378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • ToxiMaxi
    #367725
    Lehet csak nekem de, ez elég morbid.
  • RatBaG #367724
  • ximix #367723
    Óoo a koboldok aranya elvileg ott van elásva?
    gif
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.09.13. 23:16:04
  • ximix #367722
    Síremlékek
  • ximix #367721
    Eladó: Ocsssó ájfón, itt az új ájfón, eredeti ájfón
    Vevő: Tényleg jó, adjon egyet
    gif
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Eladó: oké, hány kamerás legyen ? :))



    Egy sima hétköznapi "Hozzám jössz ?"
    gif
  • ximix #367720
    Jól utaztatok, volt hely a metrón ?
    gif

    Sztereó fül hallgató hangszóró
  • Tinman #367719
    Egy világban, ahol 63 genderről elmélkednek, kiadni egy Ms. Monopoly-t? Várom a további 61-féle Monopoly kiadást.
  • toza #367718
    de az most igazi penz a vegefel??es van amelyik lany pl csak annak orul ?!
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.09.13. 21:06:57
  • nordan
    #367717
    774db like és 22000!! dislike :D OMG
  • Palinko
    #367716
    Jólvan akkor nyugodtan alszom, megvolt a mai értelmetlen trigger hír is.
  • Neocortex
    #367715


  • Dzsini
    #367714
    már megvót
  • Palinko
    #367713
    Érdekel hogy hány kameránál triggereli a tripofóbia-t, mert valamelyik nap amit már linkeltem az alkalmas rá sztem :D Igaz hogy olyan telefonok úgy semlesznek elterjedve amit annyira ellepnének a kamerák, mert max harmada reaális a fogás miatt, de attól függetlenül kíváncsi vagyok lehet valakinek már a Nokia is elég hogy undorodjon :D
  • Ferenc4
    #367712
  • BenedekFeco
    #367711
  • passatgt
    #367710
  • BenedekFeco
    #367709
  • PLaci #367708
  • PLaci #367707
    Legfőképpen azért, mert folyton azt a hazug benyomást próbálják kelteni, hogy ők találták fel a spanyolviaszt.

  • Dzsini
    #367706
    Ja, valamit még kifelejtettem - mindenhol csomó off hozzászólást generálnak :)
  • toza #367705
    azt meg blackberry tudta ugyanolyan jol mar 2010 ben is.
  • Tikal #367704
    vagy megszüntetik a jack-et :)
  • Palinko
    #367703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt nem tudom összehasonlítani mert egyik telefon sem volt a kezemben, de lehet hogy a kezdeti modelleken nem működött olyan jól. Nekem az első ujjlenyomatos telóm amit most is használok egész jól működik, de igazából egy dolog miatt szeretem az ujjlenyomat szenzort. A motorola gesztus vezérlése lehetővé teszi hogy az android alsó 3 gombját eltüntessem alulról és az ujjlenyomat olvasón húzzam jobbra, balra vagy érjek hozzá röviden a 3 gomb funkciójáért. Ha ezt nem tudná baromira nem hiányozna csak az ujjlenyomat, bár biztos valahol azonosításhoz jól jön de minden amit használok még kód alapú mert nem annyira megbízható az ujjlenyomat sajna. Szóval félig igazuk is volt a PH-n az a helyzet, nekem is csak a fent vázolt extra funkció miatt tetszik nagyon az ujjlenyomat olvasó és ahogy nézem már a következő évben itt is hátra került ott meg lehet nem is tudja már. Meg azt is a képernyő alá építik be lassan úgy meg ez a kedvelt funkció értelmét is veszti.

