Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#276442
Miért? Ha egy koponyát akar a kezére, akkor koponya legyen a kezén, nem hiszem, hogy ez determinálná azt, hogy kiféle, miféle, csak egy ékszer, melyet soha nem vesz le.
jazzy
#276441
Mondjuk az is, hogy egy koponya (?) van a kezén egy ilyen jó nõnek, nyakon vágnám 😞
#276440
...<#phone>

http://thenamelessphoto.com/

Carlos
#276439
a szakadt necc combfix gáz!

Þór vígi þessi rúnar

Roger6
#276438
Aranyos tetovált. Csak linkben, mer itt szííjeee vágják a fejem.<#idiota>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#276437
Voga - Turnovszky

Roger6
#276436
Szerintem meg ne. Akkor most nyertem?

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

FalseHeLL
#276435
Ízlések és pofánb*szlak. 😊

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

CattiBrie
#276434
Vírusnak vírus.. 😊

'Ha át akar menni, induljon'.. én ezen nevettem (ezen az oldalon). 😊

[/spam]&#8482;

Dzsini
#276433
2011 január elseje óta nincs APEH (NAV a neve) - kár volt csak az évszámot kijavítani az elõzõ évi ugyanilyen szövegrõl.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

davidka003
#276432

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

davidka003
#276431




Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

7131
#276430
csináltam egyet inked girls,tetovált lányok címmel.😄

vagmafia.com

#276429
kell egy inked girls topic! 😄

http://thenamelessphoto.com/

#276428
Kat-nak pl. pont nem állnak jól a tetkók szvsz 😊

http://thenamelessphoto.com/

#276427

Ulvar
#276426
Szívesen beszállok én is a beszélgetésbe csak nem ebbe a topicba! Találjatok vagy csináljatok neki egyet, aztán meglehet hívni PÜbe.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Palinko
#276425
rászólok csináljon kis pancaket 😄
Voltan
#276424
Így van, egyetértünk.
Minden háború értelmetlen, a vietnami is az volt.

Kicsit keményen fogalmaztam, a kép, amit betettél, az már volt itt (és zseniális), az eredeti még tudtommal nem. Reméltem, hogy elindul egy beszélgetés errõl. De én tévedtem, ez nem az a topik, és nem a Te hibád. Az enyém volt, hogy egyáltalán felhoztam a témát itt.

Most körülnézek, hogy van-e ilyen jellegû topik itt az SG-n, és ott folytathatjuk az eszmecserét 😊
Illetve holnap. Ideje aludnom...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#276423

http://gaborszantai.co.uk/

#276422
Es mi lesz, ha az asszony nem az agyban, hanem a konyhaban van?

http://gaborszantai.co.uk/

Palinko
#276421
remélem holnap hasonló gusztustalanság mellett ébredek 😄
tommygear
#276420
Firerock
#276419
gusztustalanul kivarrott lányokat hanyagolhatnánk...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#276418
Kanadában használnak metrikus számrendszert is. Például kilométert vagy tankolásnál litert.
kemszi2
#276417
és aki még a molnál vette a filatáskáját?😄
sonic syndicate
#276416
#276415
FAIL

USA, Canada, UK, Ireland, Australia, illetve reszben: Hong Kong, India, Malaysia - tehat a Fold lakossaganak 1/3 hozzavetolegesen.

http://gaborszantai.co.uk/

Metalmilitiakid
#276414
Elég durva ez a szám meg a klip is. A csajról meg a Batman of the Future (ha jól emlékszem ez a neve) ben lévõ csajnak a tánca jut eszembe, amit az introban tol.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#276413
Meg kellene már néznem a 3. évadot is a 2. nál lemaradtam 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

bardocz
#276412

#276411
"Legújabb dalt, amit írtam... Énekelhetnek, ha tudják a szövegét." Ez lol.
#276410
#276409
<#nyes><#nyes>
Vaxi
#276408
"Emberfogó igenis létezik, és geci nagy izmai vannak és hat emelet magas, és repülni is tud... a víz alatt"
legjobb sorozat 😄

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

tigeroo
#276407
#276406
LasDen
#276405
a birodalomban már embereket is besoroztak a seregbe és a klónok és az emberek között feszültség alakult ki, mert egyes klónoknak nem nagyon tetszett a dolog....köztük volt az elsõ generációs fett klón commander cody....😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

CharrDen
#276404
Krinyo
#276403

kommersz
#276402

\"Szeresd a tavaszt, vagy húzd meg a ravaszt Állj ki délcegen, vagy feküdj ki részegen Próbálj élni boldogan, vagy ne vedd komolyan.\"

Krinyo
#276401
Jah mondjuk magyarhonban egy vietnámi képpel nem sokra mész. Ahogy 56ossal amcsiban sem 😊

tutituti
#276400
Értettem mit mondasz,és hogy megöltem a mondanivalódat egy képpel?Hát nemtudom,aki elolvassa,az elolvassa,aki nem,nem.
Amúgy a kép eleve rosszul jön ki mert a vietnámi háború eléggé értelmetlen volt.Fõleg amit USA tett.De nem akarok flémezni.Ez az én véleményem.

Attól függetlenül teljesen igazad van.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#276399
Azt hiszem nem volt mindenki klón. Az csak egy ideig mûködött.
#276398
a rohAmosztaGosok nem voltak klónok :..

Fresh Duke
#276397
Ez 2 dolog.
Amúgy, a klónok is emberek.

A heavy cost. I pay it gladly.

LeWyTy
#276396
Ebben 1 dologt nem értek....
1.Lord Vötör is meghalt nem...
2.Minden embere klón volt, tehát ugyan az a személy... nem lett volna egyszerûbb 1 nevet felírni és utána írni egy számot? Vagy ez csak nekem tûnt fel?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Voltan
#276395
Persze, mert az eredetirõl reprodukálták. Köszönöm, hogy ezzel megölted a mondanivalómat, de legalább nézd meg a videót, amit linkeltem. Hang nélkül akár. Akkor megérted. Talán.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

tutituti
#276394
OFF
A képrõl mindig ez ugrik be.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#276393
Ezert a linkert bizonyos civilizaciokban halalbuntetest kapnal.

http://gaborszantai.co.uk/