378928

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • PLaci #368597


    Így könyebben szállítható:

  • BaliBoy
    #368596
  • extra sensory
    #368595
  • nordan
    #368594
  • BenedekFeco
    #368593
  • ximix #368592
    érdekes
  • BenedekFeco
    #368591
  • Neocortex
    #368590
    tuti-e
  • BaliBoy
    #368589
    Ilyen barom nincs még egy az országban. :DDDD

    Kósa megint alkotott

    Full story - érdemes a többit is megnézni. :D
  • Palinko
    #368588
    Vargas még a spanyoloknál vagy portugáloknál is van, de a horvátország sokkal érdekesebb merty a Horvát az is magyar név, és ők magukat hrvat-nak mondják :D
  • BladeW
    #368587
    Szlovákia
  • ximix #368586
    érdesség
    kép linkje

    leírás g.t.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes térkép, amely a leggyakoribb vezetékneveket (családi név) mutatja a világon, a 2019. augusztusra érvényes aláírás szerint.

    Különböző színek jelzik a vezetéknevek eredetét,
    -vörös a szülők neveiből,
    -sárga a szakmákból,
    -kék a személyes tulajdonságokból (például a török ​​Yulmaz jelent "megbánthatatlan"),
    -ibolya földrajzi eredetből, a
    -kék nem világos, szó szerint védőszentelt jelent "(de mondjuk, hogy a görög Papadopoulos szintén kovács, mint Smith, és a belorusz Ivanov inkább megismétli az oroszat),
    -rózsaszín a származási helyről származik (vagyis szinte ugyanaz, mint a földrajzi hely, például Horvátországban a leggyakoribb vezetéknév a Horvat).


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.12.03. 16:55:00
  • ximix #368585


    Karácsonykor ha valaki szeretne trollkodni egy kicsit :)
    amazon link több féle
  • mulli1986
    #368584
    Keresztes vipera volt? Ilyenkor annyira röhögök. Főleg ez a jajjgatás, amit csinál...
  • Dency
    #368583
  • toza #368582
  • ximix #368581
    A biztonságos szex
    gif
  • meistro
    #368580
  • Zsoltee_a_bator
    #368579
    Tudja vezetni a babakocsit, nem is akarhogy. Izomtonus is rendben.
  • mulli1986
    #368578
    Nyílván nem csak neked szántam a spoilert, csak te voltál az első akinek olvastam spoileres dolgokat a HSZ-ében. Egyébként én nem fogom elkezdeni nézni addig, amíg le nem megy legalább egy évad, de lehet több. Idegbajt tudok kapni mikor várom a következő részt, ezért nem leszek mazoista. A Hozzászólásod másik felét így el se olvastam, mert elkezdtél belemenni a részletekbe :)
  • ximix #368577
    Amikor házhoz mész a pofonért :)
    gif

    coub link
  • ximix #368576
  • Synchronous
    #368575
  • PLaci #368574
    Engem annyira zavart a sok minden amit leírtatok, hogy letöltöttem megnézni.... Vagy spoiler, vagy nyissatok a sorozatnak topic -ot... (Úgy látom perpillanat még nincs.)
  • vérpocok
    #368573
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mások sem tették spoilerbe amit írtak róla, de amúgy sem gondolom, hogy olyan dolgok lettek volna megosztva, ami a filmélményt rontaná... akkor ennek alapján az összes trailer és a plotok is rontják, mert információkat közölnek a filmről. Sőt ennek alapján már az ide feltett vicces képek is spoilereznek, mert elárulják a kis yoda korát.
    Másrészt: nem abba kötöttem bele, hogy csecsemő kinézetű. A SW univerzumában vannak más gyerekes kinézetű lények is. Pl. a jawák is olyanok kinézetre mint a gyerekek, akik csukját húztak magukra.
    Én a bébiyoda szellemi fejlődésére utaltam elsősorban, arra, hogy 50 évesen még beszélni sem tud. Vagy te úgy vetted észre, hogy aranyköpésekkel és életvezetési tanácsokkal bombázta útközben Mandót? Esetleg univerzális igazságokat osztott meg vele az erőről? Nem. Épp úgy viselkedett, mint egy toddler, aki láthatóan a szó minden értelmében még csak csecsemő.
    Aztán lehet, hogy majd hirtelen kirobban benne egy hormon ami látványosan beindítja a fizikai fejlődését, és nő még 2 centit, de nem is ezen van a hangsúly, hanem a szellemi érettségen és az intellektuális fejlődésen. Ezek ugyanis elengedhetetlenek ahhoz, hogy valaki egy olyan jedi mester legyen, aki padawanokat oktat.

    Utoljára szerkesztette: vérpocok, 2019.12.02. 21:00:36
  • BenedekFeco
    #368572
  • BenedekFeco
    #368571
  • BenedekFeco
    #368570
  • BenedekFeco
    #368569
  • BenedekFeco
    #368568
  • mulli1986
    #368567
    Egyrészt spoiler-t szerintem érdemes kitenni, ha a sorozatról írsz. Másrészt azért egy 50 éves csecsemő kinézetű lény nem biztos, hogy 100 évesen "gyerek" kinézetűen is olyan "hülye" mint egyátlagos 3-6 éves embergyerek. A tapasztalat és tudás az idővel jön, nem a kinézettel. Tehát ilyen szempontból egy emészthető megoldás lenne számomra, ha 100 évesen Jediket tanít, gyerek külsőben, egy olyan bölcs, aki már így is többet élt, mint egy átlagos fajból származó felnőtt kinézetű lény.
  • mtibee
    #368566
    Nem tudom, miért bántjátok szegényt, 15 szóból 3-at jól írt...
  • Dency
    #368565
  • extra sensory
    #368564
  • tomi890125
    #368563
    Az ilyenek miatt dobálja a szar szavakat a prediktív a telón.... :D
  • Neocortex
    #368562
    sose láttam még szebb hangszórót
  • morcosqtya
    #368561
    Ez már pengrájvos

  • Palinko
    #368560
    Ja mert nem lehet egy lézert ellőni amit követni tudna a robot ne hülyéskedjetek már :D
    A videóban meg nyilván tesztelés alatt van, pont az ilyen hibák kitanulmányozására. Habarcsot sem rak még, bár mintha láttam volna olyan verziót is. Vagy ami simán betonból rétegezve rakja le de az meg elég csúnya volt igaz, de ház volt, állt és olcsó is volt.
  • ximix #368559

    A vasalt alapbeton, felső síkját, megszokták dönteni a támasztani kívánt fal felé.
    A támasztani kívánt falba befúrnak és horgony vasakat betonoznak, amiknek a végét, majd belekötik a soronkénti vasalásba, ami az alapból függőlegesen kiálló vasalással is össze van kötve, a zsalubetonblokkokat meg betonnal teljesen kitöltik.
    Az támfal alsó 30-60-100 cm magasságba, 5cm műanyag csöveket betonoznak atámfal futási irányára merőlegesen, amik az esetlegesen a támfal mögé beszivárgó csapadékot kivezetik előre.
    A támfal tetejére betonból öntenek egy minden irányba túlnyúló beton záró "sapkát"
    Legalábbis felénk így csinálták ahol felül út és ház is van.

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.12.01. 16:40:01
  • Daell Drow
    #368558
    Na igen, a klaszikus kalapacs-kanal- zsinor menten rakas, szerintem nem szoritjak ki a robotok egyhamar.
    Itt szoktam nezni, profin es gyorsan dolgozik dolgozik, sok trukkot lestem belole.