378826

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Sippie
    #370457
    biztos? én rákerestem a nevére, és magyar találat 0, de angol hír se nagyon van.
  • Caliph
    #370456
    hú ügyik..néztem a többit is,meg hasonlókat,a medencét nagyon szereti mindegyik. valami csatornát kéne még húzni nekik hogy tudják cserélni a vizet,mert koszos meg büdi lesz 1 hét után :D
  • BladeW
    #370455
    Remélem a gyapotot is tudja ilyen hatékonysággal szedni, LOL!
  • nordan
    #370454
    LOL
  • BenedekFeco
    #370453
  • toza #370452
    .....

  • FalseHeLL
    #370451
  • BenedekFeco
    #370450
  • BenedekFeco
    #370449
    inkább toljá' képeket :)
  • Tikal #370448
    Szerintem te is tisztában vagy azzal hogy a dolgok nem mindig ugy robbanak ki hogy történik valami felháborito és rögtön ráugrik mindenki. Ezer oka lehet. Neked se úgy lesz eleged valamiből, hogy már az első alkalommal leugatod a csajod fejét. Ez egy folyamat. Millió példát lehetne mondani amikor feketék, spanyolok, fehérek szoptak a zsaruk miatt és nem történt semmi. Most akkor ez mit bizonyit? Menjen mindenki haza akkor jobban fogod magad érezni és megoldodott a tulzott rendőri erőszak, a rendőrség hadsereggé válása?
  • BenedekFeco
    #370447
  • BenedekFeco
    #370446
  • BenedekFeco
    #370445
    Szóval, csak akkor nem szarjuk le a másik fehéret, ha szétkúrjuk miatta az országot. aha
  • Tikal #370444
    Talán a fehérek leszarták mi történik egy másik fehérrel, hm :)
  • BenedekFeco
    #370443
    És, emlékszel hogy tüntettek randalíroztak meg fosztogattak országszerte a fehérek?
    Én sem...
  • Tikal #370442
    De, hír volt belőle 4 éve.
  • nordan
    #370441
    ez nem hír..............ugye


    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.06.05. 12:24:21
  • ximix #370440


  • Voltan
    #370439
    Teljesen egyetértek.
  • ximix #370438
    Amikor beugrasz a multihoz egy csomag fültisztítóért, de ép akciós a . . .

  • ximix #370437
    Séró báró gádzsi gudzsi

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.06.05. 10:31:47
  • ximix #370436
    Az igazi csöves zene
    YT csatorna
  • Tikal #370435
    A nyakon térdelés nem része az oktatásnak, ez nem egy bevett módszer.

    A börtönökben statisztikáznak, nyugodtan nézz utána, látni fogod ki miért kerül be és milyen arányban, érdekes.
  • ximix #370434

    Leírás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nyolc épülettel együtt csúszott bele a tengerbe egy 800 méteres partszakasz Norvégia északi részén, a Finnmark megyében található Altában.

    A hírek szerint elsősorban elhagyatott épületek, csónakházak és kihasználatlan nyaralók sodródtak bele a tengerbe. A területre csak egy állandó lakos van bejelentve, őt kiköltöztették, így nagy valószínűséggel senkinek sem esett bántódása.

    Egy kutya belesodródott a tengerbe a földcsuszamlással együtt, de ki tudott úszni a partra. a rendőrség igyekezett biztosítani az érintett partszakaszt, mert abban sem lehetnek biztosak, hogy nem csúszik tovább a föld.
  • toza #370433
    #370431

    votma...

    atment menekult es rugdosodott... ennyi..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.06.05. 09:44:41
  • Caliph
    #370432
    kár hogy az eleje nincs rajta,nem hinném hogy ok nélkül tették.
  • Alexease
    #370431
    Miert, szerinted hogyan kellene (lehetne) intezkedni olyannal szemben, aki: atmegy a piroson a rendor elott; a felszolitasra nem all meg, menekul; nem akarja igazolni magat; hamis adatokat diktal be; aztan uvoltozik, karomkodik es rugdalja a rendort.
    Persze, mondhattak volna: jol van, akkor menjen nyugodtan:)
  • AnuluWork #370430
    Békés gyújtogatással az erőszak ellen
  • Synchronous
    #370429
    Ilyen téren kis hazánkat sem kell félteni.

  • BenedekFeco
    #370428
    “Nem megmondtam, hogy ne gyere be meg negyere erre!”
  • cenobite
    #370427
    Szerintem zárni kellene a topikot kb. 2 hétre...
  • Dobronski
    #370426
    XD dejoo
  • FalseHeLL
    #370425
    De altalanositas, de te is rasszista vagy ha altalanositasz, hogy minden feka ezt csinalja. Egyertelmuen nem, csak ugye ezek vannak felfujva.

    Igen en is tudom, hogy a fekak kint csak 13-16% megis 50%+ -ban ok kovetik el a bunoket. Viszont nem tudom, hogy tenylegesen mennyi jogos. Mivel privat bortonokrol beszelunk ezert nekik megeri bebortonozni az embereket, olyan szimpla dolgokert mint possession of weed, + akkor jonnek fel a videok, hogy lefogjak harman az embert es addig tekerik a kezet amig a kezebe nem adnak egy fadarabot, hogy be tudjak meselni, hogy azzal tamadt a rendorokre es azert vertek agyon/tartoztattak le.

    A legnagyobb problema, hogy mindenki vehet kint fegyvert. Ha ez nem lenne a rendoroknek sem kellene minden nap azert aggodniuk, hogy valamelyik idiota fasz lelovi oket egy szimpla igazoltatasnal, illetve igy azoknak is kevesebb urugyuk lenne bevinni az embereket. De itt is mondtak olyat, hogy vannak farmok ahonnan sheriff, korhaz vagy akar szomszed orakra van, ha valaki olyan inditekkal megy oda, akkor tudja magat megvedeni szerencsetlen farmer, vagy csak siman vadallatok ellen is kellhet. Eleg reteges a dolog.

    A lenyeg, hogy retardalt feka oldalrol aki fosztogat es megveri a fehereket es vice versa. Altalaban ezek kevesen vannak csak fel vannak fujva a dolgok, ha nem akarnak racewar-t ugy hogy mindenki vegulis AR-15el rohangalhat akkor valamit lassan kene csinalni. De nem orulnek, ha Tiananmen-esen oldanak meg, mert akkor kapunk meg egy full diktaturat.
  • Palinko
    #370424
    Óh ez gyors volt én még nem jutottam odáig hogy megnézzem. Akkor ahogy sejteni lehetett, igen csak megindult. Elég szomorú, de úgy néz ki a graffitizésn úgy egyébként is van egy elég nagy hatása.
  • Caliph
    #370423
    igaz amit irsz,de azért a bandák (és itt most nem csak az afroamerikai,hanem minden más,latinó,olasz maffia,fehér motorosok stb stb be lehet tolni ide minden színt és raszt)elég sokatt tettek azért hogy egy rendőrnek viszkessen az ujja a ravaszon már egy sima autos igazoltatásnál is. A rendőr se akar meghalni,otthagyni a családot egy ilyen tök fölös igazoltatos lepuffantásnál.

    Ez a konkrét esetben én is floyd mellé állnék,legalábbis indokalatlan volt a megbilincselt ember nyakán térdelni ilyen sokáig(persze ez is rendőri oktatás része,bár nyilván nem ilyen hosszan miután ártalmatlanítva van)

    A dolog másik oldala hogy ezért szétverni egy várost,és minden fehért aki épp szembejön ,az szintén indokolatlan. meg lehet nézni a videókat mit művelnek egyesek egy épp elkapott fehér emberrel akinek semmi köze az egészhez. Vagy kollektívan minden fehér bűnös egy rendőr miatt? ez akkor nem általánosítás? majdhogynem rasszizmus? de hát fehér ember ellen olyan biztos nem lehet.

    És akkor jön a sallang: kivételek mindig vannak.
    csak egyszer már a korrektség jegyében el kéne kezdeni statisztikázni a börtönökben...nálunk is. csak hogy kijöjjenek az arányok.
    de hát ezt nem lehet,mert rasszizmus.
    És végre nem éppen aktuális választáskor megvehető szavazatnak tekinteni őket ,hanem keményen kikényszerítve,és segítve az iskoláztatást,a bejárást, a tanulást,hogy ne a bandákban lássa csórikám a jövőt
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.04. 19:24:36
  • Neocortex
    #370422
    ennyire
  • Palinko
    #370421
    Lehet majd később megnézem kíváncsi vagyok mennyire ugrott meg a google searchben a "how to remove spray paint" kulcsszó
  • toza #370420






    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.06.04. 18:45:34
  • Tikal #370419
    megszámoltad őket? :)
  • nordan
    #370418
    érdekes,hogy a fosztogatók 90%-a színes a rendrakóknál ugyanez az arány a fehérre............kicsit elgondolkodtató