24
  • sanyiute
    #24
    hf
  • koloncos
    #23
    egy érdekes fejlesztés:
    link
  • SilverStone
    #22
  • SilverStone
    #21
  • Knox
    #20
    .
  • I.C.ram
    #15
    ok :)))

    dagleszedomsz : te meg bekaphatod! eddig mindegyik Bioware jatekot megvettem kiveve a a falloutokat mert azok nem tetszettek! es unom mar hogy az uj jatekok ara 15k FT!
  • liquid
    #14
    Megadom neked ennek az Avery gyereknek a mailcímét, ezt talán kérdezd meg tőle...
    "Figyu, hány cédés lesz, mer ha sok, akko nem tudom letőteni!" :-)
  • I.C.ram
    #12
    haatt bazz engem az erdekelt volna igazan hogy hany CD-s? tehat hogy meg kell majd vennem vagy le is tolthetem..
  • I.C.ram
    #11
    egyaltalan nem egy q3 engine az NWN sot szerintem gyenge!! a 3d-t azert valasztjak (nem azert mert szebb sot rondabb) mert sokkal nagyobb lehetosegek vannak benne!
  • Veriel
    #9
    A 2D engine-ek kozott tenyleg az egyik legszebb, mondjuk, ez a grafikusoknak is koszonheto.
    Azert eloszor nezd meg, hogy nez ki az NWN, aztan bankodj azon, hgy nem infinity :)
  • liquid
    #5
    Az mondjuk pozitiv benne, hogy lehet kit-eket választani, de miért épp a mágus kiteket hagyták ki belőle? Azok a legkúlabbak, anno domini a witch volt a kedvencem...
  • b
    #4
    nekem is ez ugrott be elsőnek. :)
  • b
    #3
    > ha túl idegesítőnek találod a problémát, még mindig ott van a kardod

    hmm, ez tényleg a jó öreg ájszis hozzállás, kis diablós beütéssel. :)
  • Draco
    #2
    Csak nehogy ez az "olyasvalami amit senki se varna tolunk" nehogy valami idiota fps vagy rts vagy ilyesmi szar legyen...
  • Laci73
    #1
    A Baldur's Gate2 után nehéz dolga lesz, de én szurkolok neki.