Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tenkenorman
#296534

http://www.tenke.hu

I.C.ram
#296533
BP legszarabb hamburgerezõje ez a wikinger...
BenedekFeco
#296532
Epikus arcpálma...

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

davidka003
#296531
Kecskeméten az El Bandi sem rossz. Vannak jó hamburgerek.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

#296529
nevét nem tudod?
V43 1105
#296528
Rendelj, csináltass kajcsit, vagy bármi, nekem muter most gyúrja a hús pogácsát <#hehe><#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

nearo
#296527
Abba lehetne hagyni ezt a hamburgerezést, éhes vagyok basszátokmeg.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

V43 1105
#296526
Ott van az még.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#296525
egyébként ha már témánál vagyunk, a világ legfaszább hamburgerét vagy 2 éve ettem szolnokon az állomással szemben a panelház tövében

kellemes tavaszi este volt, másfél óra volt még a vonatig, kisétáltunk az állomás elé, kurvamessze volt a mcdonalds, nem volt kedvünk odáig elgyalogolni, úgyhogy átmentünk szembe, a panelház aljában lévõ büfébe, asszem 600 ft körül volt a sajburger, de dugig volt mindennel, nagymarékkal rakta bele a sajtot a srác, és a húst is ott sütötte elõttünk, nem tudom, hogy megvan-e még, de a nyáron szerintem elmegyek szolnokra kajálni 😄
V43 1105
#296524
Mi a tegnapi napon toltunk be haverokkal 1-1 King Kong XXL burgert..

Ûber durva ..



ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

HTS s3rg1nh00
#296523
a centrum melletti buszmegállónál kell befordulni
itt

BF2 TOPIC #99999 kétszer is:D

kemszi2
#296522
thx
#296521
centrum buszmegállóval szemben, a ház oldalában
pajti
#296520

kemszi2
#296519
ez se rossz tõlük már rendeltünk kaját,helyileg hol vannak miskolcon?
w77d
#296518
pechük volt, hogy volt ott egy tanult zsaru is, majdnem bejött 😄

w77d
#296517
a filmtörténet legnagyobb zabálása

CoolX
#296516
<#idiota>

Azért nem hallom a discoban a mobilomat, mert ott mindenki egyszerre csörög!

#296515

mcmoha
#296514

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

SzirmosSzisza
#296513

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

SzirmosSzisza
#296512

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#296511
Monster Burger
na így már egyszerûbb 😄
#296510
Ha nagyon tuti hamburgert akartok a MagicBurgerben eszeveszett finom. Párommal pont ma találtuk ki hogy hétvégén ha lesz idõnk benevezünk egy ilyen finomságra.😛 Bár nem tudom hogyan fogjuk ketten megenni.... 😄 😄



http://mitettemma.hu/magic-burger-monster-burger/
pajti
#296509

SzirmosSzisza
#296508

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Palinko
#296507
áh ezt nem lehet még 1 óra alatt sem megenni, itt 10 percenként kéne 1 kg kaját beburkolni...

hol van amaz a 1,5 kg fél órás? ott 10 percenként csak fél kg kell.
LasDen
#296506

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RatBaG
#296505

Per Aspera Ad Inferi.

#296504
Móriczon a Vikinger...?

szomferi
#296503
a Bethlenen? nem nagyon láttam ott semmit a lottózón meg az OTI-n kívül 😄

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

Alien69
#296502
+1! Marika néni büféje nagyon régi múltra tekint vissza. Az elsõ találkozásom "Marika nénivel" még kb 1987 körül volt, amikor felújították a Mester utcában a villamos síneket. Akkor még egy kis bódé volt a Mester utca-Angyal utca sarkán. Ki volt írva: "munkásoknak kedvezmény", valami ilyesmi. A hambi volt 25 forint asszem, és akkor 20Ft-rt adta akcijósan. Akkor próbáltam ki ott. Utána lett "13+1 hambuger". Aztán "szanálták" a bódékat, hogy új épületet lehessen oda építeni. Ekkor költözött be az Angyal utcába. Azóta van web lapjuk is, nem meglepõ módon hamburger.hu, és ami a hamburgereket illeti, rengeteg fajta van, méretben is (pl Piedone hambi is két kezes). Ráadásul van PALACSINTA is!<#taps>
Itt egy "pártatlan" blog bejegyzés pl.
Régi motoros, és remélem, még sokáig meg is lesz az üzlet.
Még egy "pártatlan tesztelõ".
De amúgy a gúgli kihoz több infót is "Marika néni hamburger" címszó alatt.<#circling>

LeWyTy
#296501
Mikor a mercinek a belsejét borotválják... na az már inkább.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

SimaSuna
#296500
azóta minden összement :/

Régen a Miskolcon a Búza téren egymás hegyén hátán volt a lángosos, a sült kolbis büfé...most meg cigit cigit cigarettát árusok vannak csak...

egy hamburger anno 200ft-volt és jól meg volt tömve...most 4-500ft-ért alig van benne vmi...

a Megaburgerben 700ft-ért 1 hambival mondjuk elvagy..egy Piedone vagy magyaros a csípõspaprika miatt kicsit nehézkes a kajálás de talán megeszi az ember 😊
#296499
Gyerekkoromban(80éves közepe 90évek eleje) ilyenek voltak a default szenyák azokban a mozgó elárusítóhelyeken amiket annyira imádtunk.
pajti
#296498

Büdös Bohóc
#296497
egy villa méretét ismerve ezt a képet is valami kákabelû készítette

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

Büdös Bohóc
#296496
pont arról beszélek, hogy alapból látszik minden arány jól semmi sincs eltorzulva a beállítástól.

\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed

LasDen
#296495

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

marsu
#296494
nyami!
dunga
#296493
Érdekesnek

Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!

#296492
a legjobb az, mikor olyan ül melletted, aki elõször van ott és nem tudja, hogy kéne nekikezdeni, hogy ne peregjen szét 😄
Attila8805
#296491
Nyami!Ha megyek haza mindig eszek ott egy Extrát 😊

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

theone91
#296490
Jók ezek a mikrózott zsömlék... 😄

SimaSuna
#296489
Megaburger - Miskolc 😊
#296488
nekem is ez jutott eszembe
#296487
Hamburgert késsel, villával? Úristen...

#296486
Tény, nem mindegyik jó, meg túl sok a ketchup benne, viszont a grillezett füstölt sajtost nem übereli nálam 1ik pingwines sem 😊

Amiga 600GT QuadCore - WorkbenchHD 64bit - ThermalGive Titanium Edition - Commodore Extreme Graphics X69HD

Fantos
#296485
Marika néni kávézója? 😄

SzirmosSzisza
#296484
Yopp, látszik is. Ilyen rántott hús meg húsgolyók vagy mi a fenék vannak benne.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás