Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BenedekFeco
#274192

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

norbre
#274191
én sem mondanám magam agyontájékozottnak, de azt gondoltam volna hogy ha valaki nem él teljesen elszigetelt életet (és nem feltétlenül a tv-re gondolok, hanem hogy általában hall az ember innen onnan infokat), akkor azért "ilyen" (celeb) neveket valahogy az is ismer aki mondjuk nem hallgatott sosem sex actiont (mint én pl).. pedig azért ganxta több mint 10 éve ezen a néven ismert szerintem 😊
nade mindegy elfogadom h így van csak furcsállom 😊

** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"

#274190
Sosem voltam jo zenebol, hazaibol meg kulonosen nem. Majdnem dolgoztam bulvarlapnak fotoskent is, de rajottem, hogy senkit nem ismerek, en vagyok a totalis csod a kereskedelmi media szemeben.

http://gaborszantai.co.uk/

norbre
#274189
azért elég régen ganxta néven (köz)ismert szerintem, komoly hogy ezért guglizni kellett? 😊

** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"

PrasCo
#274188
...ha lányom lesz, Kíra lesz a neve.
Most nincs kedven trollfészt keresni. 😄
7131
#274187
hát igen,a lemezek nem fogynak valamibõl meg neki is élnie kell.De a lemezek szövegeibõl kiderül,hogy dolgozni õ sem szeret.

vagmafia.com

#274186
Megakartam kerdezni, hogy ki ez az ize, de rajottem, hogy a Sex Action-os Zana Zoli.
Ugytunik hagyomanya van az elobb kemeny vagyok, majd kocsog mainstream mediacelebbe valasnak Mo.-on.

http://gaborszantai.co.uk/

7131
#274185
jaja én is pont most akartam írni😄

vagmafia.com

sferrari
#274184
Gúgliztam Argentin dog 😄
Dehogy miket nem találni 😊
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__65418-ganxsta-zoli-kutyaja-milyen-fajta

http://f1ferrari.hu

7131
#274183
kokain ha már Ganxtának van és fehér is 😄

vagmafia.com

sferrari
#274182
Még szerencse nem volt meg a keresztelõ át is keresztelem Shakirának 😄 mert elfut és kiabálok neki aztán visszajön 46 golden meg labrador 😄
Mondjuk erre tényleg nem elterjedt labiknak ez a név egy Kirát ismerek de az nem labrador (fehér és olyan van Ganxtának de nem jut eszembe a fajtája 😄 )

http://f1ferrari.hu

7131
#274181
nincsen kutyám de ha lesz,akármilyen is azt kolbásznak fogják hívni😊

vagmafia.com

edios
#274180
szomszédunkban is volt egy golden retriever és kirának hívták

ez egy szekta

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

eightmiles
#274179
jah én is ismerek Kirásokat, ez valami õrület? 😄

sferrari
#274178
Hát én egyet se ismerek akit Kirának hívnak 😄 már évek óta eldöntöttem ha lány kutyám lesz ez lesz a neve mivel olyan kutya névnek amit a kutya is jól ért és nem hosszú 😊 Színe miatt szoktak inkább morzsit adni neki 😄
Mirán is gondolkodtam de egyik ismerõsnek is úgy hívják a kutyáját ezért maradt Kira

http://f1ferrari.hu

#274177
Felulrol a 4. nagyobb kepen nem a kicsi Kimi Raikkonent lathatjuk?

http://gaborszantai.co.uk/

#274176
Mondjuk ismerek 10 labrador es golden retriever szukat, abbol 6-nak minimum a Kira nevet adtak.
Ezen olyan, mint tacskonak Zsemle es Fules?

http://gaborszantai.co.uk/

sferrari
#274175
De jó videó 😄
Labrador 😊 Imádja a vizet és a víz alatt is bírja 😄 mondjuk én ezt nem tudtam amikor Kirát levittük a Rábára oda dobtam neki a követ Õ meg utána kb fél percig ott bugyborékolt a víz alatt de hozott egy kavicsot fel 😄

http://f1ferrari.hu

w77d
#274174
7-kor eldurrant oszt regenerálódott...

Casillas
#274173
7 és 9 közt van egy két órás szünet is.

