169
Főleg olyan dolgokban amihez más is érthet nyugodtan írjuk ide!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #125
    haha.. ez ismerős velem is volt! FTP ?
  • shaba23 #124
    Már látom, hogy ez lesz az én topicom
    Olyan problémám van, hogy ahonnan eddig töltöttem, ott most állandóan azt írja, hogy hibás a letöltött file. Akkor is ez van ha olyat próbálok amit már sikerült letölteni. de ez csak a csomagolt dolgokkal van így , az nfo-k simán lejönnek!!!!
  • shaba23 #123
    Kösz!!!
    Egész OK
  • Guest
    #122
    http://www.cdcovers.cc
  • shaba23 #121
    Hol találok Játékokhoz, filmekhez borítót, vagy olyan képeket amibQl csinálhatok???
    pl Unreal 2, C&C Generals, Taxi 3
    Elég sürgös!!!
    THX
  • shaba23 #120
    tegnap XP-t tettem a gépemre, és most a fórumban nem ír hosszú ö meg ü betqt
    IdegesítQ, mit tegyek?
  • Galy
    #119
    Ért valaki a UNIX-hoz?

    Kéne egy kis help: Model scriptet keresek HP Business Inkjet-hez HPUX11 alá!

    Na?
  • Dzsini
    #118
    a cd-n levő file-al írd felül a felinstallált .exe-t, és onnan indítsd ne a cdről.
  • Kirsche
    #117
    Kösz dikki, majd megnézem. Jut eszembe, ha a Cd-n levő crackból indítom az exét, akkor meg valami dll fájlt nem talál. Na mindöggy, hétvégén megpróbálom.
  • GregSB
    #116
    Kösz a tippeket, azóta megnéztem a filmet. Egy win restart segített rajta, de hogy miért, azt már nem értem :D
  • VinylToy #115
    View menüpont -> Video Size -> Pipa mindkét menü előtt és 100%-on ezt tuti így kell beállítani, ha beállítottad még nem engedi ekkor újraindítod a wm-et, és remélem láss csodát...

  • Dzsini
    #114
    videokártya driver legújabb van fent + minden 'gyorsító' funkció engedélyezve?
  • GregSB
    #113
    ezt a topicot még nem is láttam :)

    Ide is beírom:

    Windows mediaplayer 7-et nem tudom full screenbe rakni. Nézet menü alatt ott van az opció rá, de szürke. Alt+Enterrel sem működik. Mi a rákot csináljak hogy működjön???
  • Kirsche
    #111
    LTeeBee, ezt kifejtenéd? (Azért, mert nem értek hozzá annyira, de próbálkozom) Köszi
  • Kirsche
    #110
    Van a CD-n egy crack könyvtár, ott is van egy exe fájl, amivel elvileg indíthatnám a játékot, de hát ugye az se jó.
    Patch-et nem tudom, hogy van-é.
  • Lteebee
    #109
    Másoldbe a crack-et!
  • Galy
    #108
    anno nem volt hozzá egy crack vagy patch?
  • Kirsche
    #107
    Van egy kis problémám. A következő: van egy 2 CD-s játékom, amit egyszer feltelepítettem, oké, végigjátszottam, letöröltem. Soha többé nem tudtam vele játszani. A telepítés ment, rendben, de az indításnál mindig a Wrong disc inserted feliratot kapom. Pedig a lemez nem sérült, minden megvan rajta. Berakom a 2. CD-t, ugyanez. És ugyanez igaz a játék 2. részére is. Egyszerre ment tönkre a kettő. Igaz, nem jogtiszta, de az első telepítésnél sem volt már az. Megnéztem két különböző oprendszeren, de sajnos. Mindig uninstall a vége. Szóval? Kérlek, segítsetek! (Nem akarok még 4 CD formájú poháralátétet...)
  • Guest
    #106
    De tuti, hogy oldószereket keresel?
  • 2XP
    #105
    Jó hogy szólsz, köszi, nem is figyeltem ;) Ezek nem jók, nekem olyan oldószerek kellenek, melyek a hőmérséklet növekedésével egyre kevesebb oldandó anyagot tudnak feloladni.
  • Guest
    #104
    Hmmm... Nem azt akartad kérdezni, hogy melyek azok az anyagok, amelyeknek az oldhatósága a hőmérséklet emelésével csökken?
  • 2XP
    #103
    Közeben találtam ilyen anyagokat: CaSO4, CaCO3, MgCO3, Ca(OH)2, Mg(OH)2.
  • 2XP
    #102
    KÉMIA: Melyek azok az oldószerek, melyek melegítés hatására egyre kevesebb oldandó anyagot képesek feloldani.

    Ez holnapra a hf :( Aki tudja a megoldást írjon!!!
  • VinylToy #101
    Ezt még én nyitottam :)))
  • Gladiator
    #100
    100. nemtom mért írtam, szeretem, ha kerek szám vagyok
  • ipszilon
    #99
    ja, quite good...:-)
  • ipszilon
    #98
    ááááá!!!!!! tudtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! olyan hülye vagyok!:-) hiába, ez a szünet...:-)
    és kőszi!
  • Coine, The A&O
    #97
    gyors voltam ?
  • Coine, The A&O
    #96
    Pulp Fiction
  • ipszilon
    #95
    mi a "ponyvaregény" angol címe??? tisztára kiment a fejemből!!!!!!
  • Dzsini
    #94
    nekem anno felment xpre a kazaa... próbálkozz a KazaaLite-al - keress rá, szedd le.. abban kicsit kevesebb szemét lakozik.
  • rocco66
    #93
  • rocco66
    #92
    XP-re lehet e telepiteni a Kazaa progit mert nekem nem sikerült mert egy cd-ét kért és generált egy temp könyvtárban levő fájt de az nem volt jó és eszt min saját maga készitete a kazaa progi. Kazaa honlapon XP nem volt feltünttetve hogy arra lehet telepiteni lehet hogy ez a probléma?
  • Dzsini
    #91
    Adobe Acrobat - nem a reader, és az editálni meg mindent tud - ha nem jelszóval védett az állomány.
  • I.C.ram
    #90
    Ilyet csak olyan PDF-ből lehet csinálni, amiben magából a pdf-ből isl ehet vagdosni. Van egy ikon amivel pdf-ben belehet kapcsolni a szöveg kijelölést.
  • VinylToy #89
    Én is szeretnék segítséget kérni, (ha már egyszer az én topicom) :))

    Szóval olyan programra lenne szükségem ami a pdf fájlból mondjuk html, vagy txt, vagy bármi szöveges formátumot csinál, hogy utána lehessen belőle kivagdosni részeket?!

    Szóval??

    Kösz a segítséget!!!
  • 2XP
    #88
    Az a hf (így első kémia órán az éven), hogy írjuk le mi az a lycra. Tudom, hogy egy ruhaalapanyag, de valami bővebb kellene, lehetőleg valami lexikonból, de nemkem nincs valami sok itthon, úgyhogy kérlek segítsetek!
  • ipszilon
    #87
    köszi, de már megtaláltam
  • Coine
    #86
    Busindre Reel
  • ipszilon
    #85
    van egy újabb kérdésem, szintén egy számmal kapcsolatban.
    Heviáról van szó! volt úgy egy-két évvel ezelőtt egy száma, amit agyra-főre nyomattak a rádiók, nagyon jó szám volt, csak a cimét nem tudom.
    segítsetek!!!!