Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#37347
16 az jó szerintem.

LSC
#37346
Ezt még nem olvastam az elõbb. YES SIR!

LSC
#37345
Csak nehogy lenyakazzanak a górék😊.

LSC
#37344
Csk egy szavadba kerül tesó😊

[HUN]PAStheLoD
#37343
na yó 8 nektek! csá..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Mr.Grent
#37342
Azért mert közzéteszem hogyilyennel találkoztam attól még nemvagyunk szánalmasak. ÉS téged ki kérdezett.

https://grentmedia.hu

[DCF]SkipeR
#37341
Köszi!

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37340
4KHP-4JPH-3FJW-T4JJ-9E

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37339
Inkább az a szánalom, ha valaki csal. És képes úgy játszani, és saját magát veri át vele. Ugyanis azt hiszi magáról, hogy jól játszik.

És köze sincs a játékhoz.

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

[DCF]SkipeR
#37338
Egy sof2 cd kulcs rendel.

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

csabawarchief
#37337

TocoManyus
#37336
PS POWAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

TocoManyus
#37335
*PosSe* vs - 21-17

A részeredményeket késöbb.

Justice for *HUNGARY* ! *PosSe* T.W.D

R@in
#37334
Kezdtek átmenni szánalmasba ezzel a csíterezéssel.

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Gugger
#37333
Akkor légyszi küld el, mert nekem nincs meg az eredményetek!

Kérem, hogy ezentúl nekem is küldjétek el az eredményeket, pl.: (x)klán vs. (y)klán, jor1-hk1, 28-20, köszi!

Pano
#37332
gondoltam, hogy valami demo cd, me' azé írható cd-k mellé nem adnak egy fél éves, 10 000 forintos játékot 😊. Egyszer asszem csináltak egy ilyet, de ott a teljes verziót használhattad 15 napig

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

#37331
ok. nd ctf legyen. ha üres a szerver, és van idõm hogy várjak is emberekre, fogok várni. ha nincs, akkor beugrok real-ezni. ennyit tudok tenni 😊

Mr.Grent
#37330
Én megyek ha ti is jöttök! Egyedül nem fogok itt kószálni, akkor már megyek a LOD serverrre, ott stat is van De maradjon normal port! Csak gyertek mindannyian nyomni a gámát.

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#37329
most még volt vagy 15 db, de kamu, mert csak 1 cd-s Limited Edition, ugyhogy nem a rendes :S

Pano
#37328
mettõl meddig? 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#37327
Akit érdekel: metroba egy doboz sony cd-hez jár egy Splinter Cell!

Dud [OBI]
#37326
Én megmondom az õszintét nektek, csak ND szervereken játszom... Magyarán csak külföldön, mivel az OBI ND szerverei nem népszerûek. Egyszerûen azért, mert akik idejárnak SOFolni, nem ahoz vannak szokva.

Ebbõl azt akartam kihozni, hogy ok legyen SOF2 ND, de akkor game is legyen rajta, különben mi értelme...?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#37325
Szia!

Dud [OBI]
#37324
Jó! Akkor ha mindenki egyetért, akkor visszaállunk egy közös megegyezéses 16 -os számra minden porton! Átállás holnap!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

#37323
Szevasztok !!!!!!!!!

Tibre
#37322
De emellé egy normal damage dukálna ott lehet igazán jót hentelni.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#37321
Most gondoljatok bele nincs kemperkedés csak gyilok. 😊

https://grentmedia.hu

#37320
az biztos. ezér nincs értelme a 16-osnak

Mr.Grent
#37319
és az nem jó😊)

https://grentmedia.hu

Tibre
#37318
De nincs értelme,15 v 15 kurva sok.Ott csak a tömeghent fog menni szvsz.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pano
#37317
DE az a durva -nem tudom, hogy észrevettétek-e-, de régen frissûlt már a pb

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#37316
meglatod a 30-as tele lessz!!

https://grentmedia.hu

#37315
"legyen az egyik ctf port 16 fõs, a másik meg 30"

Tibre
#37314
Sajnos ezek mindenütt ott vannak...

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#37313
Olvasd el, a keserûség hogy ilyen faszok vannak....

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37312
Szerintem ry-nak még egy esély, aztán ban. Bár eddigre már megkapta.

https://grentmedia.hu

#37311
és ennek mi értelme?

