169
Főleg olyan dolgokban amihez más is érthet nyugodtan írjuk ide!!!
  • hen-tes
    #169
    Fórum Fórum jelszó módosítás

    Hiba!

    A beírt jelszó hibás, ismételd meg újra!

    Visszalépés

    ezt írja ki a kecseg
    mének ?
    pedig jól írtam be !!!!!!!!
  • VinylToy #168
    Kaki volt már?! :)

  • Lacc
    #167
    Megettem egy zacskó nápolyit és fáj a hasam jajj jjajj :(
  • Guest
    #166
    Ha téged nem fáraszt, akkor inkább a második. :)
    (Az, hogy nem szabványméret, kizárja azt, hogy létezzen?)

    [SEGÍTENE, DE NEM ÉRT HOZZÁ]
  • Dzsini
    #165
    nnnno, help!
    16mm-es belső átmérőjű egyenes cső kellene, fa vagy műanyag... tud valaki segíteni?
    szerelvényboltban elhajtottak, hogy nem szabvány méret. higyjek nekik, vagy fárasszak le még néhány boltost?
  • VinylToy #164
    Van neki külön honlapja is :))
  • Lteebee
    #163
    Gondolom, de akkor miért nem írt ez a bárki?
  • VinylToy #162
    Tegnap kellett volna, és hát 10.000-ért más is megcsinálta volna :)))
  • Lteebee
    #161
    10 000.-ért leviszem azt a csokrot:)
  • Gladiator
    #160
    na, vki help nekem pls! az a kérdésem, hogy miután regisztráltam magam a tar.hu-n, azután miket kell csinálnom, hogy fel tudjak tölteni képeket, mert nemtom mit kell csinálnom. még kell vmi adminisztráció is, de ha arra kattanok nem fogadja el a kódom vmiért. pedig tuti jó
  • Dzsini
    #158
    duma...
  • Dzsini
    #156
    pedig az a korrekt ám...
  • Dzsini
    #154
    a viragneked.hu -t nézted már gondolom... többről én se tudok
  • Kirsche
    #152
    Setup error -14. elírtam, bocs.
  • Kirsche
    #151
    GYEREKEK!!! SÜRGŐS segítségre lenne szükségem! DirectX: Stup error - 14
    NA! Ez mit takar konkrétan? ÉS hogy lehet a hibát elhárítani? (A hiba a 6 és a 6.1-es verzióknál lép fel.)

    Előre is köszönöm!!
  • Dynamic
    #150
    Köszi!Ott volt a másik is egyébként.
    "mama helyénmarad", ha így ismerősebben cseng.
  • Guest
    #149
    Dynamic, #145:

    Az azbesztmegbasztát elvileg itt megtalálod: http://www.azbeszt.hu/whatsdope/tribute/index.php
    A másikat sajnos nem ismerem.
  • Instict
    #148
    menj el metróval a nyugatiból a ferenciek teréig. ott szálj fel a piros 173-as buszra, és azzal a végálomásáig, az a bornemissza tér lesz, és 1 utcát kell besétálnod. de csak olyan fél 5 körüli időig jár asszem a 173-as.
  • Lteebee
    #147
    4-es vagy 6-os villamossal a Móricz Zsigmond körtérre, onnan 49-es vagy 19-es villamos.
    És még pár perc gyalog.


    Persze ha átmész a Deák térre,onnan is villamosozhatsz, vagy a Batyeszról is, bár az már két metró.
  • machobymb
    #146
    Sziasztok!

    Arra keresem a választ, hogyan lehet Pesten a nyugatiból eljutni tömegközlekedéssel Kelenföldre, a Hadak útjára!

    Remélem tud segíteni valaki(sürgős lenne).
    Köszi!
  • Dynamic
    #145
    Sziasztok!
    Valahová eltökítettem a marsi 1,2("azbeszmegbasz...","ég a gyertya...") videómat.
    Honnan tudnám újra leszedni?
  • Dzsini
    #144
    megvan :) DJ DSL - Happy Bear

    (radiocafe-ék rendesen félrevezettek... de végülis thx nekik)
  • Lteebee
    #143
    Az nekemis bejön(persze csak rádión, magamtól biztosan nem).