Vivimos por ti, vence por nosotros.

davidka003
#274172

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Robez84
#274171
volt ahol kibirt 17 percet is !!! 😮

\"Si Vis Pacem, Para Bellum.\" - \"Ha békét akarsz, készülj a háborúra.\" Julius Caesar www.loveearth.com

RatBaG
#274170

Per Aspera Ad Inferi.

sferrari
#274169
Cikkbõl is kiderült de gondoltam hogy Facebook 😊

http://f1ferrari.hu

nearo
#274168

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Csirke4
#274167
És ezt hogyan szervezték meg hogy ilyen sok ember legyen ott?:o
Broafka
#274166
épp egy filmet kerestem, és találtam egy oldalt nagyszerû (google fordító) leírással
oldal
egy élmény olvasni

- éppen d[-_-]b - hogy csinálod ezt a fordított \"b\" bet?t? - ööö, mind1...

RatBaG
#274165
mai naptól kezdve mindenki felszedi a szemetet, hátha flashmob...

aztán csalódottan odébb áll.

Per Aspera Ad Inferi.

biomage
#274164
én ara lennék kíváncsi mit mondhatott 😊, de ezt biztos nem fogom megtudni 😞

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

#274163
mindenki arra megy hogy jól megszedje magát pénzel. innentõl nincs mirõl beszélni. le is szarom a politikát.

eightmiles
#274162
vagy rebecca black, neki senki se tapsol :p

RelakS
#274161
és valami normálisabb helyre teszi a kukát 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Lullaby
#274160
le volt zsírozva hogy még véletlen se járjon arra egy takarító (;

I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good

Lullaby
#274159
😄😄

I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good

desigo
#274158
Poén lett volna ha épp arra jár a takarítónõ és kidobja <#idiota>
sferrari
#274157
De miután kidobtad és nem tapsol senki akkor háborodj fel és kiabáld miért nem tapsoltok? 😄

http://f1ferrari.hu

eightmiles
#274156
de milyen király már, hogy mindenki neked tapsol.. mától én is felszedem a szemetet 😛 😄

sferrari
#274155
Ezentúl ha bevásárló központban egy flakont lát az embert csak legyint á megint csak egy flashmob 😄

http://f1ferrari.hu

Lullaby
#274154
Az idõ kb. majdnem ugyanaz hogy mennyien mennek el mellette (: Amúgy a bácsi pécsi volt, úgy néz ki, a pestieket nem igazán zavarta az a palack...

I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good

sferrari
#274153
Igen a videón is látszik egyik majdnem orra esik benne de inkább majdnem átesik a kukán minthogy felvenné.
Na ja pont ezen gondolkoztam közterületen aztán tényleg nem venné fel senki

http://f1ferrari.hu

#274152
Nem is igazán az idõ számít, hanem hányan mentek el mellette. Mondjuk az jellemzõ, hogy egy többet tapasztalt bácsi vette fel.
Lullaby
#274151
Én ott voltam és komolyan azt hitten hogy valaki majd odébb rúgja, mert volt akinek nem sok hiányzott hozzá.
Eredetileg a Moszkva térre szervezték, de rájöttek, hogy ott esélytelen a dolog (elõtte való nap kipróbálták és senki sem vette fel), így átszervezték a Mammutba. Meglepõen keveset kellett várnunk, kb. 10 percet.

I make the angel scream, and the devil cry .:|:. The sky is falling, I don\'t care, I just wanna feel good

#274150
oké, oké, elõször azt hittem valami trójait tett fel a gépére... <#idiota>

byzhouse
#274149

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ &#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;&#175;

#274148
külföldi verziót valaki belinkelhetné!

eightmiles
#274147
a külföldi verzióban is ennyi ember van beavatva vagy még ennél is több?

7131
#274146
ne az ország vesszen,hanem a primitív fölfogás a parlament és azoknak minden pereputtya.

vagmafia.com

Krinyo
#274145
Liberalizmus gyermeke vagy, légy rá büszke 😉

Ulvar
#274144
MO flém....érzem a levegõben.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#274143
szerinted jobb lesz a helyzet valaha is? szarból nem lehet várat építeni. el kell húzni. had vesszen egy fos ország.