Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#34625
Ha nem kell erre a serverre valid key, lszi irdd be az ip-jét. thx

Tibre
#34623
Én szeretem csak azt nem,ha elvernek 😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#34622
Ja azt nekem is megkellett szoknom, meg hogy ne engedjem el a gombot amíg az ellen meg nem halt. És csak lesem azt aki 3 lövésbõl ak-val, kinyír negyvenrõl. Mert vannak ilyenek. Ezt szeretném megtanulni igazán. Ezért volt jó a GBS+PS vs Ti.E war!! Nekem tetszett, bár a többiek nem szeretik a normalt.

https://grentmedia.hu

Tibre
#34621
De még mindig jobb mintha úgy állnék neki,hogy semmi esélyünk 😛(Egyébként az elõzõ kommentet csak poénnak szántam)

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#34619
Mikor én mondom ezt nekik, akkr egy ... vagyok, hogy nemtudom felmérni az ellenfelet.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34617
Nekem az a bajom már hogy nem vagyok olyan friss és üde mikor odaûlök a géphez és egy realwaron, eltalálni valakit?
Már én is csak normáloznék, csak a többiek ide jönnek, egyedül meg nem szívesen megyek kintre. Tudod a feeling stb.. Egyébként én is szeretek warozni, bár a vasárnap este nem a mienk lessz!

https://grentmedia.hu

Tibre
#34616
Jah,faszán kikaptok 😄

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Grave Digger
#34614
Csak aláírni tom, amit Rain mondott, én már úgy felbasztam magam agyilag, hogy inkább kézimeccset nézek most. Nagyon sok magyar elgondolkozhatna, hogy nem mindig a külföldiekben van a hiba. És itt elsõsorban azokra gondolok akik újak. Akinek nem inge persze ne vegye magára.....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Mr.Grent
#34613
Miért?? Én leszek a meccs bénája, ha egyáltalán játszom.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34611
Rémlander, veled soha semmikor nem játszanék teamben se ellened se egy klánban. A Ti.E nem tud felérni a te szintedre, egyik tag sem ekkora balphasz.
Mi csak a hepajért nyomjuk, kizárólag én vagyok függõ!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34610
Posse, vasárnap oké a war! Ha nektek is!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34609
Végre mégegy normális ember

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34608
Való igaz nállam is ez van, bár én már, szinte csak bénázok, inkább normált keresgetek, szal ugatnak próbálok ésszerüen viselkedni, van ikor sikerül, van mikor nem.

https://grentmedia.hu

Shogun
#34607

loller gyerek

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34606
melleselg amadeusrol info:
õ az osztársam és jó spanom😊
pénteken kötik be neki az adsl-t
szal gyakrabban látjátok majd
sztem éjjel nappal sofozni fog
függõ szegény

Az a baszott féreg... Kh@oSz

Shogun
#34605
lol amadeus szar😄DDD

réjlender nálad amadeus még bal kézzel is jobban játszik bazzeg
kész vic ez az ember

Az a baszott féreg... Kh@oSz

R@in
#34603
Ezt az undormányt ami ctf-en volt...
Panaszkodtok a külföldiekre, közben meg csak úgy fröcsög a szerver a magyarok csíterezésétöl, meg k.anyázásátol. Diktálntok, hogy kit rugjak ki, az álneves nem mondja meg hogy ki õ valójában, hagy specteljek, nehogy játszani is tudjak. Pofám leszakad, hogy mekkora tirpákok vagytok.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

ev1l FlOwEr
#34602
Retek, Skip, éltek még ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34601
2v2 ???

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#34600
Szia.

Grave Digger
#34599
csá csákó, hogy vagy?😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#34598
csõ

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Rylander
#34597
hetvegem *uLaE* v T.IE

[email protected] itt megtaláltok..

DrBigSlingShot
#34596
Hi! All.

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#34595
lol most meg 20 percig hivogatták, de nem állt be

batman
#34594
akkor én megúszom a meghívást az tuti...

[...] Te romboló állat! Te sátán!

PSMarci
#34593
kösz Penge
ha tudsz vmi pontosabbat, akkor azt itt a fórumon tedd közkincsé!

csabawarchief
#34592

Tibre
#34590
De azért elég lol,minap játszom ctf porton,ahol az ulae tagok gyakorolnak megszólal vmelyik tag:
-még felveszünk pár embert,hogy meglegyünk 6-an,mondjuk amadeus lehet,hogy csatlakozna
-ne vegyünk fel szarokat a klánba - fûzte hozzá rylander
...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

batman
#34589
csak engem ne hívjon , nem érek én fel ügyességben az õ veleszületett tehetségéhez...

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Grave Digger
#34587
Jahh beza van máér klán és nem is olyan rossz, sztm hamarosan egyeduralkodni fognak. uLaE=utolsókból lesznek az elsõk....... Asszem no comment

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#34586
Már alapítottak vmi klán félét...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#34584
Jaja.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Tibre
#34583
nem

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

#34582
a TIE vs WL le lett mar játszva?

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

#34581
Marci a TIE vs PosSe war valószínûleg vasárnap lessz nem tudom a TIE nek jó e

*The Movement* TDU2 nick: PenGe666666

batman
#34580
Szõr, jesz, szõr!

[...] Te romboló állat! Te sátán!

rohadtgec
#34579
szerintem ne fárasszuk magunkat..
szuperpocok---->loool

batman
#34578
hát errõl ennyit...úgy látom szuperpocok te javíthatatlan vagy...

[...] Te romboló állat! Te sátán!

rohadtgec
#34577
Köszi Pilu--> borzalom leftdick vagyok.... nem is ide akartam😉

LSC
#34576
ezt én is megkérdeztem😊.

LSC
#34575
768?Honnan és mennyiért?

csabawarchief
#34574

rohadtgec
#34573
😄DDD

Gugger
#34572
és ADSL 768/128-am van.

rohadtgec
#34571
fórum fóoldal--> a bejelentkezésnél a neved alatt..

Qnosi [OBI]
#34570
Lol, latom mar 😄

Qnosi [OBI]
#34569
ehe. . hol nezem meg a privit ? :}

Gugger
#34568
Pano -nál is "N"

Gugger
#34567
vagy beírhatod mindet 😄