    Mér nem kérdezed meg a rádióban, vagy emailben?
  • VinylToy #142
    "Az kizárt dolog, mert én nem tudom!" :))
  • Dzsini
    #141
    továbbra is help! :) #134
  • Dzsini
    #140
    mindkettőben van gitár...
  • [HUN]PAStheLoD
    #139
    haggyá' má!! ha nincs benne gitár nem is érdekel!! :D
    (minden ami S-el kezdődik az ált. jó pl. Slipknot , sex, slayers of destiny (ez sof2-s klán), SoF 2 :D, super (ez alapból szupííí))
  • Dzsini
    #138
    (Gotan Project francia-argentin tangozene modern koritessel, Taraf de Haidouks meg roman cigany vilagzene)

    de nekem a hepppipipipipiiii erdekeeeel :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #137
    jah, az más :)
    /milyen zene ez a Gothan meg a taraf ??/
  • Dzsini
    #136
    zene :) mármint szóval dallam és ének...
  • [HUN]PAStheLoD
    #135
    háát izé ... ezt eszik vagy iszák?? :))
  • Dzsini
    #134
    a héten hallottam a Taraf de Haidouks és Gotan Project koncerten kitöltésnek, és azóta nem sikerült megtalálni hogy mi lehet az (anno az estFMen is ment talán)..


    amit tudok róla, hogy Jean-Michel Jarre Popcorn című száma alapján van, és a fő dallamot egy női hang énekli, valahogy úgy, hogy:
    "happy - py - py - py - py - py - py ..." - a pypy-ket meg a popcorn dallamára... elég újnak tűnt...


    segítsetek lécci :)
  • VinylToy #133
    Kérdés:

    30 perc alatt a föld körül c. műsornak ki csinálta a zenéjét?

    Valaki tud segíteni???

    Köszi előre is! :)
  • shaba23 #132
    Bár lehet, hogy "elég" lenne egyenlőre csak a VGA. Tanácstalan vagyok!!!
  • Dzsini
    #131
    hát... amennyire én értek hozzá.. (bár ezt télleg inkább a hardverben kellene megvitattatnod)
    a vidkártyát inkább radeon 9500-9700 mint gf4... a többire ha van pénzed, hajrá, minőségi cuccot vegyél mindenképp...
    (a dobozos hang(meg mindenféle)kártyához jár bundle szoftver meg mindenféle földi jó, az oem-hez drót meg driver és kész.)
  • shaba23 #130
    Bár írhatnám a Hardwerbe is, én azért az itteni törzsgárdának tenném fel a kérdést:

    Cserélni akarom a gépem. Abit KG-7 alaplap, AMD Athlon 1400, NVIDIA GeFORCE2 Ti, SB 128 van most, ezeket akarom cserélni.

    Amit kinéztem: ASUS P4PE Gold alaplap,Intel P4 S478 proci,Club3D GeFORCE4 4600 128MB VIVO videókari,512MB DDR 333MHz és Creative sound Blaster AUDIGY Player 5.1 OEM <--(miben különbözik az OEM hangkártya a dobozostól?)
    Asszem ennyi. Cserélni mindenképpen szeretnék, csak a konfigban nem vagyok biztos. Ha van valakinek vmi ötlete azt szivesen olvasnám

    Kösz előre is
  • Kirsche
    #129
    Dikki meg aki segített. Kösz a tanácsot, felülírtam, működik minden! A játék első részével is megcsináltam, de ott a DirectX-szel van gond (error-14). 6.1-es kell hozzá, de 7.0-ás van feltelepítve. Úgy látszik, nem kompatibilis. De ha azt letörlöm, akkor ott van az error. Mindegy, most már nem zavarlak titeket ezzel.
  • shaba23 #128
    De eddig teljesen jó volt!!!
    Minden jött 49.9k-val.
  • [HUN]PAStheLoD
    #127
    a ratio-s ftpkell ez a baj.. kell hogy legyen accountod hogy feltölthess hogy ketölthess :'(
    dc++ azt csá! 40 k-val "csurdogál" ami kell.
  • shaba23 #126
    Igen!!!