16995
  • Hamlet
    #435
    Üdv mindekinek!
    Na én láma vagyok a javából. Sejtelmem sincs a FSB-kről szorzókról stbről. Azért jó gépet vettem anno: Abit KT7E + Duron 750+ 256SDRam + Geforce2MX200 Na ezt szeretném bővíteni procialiag. Gondolom bios frissités mindenképpen kell majd. Milyen procit bír el. Sok lém nincs, egy 1200-as duronra gondoltam első nekifutásra. Tudnátok segíteni, mint totál analfabétának? Hogy induljak el, milyen a biosom... jó lesz-e a lapba a proci meg ilyenek. Előre is köszi Hamlet
  • Anee
    #433
    Gigabyte DDR333-masa 23 s elég jónak számít.Raid nélküli.Megbízhatóságban NO1
  • panizzi
    #432
    mondjatok egy jó DDR-es alaplapot XP-hez. ne high-end legyen, de megbízható.

    esetleg DDR/SDR vegyesfelvágottal is lehet.
  • Lammer
    #431
    oszt nem tudom, de a gigabyte a testők szerint gyorsabb jóval.
  • Ombika
    #430
    Szerintetek Asusa7v333 vagy gigabyte ga-7vrxp melyikben lehet jobban tuningolni es melyik stabilabb meg ilyenkor is? koszi
  • user
    #429
    Sziasztok!
    Van egy 2000+ -om, egy Asus A7V333-al, és ki szeretném próbálni, hogy kis proci-tuninggal milyen lenne a gép! A procin egy FridgeRock van, meg van a gépbe egy plusz hűtő is! Így most 49-50 fokos a proci(1011-es biossal, régebbivel kicsit több volt)! A kérdés, hogy hol tudom felhúzni? Biosban?
  • Stann
    #427
  • Borg
    #424
    1.
  • Anee
    #422
    Hát ATi 8500LE a legjobb..
  • SoftFX
    #421
    1. AMD 1GHz-128DDR-Radeon9000
    2. AMD 1GHz-128DDR-Geforce3 Ti(200)

    Melyik a legjobb párosítás 3d tervezésre úgy, hogy "néha" (azé egy kicsit gyakrabban) játszanék is?
  • Anee
    #420
    Akkor fogod és mégegyszer elolvasod hogy mért instabil a KT400.
    Ha egy darab modult teszel belle 400-as DDRből akkor stabil...srácok meg kettővel kenték
    ÉS CSAK DDR400-al VOLT INSTABIL
  • experience
    #419
    Hy!
    Megint olvashatjátok a hülyeségeimet! :)
    Kb mennyiből lehetne összerakni,egy duálprocis AMD rendszert?Ez most nagyon érdekel,bár nincs egy vasam sem :)
    Egy ilyen rendszer mennyire,és mire jó?
  • Anee
    #416
    Mértnem veszed meg az ÚJ GigaByte lapot ami már KT400-as?Ha ráfizecc 29 ropiért éppen megéri van annyi extrája
  • zero_cool51
    #415
    mármint Gigabyte
  • zero_cool51
    #414
    Epox 8K3A+ támogat Athlon Xp 2000+-t, Bios frissítéssel 2200+-ig. azt érdemes +venni, mert lehet hogy gyorsabb mint a Gigabíte, viszont mrgbízhatóbb
  • Lammer
    #412
    megnéztem 1-2 lapot, maik teccenek, bátorítást kérek:
    Gigabyte 7VRXP ez azé mert a tomszhárdveren vót a leggyorsabb
    Epox 8k3a+ ez azé mert a tomszhárdveren vót ~2. a leggyorsabb
    8K5A3+/8K5A2+ milyenek?

    Szerintetek?

  • Lammer
    #411
    Sziasztok!

    Sűrgősen kérnék javaslatot a nagyérdeműtől!!!!

    Az alapomat Epox-8k7a-t le kellett cserélnem, viszont már nem tudnak hozni, cserébe fölajánlották másik alaplapot árarányosan !!!!
    kár az epoxomért :(( amúgy a Miklandon 31+fa körűl van.
    Délutábn 4kor telefonál az ismerős, hogy mi van, hisz addig még érkezhetnek lapok, azt ne kérdezzétek, hjogy mi van, mert azt elfelejtettem megkérdezni.
    Kérném a javaslatotokat, lamerek kíméljenek plz. írjatok pro-kontra véleményt is.
    Kösz.
    Lammer.
    ui: nembaj ha drágább annyit ráfizetek, szal javaslatokat várom...
  • Borg
    #410
    mindenesetre nem érint a dolog, valszin jövö februárig ugyse nagyon fejlesztek:)
    "Akkor majd veszek egy jókis hammert, mert annak hosszú a csikja, és 64bitet is tud, hiszen az marhajó, és kell is."
  • Borg
    #409
    nem sokáig...
    szeptember végére a 2.53as PIV ára 45körül lesz itthon is már (most a 2es kerül ennyibe kb), és sokak szerint végre fordul a kocka, mert lassan nem tudja az AMD alulkinálni az intel árait, anyagi helyzete miatt..
  • Anee
    #408
    Hát nemtom az intel így is duplájáért adja az azonos AMD procikat
  • Borg
    #407
    csak legyen igy, mert ha nem akkor sajnos elveszitjük az egyetlen konkurrenciát, és az nem jó az áraknak...
  • Anee
    #406
    ClawHammer eléggé hazavágja majd Intelt addig meg még XP is megteszi
  • Borg
    #405
    szeritem meg csak siman gyartsanak processzorokat:) jobbakat.
  • Anee
    #404
    és mit érne vele....
    Kiirná focimezre hogy 3GHz come 2002 Dec 14?
    Intel meg ne focicsapatot támogasson először hanem teknológiai sportot lásd forma1-ferrari
  • Borg
    #403
    áh nem sportoloskodok en:)
    bár az intel biztos jobb szponzor lenne anyagilag mint az AMD:)
  • Anee
    #402
    Gyorsan vágj össze egy inteles sopron mezt, hasznos lenne nekik a támogatottság:-)
  • Borg
    #401
    ha nem pusztulna a winyo, most photoshopolnek egyet;)
  • Borg
    #400
    jah, nincs kész a mez még, igy hamisitottak pár képet gyorsan:)
  • Anee
    #399
    "Rovers announced today that processor manufacturer AMD is to take over as official shirt sponsor. AMD, a major international force in the computer industry, is a key business partner of Rovers club sponsor, the Time Group. The Time Group will continue its on-going sponsorship, but the AMD logo will appear on both home and away kits for the coming season.

    Robert Stead, European marketing director of AMD, said: "Blackburn Rovers had a fantastic season in 2001-2002 and we are proud that their players and fans will be sporting the AMD name on the famous shirts next season."

    John Williams, chief executive at Ewood Park, said: "It is always encouraging to see major firms putting their weight behind the club. AMD is an exciting and innovative company and we are delighted to welcome them on board, whilst continuing our excellent relationship with the Time Group."

    For the Time Group, Colin Middlemiss added: "We have achieved our goals off the pitch while Rovers have been scoring them on it. Sponsoring the club has been a great success for the Time Group and we are proud to continue that relationship. We wish the new shirt partnership of AMD and Rovers the best of luck for the forthcoming season."

    Once again, the shirts are exclusively designed by Italian sportswear giants Kappa, whose UK headquarters is situated at Ewood Park. Developed in Turin, they feature several design innovations seen in the Italian World Cup 2002 jersey.

    Simon Johnson, sales director of Kappa GB, explained: "The new shirt has the style of the Italian jersey, with unique neckline, overstitch detail and red piping. Our designers have taken into account the input from Rovers' fans and developed a shirt that is not only a functional garment, but will look extremely fashionable for the supporters.

    "The sponsorship deal between Kappa and Rovers has coincided with the last two very successful seasons, we look forward to seeing the club collect more honours in the new kit for next season."

    The dates when the new shirts will become available are being finalised and will be announced shortly. Supporters are urged to maintain contact with the club’s website at www.rovers.co.uk

    "
    Lehet ez még a prototípus a mezből, ez az A-0 ás előszéria:-)
  • Borg
    #398
    de nézd már meg a képet, a Processors felirat nem is gyűrődik a piroson:)

    Alsónál meg csinálj olyan fehéret ruhára:)

    Nem mondom hogy nem AMD-sek csak éppen ezek a képek fake-ek:)
  • Anee
    #397
    akkor nem tennék ki a csapat oldalára.
    Ez nem Intel hogy cigánykodjon
  • Borg
    #396
    Kár hogy ez a logo csak rá van vágva a pólóra, igazából nincs rajta:)
  • Anee
    #395


    Ez a csapat jól döntött!
    http://www.rovers.co.uk/today/view/breaking_news_detail/0,,10303~232298,00.html
  • experience
    #394
    Már értem!!!
    Az Athlon XP 2400+,2600+ támpgatja a 333-as FSB-t de hivatalosan csak a 2700+ fog ezzel menni.
  • zero_cool51
    #393
    én akarok venni egy Titan TTC-CU5TB hűtőt az Athlon XP 2000+-amhoz. vélemény?
  • Anee
    #392
    El vagy tájolva a 2400/2600+ os még 266-os FSB-s....
    Amúgy az epox lap tnyleg korrekt, csak asus-os ára van.
  • experience
    #391
    Szóval igen! :)
  • Lammer
    #390
    2600+ prockó is!
  • experience
    #389
    Mennyi egy ilyen lap?Csak mert sehol nem láttam :(
    Ez ugye DDR333-as?És ebbe belemegy a 333-as FSB-s 2400+?
  • zero_cool51
    #388
    alaplap: Abit KX7-333, az olyan 28-30.000, Asus-ban Asus A7V333, ez is kb 30.000. Proci kb. 24.000, Ram pedig kb. 40-45.000. De az én véleményem szerint inkább vegyél Epox 8K3A+-t, nekem is az van, s nincs semmi gond, s a legtöbb tesztből ő került ki győztesként.