    Üzleti szempontból ügyes húzás, de legalább hallgattak volna mert ha jól emlékszem kábították a népet hogy a vízellenállóság miatt kell meg hasonlók. Persze igazad van hogy újításnak újítás de én alapjába véve az innovációt értem újítás alatt, hogy valami jobb lesz, kevesebb hátránnyal, itt meg nem ez történt. Vezeték nélküli füleseknek meg a bluetoothoz van köze ami egy nagyon régen velünk lévő dolog.
  • Dency
    #367702
  • BenedekFeco
    #367701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sehol nem is említettem hogy ez mind olyan "hű de nagy újítás" lett volna :) De ha már így benne vagyunk. Az apple Touch ID-je volt akkor az első ujjlenyomatolvasó, ami JÓL és (viszonylag) gyorsan-pontosan működött. Pluszban még, én emlékszem a PH-en, meg a Mobilarénán ment az oltás, hogy "ujjlenyomatolvasó mekkora baromság, mégis kinek kell az nem tárolunk a telón semmi olyasmit, meg parasztvakítás" bla-bla-bla :) A jack is hogy elhagyták, persze hogy a profitról szól (mellesleg nekem pl jobban bejön a vezeték nélküliség. Így én nem bánom). Nem jótékonysági intézmény. Ha céged lenne, te nem így csinálnád? :)
  • Palinko
    #367700
    De ez nem olyan hú de nagy technológia, mint az első iphonoknál tényleg az volt hogy ők vezettek be újdonságokat és a többi lemásolta, amiket felsoroltál meg csak azért vannak lemásolva mert ez a "trendi" meg "iránymutató" és sok a birka és olyat szeretne mint az iphone csak olcsóbban.
    Ujjlenyomatolvasó első telefon 2004 Pantech GI100, első okostelefon HTC 2009, majd Acer, LG, Motorola és utána jött csak az 5S
    Face ID-ért nálad a pont, de kérdéses az értéke bár a technológiai megvalósítás tényleg szép, csak szerintem egy plusz problémaforrás.
    A notch meg az elhagyott jack miatt kezdtem írni az egész kommentet, az sehol nem technológiai újítás, a kiugró kamerák sokkal funkcionálisabbak szerintem és aki igazán újítani akar az a képernyő alatti kamerával próbálkozik elég szép sikerrel. Az elhagyott jack meg csak azért kellett hogy több drága kiegészítőt adhassanak el, sehol nem újított semmit.

    Szóval egyedül a face ID-t tudom megadni ami igazából semmi hasznos és egy akkumulátor idő kitolás mennyivel alapabb és hasznosabb is lenne, még mások olyan hangszórókkal próbálkoznak hogy az egész kijelző adná le a rezgést, hajlítható képernyőkkel, képernyő alatti kamerát már említettem, tényleg keret nélküli kijelzőkkel stb.
  • Midtjylland
    #367699
    Köszi a key-t!
  • RelakS
    #367698
    Ha három kamerája van: úúúúú, még pár generáció, és 33 kamerája lesz!
    Ha egy kamerája van: úúúúú, hogy le van maradva a konkurenciától!

    Semmi sem jó :D
  • PLaci #367697


    1db ajándék Steam key (Endless Space):
    28XEB-GVPCX-FAI6A
  • BenedekFeco
    #367696
    Így van, ez az eppöl. Minden egyes bejelentésnél szarrá oltják, akármi is legyen az. És tényleg "néha" azért hasbaakasztó dolgaik vannak, pl a 999es állvány. Mondom ezt úgy, hogy a 4S óta vagyok almás én is.
    És a csapból is az folyik hogy az alma csak kullog a konkurencia után, de majd meg lehet nézni fél év múlva mindegyik gyártó jön ki majd a hasonló elrendezésű kamerákkal, mit ahogy volt annó az ujjlenyomtolvasóval, face ID-vel, notch-csal, elhagyott jack-kel, mindennel :)
    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2019.09.12. 20:26:13
  • toza #367695
    -1 es feedback ebayen lol
  • Dzsini
    #367694
    De ez az Apple, úgyhogy bármit csinálnak, sokkal divatosabb foglalkozni vele.

    Kivéve ha felrobban, mint a Samsung Note 7 :)
  • Tikal #367693
    nem értem, kettőnél több kamerája van már minden felső kategoriás telefonnak, nem? Erre mintha csak most jött volna rá a meme közösség :)
  • BenedekFeco
    #367692
  • toza #367691
    naponta tobszor is.
    kismokusok kenyerre is kenhetik...
  • Tothenkopf
    #367690
    Vótmá?
  • tomi890125
    #367689
    Akkor ezzel már végre lehet csajozni? :D
  • toza #367688
    viszont 20% - al gyorsabb mint legjobb samsungok- allitolag...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2019.09.12. 17:36:06
  • BenedekFeco
    #367687
  • toza #367686
    amikor a parlament lehet kul is...