57
Egy kis meglepi...
  • karegab
    #57
    Nos nekem se,de az a gond(nem lehet mit tenni ellene),hogy lecseréli az eredeti dat fájlt.És ezt a játék nem sziveli
  • tandemlac
    #56
    Nekem is ez a problémám, nem megy magyarositással. Ha valaki tudja segitsen, köszi
  • marcuc
    #55
    hy nem tudja vki mit keel csinálni a ha a magyarrositást feltelepítettem de nem indul el?
  • Risi
    #54
    Sziasztok)

    A H&D Deluxban a 2. küldetés 3. pályáját hogy kell befejezni??A tankkal nem tudom szétlőni a zsilipkaput? Miért?Ha valaki tudja légyszíves segítsetek!
    Köszi))
  • Aldwy
    #53
    Na valaki segítene?
  • Aldwy
    #52
    [email protected] ok kösszi: Aldwy

  • Aldwy
    #51
    és az 1 van meg belőle
  • Aldwy
    #50
    Kéerlek segítsetek pls :)

  • Aldwy
    #49
    Kéne ggykis segítség nekem a 2 szinten a másodok pályán hogy kell ugy leszedni a némteket úgy hogy ne menjen oda az eggyik német a hajóhoz és elmenjen?????? erre válaszóljatok:[email protected] köszi: Aldwy
  • zoliapu
    #48
    Letöltöttem de sajnos grafikai hibák vannak benne a meüt sem jeleníti meg tud valaki segíteni? Próbálatam már a legújabb nvidia 81.98 forceware , ASUS VGA card display driver version 71.84 for Win2K and XP, Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)de nem jó.
  • galocza
    #47
    köszi a választ.
    eddig idegen fórumokon is egy megoldást találtam, safe mode, ha vki szintén beleszaladna...
  • BBird
    #46
    Nemigazán, feladtam. :-)
  • galocza
    #45
    halihó, találtál erre annakidején esetleg megoldást?
    g
  • BBird
    #44
    Hi!

    Arra mi lehet a megoldás, ha nem jeleníti meg a gombokat, a szövegeket, jóformán semmit!?
    Próbáltam több grafikai beállítással az elején, de eredmény mindig ugyanaz. :-(
  • Tom3 #43
    SG "letöltés" -nél ott van.
    1szer le szedtem de eleg nehez es eltunt a wincsirol.:((
  • ollie
    #42
    mondjuk ITT
  • Amiga
    #40
    Van fps nézet is.
  • Biszke
    #39
    Segítség!!

    Most töltöttem le az ingyen letölthető verziót, hozzá az evm-ről a magyarosítást is. Ha simán indítom működik, de ha felrakom a magyarosítást, lefagy. Pontosabban kiírja, hogy a program hibát észlelt, ezért leállt, és el sem indul (Win XP-t használok).
    Van esetleg vmi patch, amit fel kéne tenni?
    Köszi
  • Inquisitor
    #38
    Hát ja. Van az a pálya, amikor egy erdőben ledobva, ellenség óra elött kell a 4 embert egybegyűjteni, de nem szabad, hogy észrevegyenk, és utána kilómétereket lopakodni.
    Vagy az a szivatós hajólopó pálya jugoszláviában ... huh.
  • ollie
    #37
    ill tps, nem fps
  • ollie
    #36
    Én letöltöttem, de még nem telepítettem fel. De játszottam már vele néhány hónapja, és igen jó - és nehéz - taktikai fps a lelkem. Ez nem egy doom, hogy csak megy a zember és lelő mindenkit, hanem bújkálni, lopakodni, tervezni kell ezerrel.
  • Jacky
    #35
    Na, senki nem próbálta még ki?
  • Jacky
    #32
    Mit szóltok, hogy ingyenesen letölthető lett a Deluxe verzió? Én kipróbálom.
  • Dikkma
    #30
    Hát... sztem azt a pár órát sem éri meg, ami alatt leér, de ez csak az én bunkó magánvéleményem. Amire ugye nem adunk. Ha a H&D ingyenes, akkor a Deluxe-ért tuti nem adnék 20.. olyan szép jelet :) euró
  • Inquisitor
    #29
    Szerintetetk megér 20€-t?
    Sajnos német, de az itthon kpható angol mintha több lenne kicsit.
  • FREAK
    #25
    baze, a bugok megvannak (fószer derékig a sziklában) a belső nézet még mindig elég pontatlanul reagál az irányításra, a grafika viszont szebb lett (bár a kutyák.....hmmmm) és szerkesztő rulez......

    sajnos nem lettem igazán boldog
  • hiba
    #23
    JK2-t.
  • hiba
    #22
    jed2-t:)
  • mikike
    #21
    mér a jedi2 milyen FPS
    én úgy olvastam a fórumba az inkább Lara Crfot szerű
    azt nem bírom
    a sima wolf, medal és ut jön be
    mit szedjek?
  • FREAK
    #20
    deluxe linkek a 0day ftp II topikban
  • FREAK
    #19
    igen

    egyik EU másik asszem USA kiadás
  • hiba
    #18
    A deluxeban eddig 9 kuldetessorozatot talatlam, ebbol 3 uj szamomra, gondolom ez az fff vagy dv.
    A gfx annyiban valtozott, hogy gyorsabb + van arnyek :). Van quicksave/load.
  • hiba
    #17
    Vagy "Fight for Freedom" = "Devils bridge"?
  • hiba
    #16
    A Devils Bridge megvan valakinek?
  • hiba
    #15
    Nem elkeseriteni akarlak, de innen hivatalosan, ingyen toltehto az eredeti Hidden & Dangerous.

    http://www.freeloader.com/en/

    (nem a deluxe)
  • Deajka
    #14
    Én meg a gorky17 -tel jártam hasonlóképpen.
    A köv. gamestarban ez a teljes játék oszt én meg 1 hónapja vettem 3e-ért.Mondjuk éri a pénz.
  • spR
    #12
    Honnan lehet leszedni? Banyeg , micsoda programbőség, Jedi2, HoMM4, H&D Deluxe...
    Még hogy a PC-s játékfejlesztők kihaltak...
  • hiba
    #11
    jk2 egy total mas jatek mint ez. akinek kulonbozo fpsek a kedvencei annak ez tuti nem jon be.
  • hiba
    #10
    huhuhhu ezt a gamet anno 3nap alat vegigtoltam - nem birtam abbahagyni :) ez kell nekem is :) vegigviszem ismet :)
  • mikike
    #8
    és az új Jedi csodához képest milyen?
    a 2CD itt sokáig tartana