Mr.Grent
#37310
Elmondanék egy bizonyos dolgot. Tudom ennek hozzászólásából megkapjuk mi is a magunk részét, de elmesélném.
Ugye mivel a SOF2-magyarhonban nem igazán megy már, mindenki eltünik stb.. mi a Ti.E átálltunk normalra, és ottis a CTF ladderben indultunk. Ment is haladtunk szépen hol elõre hol hátra. Voltak könnyebb ellenfelek, és voltak nehezebbek is. Soha egy büdös szavunk nemvolt ha valakit elkalapáltunk és akkor sem ha mi szívtunk. De az utolsó két meccsen egyszerüen hihetetlen volt.

Az elsõ meccs. Jor 1 szépen tartották a frontot, támadtak is, és hát 3-1 re buktuk az egyik oldalt majd fordítva mi hoztunk 2 pontot. Mentünk az õ mapjukra ahol megint elhoztunk 2 pontot így már csak az utolsó map maradt. Ahol nemistudom hogy írjam de 18-1 et kaptunk. Olyan wh és életcsit+aimbot mozog megint közkézen ami már nem teheti fairplay-e ezt a játékot. Mondtuk majd a köv. meccsen jobb lessz, nemmindenki csíter. Tegnap este 9 kor elkezdtünk játszani.

Szinte alig támadtak, de jól löttek.. stb.. Eddig semmi gond mert letudtuk azzal hogy így nyomják már mióta a sof2-õt. Mi meg behozzuk csapattaktikával. De elkezdtek jönni a dolgok::: Eldobja a gránátot a 2 centire lévõ ember és amikor elmentem az ember mellett felrobbanok, õ nem. Az m203 közveteln közelrõl mint tudjuk halálos mindkét félre, a gyerek továbbsétál. Csapattársunk a jor1-es hid elötti piroszászlónál lévõ bejáratnál kezdett el lõni valakire aki felrohanta hidra. A csapattárs gondolva kihajolt legugolva a földre és onnan sasolt a hidra, az ellen kiugrott M60-al és meghalt a társam. 3-an láttuk. Tehát az új aimbot már nem headshootol. És életnövelõvel is rendelkezik vagyis nekik úgymond több életük volt. Mint tudjuk a Talon egy elég jó pisztoly. Épp ált az ellen 3x löttem rá belõle csak a felyére és nemhalt meg.

Ilyenkor egy olyan játék amivel itt játszunk és nem épp mozit nézünk, vagy mittudom én az ilyen kis buzik veszik el töllük a kedvünket.

És még egy ok, megnéztem ennek az utolsó klánnak a meccseit 2x játszott, az elsõ mecsen 112 pontot kaptak mert lenyomták a mostanra 12. helyezettet. Akik elég szépen nyomják már egy idelye tehát nem amatörök.

Szóval ha ilyen tünne fel akkor szó nélkül bannoljátok õket, vagy az épp adott meccsen legyen demótok amin ilyen jelenetek vannak. Mondanom sem kell hogy itthon is játszottunk és képeket csak azért nem tudtam csinálni mert nincs neki hova, törölték a srácok a könyvtárát.

Kár az embernek nincs kedve már játszani ilyenektõl és ellen.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37309
MEGA THX OBI!! KÖSZI SRÁCOK!!

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37308
Én aztmondom, hogy legyen az egyik ctf port 16 fõs, a másik meg 30. És a többi port most jó!

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#37307
16 korrekt. Ennek telleg ne legyen tobb.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

[HUN]PAStheLoD
#37306
666 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

fdi-brutal
#37305
Dud!!
Pls álljunk vissza eredeti állapotra már ami a servereket illeti mert szépen hallkan kivonulunk a köztudatból.
thx.

-FDI-Brutal-Hooligan

Tibre
#37304
Update leteszteltem és megy a dedicated server luncherral a szerver csinálás,tehát nem kell eredeti kulcs hozzá.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Athletic  Bilbo
#37303
16 16 16 16 16 16 16 16 16 16 16

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

fdi-brutal
#37302
Guggi pls a -A- klán elleni eredményünket is vezetsd fel😊
Mellesleg a WL elleni eredménytörlés nem éppen korekt, mert volt olyan aki elpicsázta Õket és volt olyan csapat aki bakizott ellenük, igy csak Õk jártak jól, pfff.

-FDI-Brutal-Hooligan

Tibre
#37301
Magyar Vietcong szervert!!!
Nem vagyok ám fanatikus.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Pano
#37300
nekem teljesen mindegy, hogy 12, 14 vagy 16. Csak 16-nál ne legyen több.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Tibre
#37299
Ki kell próbálni.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Dud [OBI]
#37298
És vajh ez müxik is?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu