Humoros-aranyos képek/videók
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!
nade mindegy elfogadom h így van csak furcsállom 😊
** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"
http://gaborszantai.co.uk/
** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"
vagmafia.com
Ugytunik hagyomanya van az elobb kemeny vagyok, majd kocsog mainstream mediacelebbe valasnak Mo.-on.
http://gaborszantai.co.uk/
Dehogy miket nem találni 😊
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__65418-ganxsta-zoli-kutyaja-milyen-fajta
http://f1ferrari.hu
Mondjuk erre tényleg nem elterjedt labiknak ez a név egy Kirát ismerek de az nem labrador (fehér és olyan van Ganxtának de nem jut eszembe a fajtája 😄 )
http://f1ferrari.hu
ez egy szekta

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
Mirán is gondolkodtam de egyik ismerõsnek is úgy hívják a kutyáját ezért maradt Kira
http://f1ferrari.hu
http://gaborszantai.co.uk/
Ezen olyan, mint tacskonak Zsemle es Fules?
http://gaborszantai.co.uk/
Labrador 😊 Imádja a vizet és a víz alatt is bírja 😄 mondjuk én ezt nem tudtam amikor Kirát levittük a Rábára oda dobtam neki a követ Õ meg utána kb fél percig ott bugyborékolt a víz alatt de hozott egy kavicsot fel 😄
http://f1ferrari.hu

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
oldal
egy élmény olvasni
- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...
aztán csalódottan odébb áll.
Per Aspera Ad Inferi.
Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8
I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good
I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good
http://f1ferrari.hu
http://f1ferrari.hu
I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good
Na ja pont ezen gondolkoztam közterületen aztán tényleg nem venné fel senki
http://f1ferrari.hu
Eredetileg a Moszkva térre szervezték, de rájöttek, hogy ott esélytelen a dolog (elõtte való nap kipróbálták és senki sem vette fel), így átszervezték a Mammutba. Meglepõen keveset kellett várnunk, kb. 10 percet.
I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good
________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
vagmafia.com