Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tibre
#34779
Hehe ez teljesen fiktív kijelentés,engem nem lehet headshotolni.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#34778
Pont jókor érkeztél Ford.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#34777
Gondoltam arra, hogy átállítom az aláírásom a következõre:
Te, én pofánlõttem Tibrét, bazmeg !

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Tibre
#34775
morning soldier

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#34774
Reggelt.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Tibre
#34773
Folyamatasoan vissza fejlõdik 😊.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Rylander
#34772
gondolom.. miért kezdõként jobb volt most meg szarab lett?

[email protected] itt megtaláltok..

Tibre
#34771
LoL Alpha még most is láma.
Egyébként te honnan tudod,hogy kezdõként milyen volt itt se voltál még akkor.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Rylander
#34770
Figyeljetek már!!! Én mondtam nektek hogy ez a klán csak ugy van kész hogy most mi jelenleg 4-en össze tartunk es sokat gyakotlunk..warozunk stb.. tegnap volt az elsõ war nagyon élveztük de az ellenfék egy fokkal volt jobb nálunk.. ebbõl a csapatból akarunk tovább menni majd más csapatokba.. és mégegyszer elmondom hogy az oldal fejlesztés, és folyamatos bõvités alatt áll.. tegnap készitette el *uLeA* Terrorboy..thanx neki..még csak anyit .utolsókbol lesznek az elsõk... ezzel azt akarom mondani hogy pancserekbõl lesznek a jók..pl. swat aplha se volt a legfaszább mikor kezdte de már jól nyomja.. csak enyi.

[email protected] itt megtaláltok..

Mr.Grent
#34769
De azért mert valaki épp nem tud meglenni, 3 emberrel nem nehéz kikapni. Egyébként meg valaki több meccset, valaki kevesebbet meccset nyomott akkor még a tabella ne mteljesen jól áll.

https://grentmedia.hu

GSXR
#34768
Szeva Pano jó hogy visszatértél!
Amugy meg örülj hogy legalább ennyi pénzt adott a biztosító nemcsak 1 új tápra valót....

GSXR
#34767
Eheh puto kicsit nézd már meg melyik klán az uccsó a *GBS* CUP-on....
Szóval ahelyett hogy itt fórumozol kicsit elkezdhetnél gyakorolni

csabawarchief
#34766
én itt öreg rókának számitok

R@in
#34765
Nem voltam ott, hogy pislogjak 😊

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#34764
Véletlen volt 😄

csabawarchief
#34763
😄 ezt én idáig nem is tudtam.

LSC
#34762
De amikor egy Waron lelõtt 5 PS-t egymás után egyedül azért pislogtatok szépen

csabawarchief
#34761
😊)

LSC
#34760
kérdeztem Rain-t : tényleg bevettétek a Csabát? Erre Õ: Hát ja Kaszi bevette nem is értem 😊.

LSC
#34759
Te is mekkora téma voltál kezdetben és kikupálódtál szépen. Bár a hülye ventrilo bindelsrõl még leszokhatnál. Még Posse tag is voltál anno😊.

R@in
#34758
Talán lehetnétek kicsit toleránsabbak is, tanítóbácsik!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#34757
Bye, de nem holnapra hanem mára te puta!

csabawarchief
#34756
Ma pont 360. napja vagyok a scene tagja.

Pano
#34755
Én asszem elteszem magam holnapra, bye!

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#34754
meg amúgy se 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#34753
kezdjük ott, hogy rylandernek egyáltalán semmi joga bírálni a klánt, mert eszméletlen kezdõ még õ is

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#34752
én nem vádolom, nehogy félre érts 😊. "Egy adott személy addig nem bûnös amíg bûntettét nem bizonyítják"

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#34751
Ráadásul leszólja a "klánt" hogy milyen bénák semmi csapatjáték.Könyörgöm mit akarsz elsõre? Inkább köszönd meg nekik hogy egy csapatba tartoznak veled.

LSC
#34750
Van Peramos-ról vagy 50 kép de egyiken sem látszik az ikon.Case closed.

Pano
#34749
rylandeR: csak egyet nem értek: te is most csöppentél bele a sof2-be, mondjuk úgy fingod sincs se a scene-rõl se a játékról se arról, hogy mit jelent clanba tartozni vagy fenttartani és vezetni azt én ezt a lépést elhamarkodotnak ítélem meg...

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#34748
mejdnem megszivatta😊. Mostmár ezt is tudjuk.

LSC
#34747
tényleg Rylander te mennyi ideje játszol? 1 hónap+ 1 hét?

Pano
#34746
ettõl függetlenül baszott jó az ikon 😉

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#34745
De kedves vagy. De igaz. Rylander, az önbizalom nem baj de a nagyképûség az igen.

Pano
#34744
rylander: "Terrorboy
A csapat Nem épp fényessége!A csapatmunkája még nem megfelelõ de betudható annak hogy még csak 1Hónapja játszik!
"

Ennek a clanak nem adok fél évet....

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#34743
hmmm, átjutott volna a skinje?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#34742
Jó éjt!!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34741
Ez még nem bizonyit semmi. Bár peramos olyan rég játszik a Qnozi szerint tehát gondolom nem most adja a fejét csítre.

https://grentmedia.hu

LSC
#34740
kértem hogy nézzen engem és kértem sotot.Ezt látja valami weapon skin szarság van a gépén gondolom az csinálja ezt.

csabawarchief
#34739
ezzel tisztázza hogy nem csaló

Mr.Grent
#34738
Ez mi?

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34737
Hát ez az oldal egy röhely, öregem önbizalom ezerrel.
De írni még nemtudtok. Ennél még én is jobbat fabrikáltam pedig én aztán leglámább vagyok itt mindannyiótok közül.
De nem is az oldallal van gond hanem amit írtok. Ne te döntsd el hogy ki milyen játékos. Majd ha itt valaki aztmondja rád hogy bas...meg de jó játékos akkor lehet addig csak maradsz egy szürke pont mint én meg még itt egy páran. Pffff sux.

https://grentmedia.hu

LSC
#34736
tiszta a srác õ ilyen ikonokat lát

Pano
#34735
jó éjszakát

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#34734
kellemeset Tkztam a végén de azé GG igyatok ti is sört, garantált hatás
na most fexem, jóccakát

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Pano
#34732
szerintem U.F.O-k

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#34731
Na de ezek, kék gombák. És a nagyítás sem segít, passz?

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#34730
Errõl kérnék egy beszámolót is!!

https://grentmedia.hu

Pano
#34729
1x játszottam az új mapokon, szal nekem még ne vedd garanciának 😊)

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#34728
ha nem ott van a respawn akkor tuti WH.