Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Dud [OBI]
#37297
A 16 jó szám. Ha megszavazzátok, átállítjuk.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

[HUN]PAStheLoD
#37296
re geccZ... 1 hét után újra itt 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

TocoManyus
#37295
Én is kurvára sajnálom hogy nem lehetettem ott.
Felvettem videóra ,ez vígasztal. Szlovák kutyák!!
Szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!!!!!

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

Tibre
#37294
Akit érdekel(engem nem) itt van 2 COD parancs 😊.
g_iokillcam 0 - kikapcsolja a killcamet
g_ioteamspec 1 - csak a saját csapatodat tudod spectelni

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Grave Digger
#37293
Sztm jobb lenne felmenni minimum 16-ra, de ha játékosokat akarunk visszacsalogatni, akkor a húsz lenne a legjobb. Valamint kéne egy kicsit spammelni is😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#37292
A gépigény meg gondolom maradt a régi...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Tibre
#37291
Ehh hát nem tom,én eddig már voltam úgy 10-15 szerveren,mindenhol a legújabb patch volt fent(1.3) és semmi ilyesmit nem láttam.Persze lehet,hogy vannak lagos szerverek,de amiken én voltam ott stabil 50-60-as ping volt 15-20 embernél és nem lagolt.Közbe kijött hozzá egy dedicated server luncher(1.3-ba volt benne) és ott mindent szépen meglehet adni mapcycle,mod stb.(bár ez lehet,hogy csak eredeti verziónál müxik nem tom).

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Dud [OBI]
#37290
Na és az elõzõ kérdésem? 12 -rõl menjünk fel 16 -ra?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37289
Félreértetted! Maga a játék nekem nagyon bejövõs, de olyan mérhetetlenül szarul volt megírva, hogy 24 órás szolgálatot kellett tartanunk a szerver mellett, mert állandóan szétfagyott, vagy annyira lagolt, hogy nem lehetett játszani. Arról nemis beszélve, hogy nem mûködött a mapcycle, fagyott a dedikált szerver és olyan hibaüzeneteket írt, hogy megfejteni se tudtuk. És egy uccsó fika: 1 port Vietcong 20 playerrel megevett egy olyan vasat, amin most a SOF2 meg a COD egyszerre fut, akár 80-100 playerrel is.

Na ha ezt mind megcsinálták, akkor akár beszélhetünk is róla. 😄

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Gugger
#37288
max 14/port, szerintem!

Allatgoreny
#37287
Thx.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Tibre
#37286
off
Visszatérve Vietcongra próbáltátok már a játékot 1.3 patch-csal?Mert szvsz elég jó,és már nem egy-két embertõl hallottam,hogy milyen jó lenne hozzá egy magyar szerver.Vagy csak egyszerûen nektek nem jön be és ezért nem indítotok?

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Dud [OBI]
#37285
Beurp megkattant az OBI fórumban! 😄

Mi lesz? Marad a 12 player / port? Ne emeljük 16 -ra? Szerintem az egy optimális szám.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37284
Megkérném valamelyik admint hogy ASAP bassza ki ezt a kis pöcsöt!!! Hülyék nem kellenek!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#37282

Athletic  Bilbo
#37281
Persze aztán késsel kinyírtam az meg nem tetszett neki.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Athletic  Bilbo
#37280
Maja behülyült. 1 pffffffffff -rt kb 6szor csinalt tk-t. Nem is lehetett leállítani a kis homokost.

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Allatgoreny
#37279
Nah jo, a tokom tele van mar. Felmegyek CTF-re, Rylander egybol benyogi, hogy Itt van mar a kocsog goreny. Szot nem szolok hozza, lelovom szembol, reakcio : lamma. Elegem van az egesz jatekbol bazmeg, en igy nem jatszok.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Pano
#37278
lemaradtam, milyen videó?

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

LSC
#37277
nem találja a lapot pedig kijavítottam a linkedet.

LSC
#37276
Rájöhettem volna abból hogy nem bírja leírni rendesen a nevét.

Pano
#37275
ez nem ér, most jutottam el csak ideáig az üzenetig 😞

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#37274
😄

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#37273
500 giga vagy 1 terra

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Allatgoreny
#37272
Flowa imadni fogja😊

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Pano
#37271
Ha a multiplayer demót is számoljuk akkor kb 22 hónapja

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Allatgoreny
#37270
Joasjoas😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

rohadtgec
#37269
Aki próbára akarja tenni szerencséjét.....egy kis szerencsejáték...jobb, mint a lottó😉))

http://www.chridmeister.co.uk/arserace/arserace.html


LoL

Allatgoreny
#37268
Koszonom kedves Rylander, szep video, igazan megnyugtat hoyg kesz remalom vagyok neked, ha azon gondolkodol allandoan, hogy tudnal idegesiteni. De mondom en jobbat, lemegyek nyiregyhazara es peppe verem a pici szadat, hogy tobb phaszt ne tudj szopni.

Udvozlettel : Goreny

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#37267
Nyihahahaha.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#37266
ja. rylander
ki más?? 😊)

LSC
#37265
Hun?

Pilu OBI
#37264
LOL Rylander szép videót csináltál.

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

ReTeK
#37263
Görény, te ezt a PERMBAN-t elírtad... S-PERMbann

Dud [OBI]
#37262
LOL!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Rylander
#37261
😄

[email protected] itt megtaláltok..

LSC
#37260
Hülye😊.

LSC
#37259
a gyerekpornót ne hagyd ki

LSC
#37258
Pont így látom én is.

Gugger
#37256
Alakul a dolog... 😄

Dud [OBI]
#37255
De ugye nem Te vagy az, akit csak "Fehér kalapács" -ként emleget a pornóipar? 😄

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Gugger
#37254
"Áááááááá nagyon rossz tipp! Még valaki? 😄"

#37253
vagyis majdnem 😊

#37252
az pont másfél év

Dud [OBI]
#37251
Tévedni teccik! 10cm nem nagy!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Gugger
#37250
nekem is van találos kérdesem: a kis kukim mikor lett nagy? lehet tippelni!

Gugger
#37249
Tehát nem volt egyértelmû a kérdés, csaltál! Különben simán kitaláltam volna!

Dud [OBI]
#37248
Ááááá akkor még jóval kevesebben játszottak. Volt idõszak, mikor 6 public port üzemelt!!! És volt, hogy mind tele is volt. Asszem a rekord: 124 player volt! 😄

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37247
Nem tûntem el, csak vártam még a tippeket... Na tehát!

A kérdés a dmeoval együtt volt. Annak indulása: 2002.április!!!

Fél év alatt 2,25TB forgalom van, ami ugye évi kb. 5TB -ot jelent. Ez némiképp csal, mert ugye képeket, meg videjókat is töltünk le - fel. De akkor is iszonyat nagy számok ezek!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu