik egy műszakot az a 6. 7. órában már úgy bűzlik mint egy szivar. Tudom, mert ilyenkor saját magamon érzem milyen geci büdös vagyok, hát még az mit érezhet aki nem is cigizik :D
  • Calver
    #363990
    meh, a dohányosok könnyű célpont... bezzeg aki gyereket vállal! a legönzőbb görények, akik nem csak a saját életüket basszák közepesen szét, hanem globálisan fosnak az emberiségre a környezetszennyező pokolfajzataikkal.



    dohányozz. igyál. drogozz. ölj embert. föld anya és a nyugdíjbiztosító meg fogja köszönni.
  • RatBaG #363989
  • Ferenc4
    #363988
  • morcosqtya
    #363987
  • morcosqtya
    #363986














  • ximix #363985
    Edzés lábra :)
    coub - link
  • ximix #363984
    Újrahasznosítható aszfaltozás 2077



    "Dobok egy SMS-t az asszonynak, hogy kicsit tovább tart a "meló""
    Mi van fiúk, történt valami ?? :
    gif


    - Ez egy bank rab......
    gif
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    kb mint a Benny Hill-ben


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2018.10.28. 19:01:06
  • BenedekFeco
    #363983
  • CSOCSO
    #363982
    Es aki fuvezik?

    Anyam es felesegem is doanyos volt, ugyhogy igazabol kb 30 eves koromig mindig volt aki dohanyzott mellettem. Szerencsere mindketten leszoktak rola. Most valahogy az ocsem szokott ra. :(
    Amugy tenyleg borzalmas es gusztustalan mikor neki all dohanyozni. Foleg mikor segitseget kerem valamiben es a ket oraban 4.szerre tart 5 perc szunetet

    Ennel gazabb mar csak a fuvesek lehetnek talan. 100 szor budosebb. Amerikaban tobb embert ismerek aki fuvezik tobbszor naponta mint aki sima dohanyt sziv :( A szomszedom is fuvezik. Azt is erzem minden nap mikor nekiallnak a haverjava :/

    De ha azt hiszed az az auto budos amiben dhanyoznak akkor szagolj bele egy olyanba amiben fiveznek minden nap. GUSZTUSTALAN!
    Az embereken is 1szer jobban lehet erezni. Multkor ultem a fodrasznal es bejott egy csavo a 6 eves kislanyaval. A csavo valszeg fuvezett az autojaban elotte mert buzlott tole :(
    Tudom, hogy nem olyan gaz mint a pia de akkor is szanalom, nagyon kemenyen.

    Meg annyit hozzafuzvnek, hogy amerikaban nem keverik a fivet semmivel. 1 cigit tekernek es 2-3-4 reszletben elszivjak egyedul egesz nap vagy 2-3an 1 et elszivnak egyszerre. Tehat a szag nagyon tomeny.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2018.10.28. 14:01:33
  • nordan
    #363981
    nem ültél még "dohányzó" autóban vagy wtf? minden eszméletlenül beszívja, régebben mikor még lehetett dizsibe cigizni amint hazaértem az ajtóban fullra levetkőztem összes cucc szennyes és azonnal tusolás
  • Tikal #363980
    Vagy csak nem szólnak. Ha lehúzod az ablakot is, akkor is beszivja a kárpit, főleg a te oldaladon. Te nem érzed, mert dohányos vagy, de aki nem dohányzik azoknak jobb az orra erre :) Arról nem is beszélve, hogy te is büdös leszel. Legjobb mikor dohányos kolléga odahajol föléd az asztalnál, hogy mi újság... minden oké, csak állj messzebb :D
    De tény hogy az erős szellőztetés az autóban kevésbé tud zavaró lenni mint egy lakásban, ahol ez nem lehetséges.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.10.28. 13:51:17
  • Mr_no_NaMe
    #363979
    Hát azért nem tudom... a lakásban élsz, alszol stb. a falak beszívják ott nyilván nem cigizel. De kocsiban? Ablak le és csókolom. Még ha be is szívja egy erős kárpittisztítás, vegyszeres kezelés és kihozza, bár én nem érzem hogy beszívta volna, és még senki sem panaszkodott még a nemcigisek közül sem. Tehát azért ez erős sztem, hogy az probléma lenne :D
  • nordan
    #363978
    ne bagatelizáld el! dohányozzon aki akar,de egyvalamit ne felejtsen el és tartson tiszteletben: gondoljon a másik emberre, ennyi
  • Musachy
    #363977
    Maximálisan egyetértek. Sajnos én ilyen körülmények közt nőttem fel, apám láncdohányos. Egész életemben az ilyen ellen harcoltam, rész sikerekkel. De abban az időben ez még "normális" volt... Van pár sorstársam a személyes ismeretségemben is, akik elszenvedték mindezt.
  • Mr_no_NaMe
    #363976
    Az elején röhögtem aztán már nem. Szinte látom a bíróságon, Magyarország 2018:

    "...és tekintettel arra, hogy XY Suzuki Wagoner tip. személyautójának hátsó szélvédőjén, baleset okozására felhívó, valamint arra buzdító jellegű üzeneteket közölt az általa vezetett jármű mögött haladó forgalomban résztvevők felé, ezért XY vélhetőleg szánt szándéka volt, hogy balesetet OKOZTASSANAK vele, kiharcolva az áldozat szerepet és a káoszkeltést az utakon. A fentiekre való tekintettel XY-t nyolcszázhatvakét év, három hó fegyházra ítélem gyökérség miatt, szólottam" :D
  • BenedekFeco
    #363975
    Én még tovább megyek. Aki dohányzik az már eleve no komment...
    Flame ON!
  • nordan
    #363974
  • nordan
    #363973
    so true!

    sőt továbbmegyek aki a saját lakásában dohányzik ,de teszem azt van partnere.gyereke az is no komment
  • Count Adyn
    #363972
    Nálam alapvetően aki kocsiban cigizik már barlanglakó szint kb:D
  • nordan
    #363971
    ez most viccesnek kéne találnuk? mert ugye gondolom a törvényt bagatelizálni akarja ez a kis fotó, csak éppen milyen szülő az aki a gyerekével a kocsiban befüstöl?
  • BenedekFeco
    #363970
  • BenedekFeco
    #363969
  • morcosqtya
    #363968
  • Metalmilitiakid
    #363967
    Fuck everything and everyone in that general direction.
  • RatBaG #363966
  • RatBaG #363965
  • BaliBoy
    #363964
  • Ferenc4
    #363963


    https://korzik.net/humor/82313-prikolnye-gifki.html
  • morcosqtya
    #363962


  • toza #363961
  • toza #363960