221
Might and Magic IX.
  • steweee
    #221
    hát sztem várd meg a grimmock folytatását. annyira sikeres volt, hogy lesz, és hasonló játékok is várhatóak, vagy egyéb felújítások. pl bg2 hó közepén jelenik meg...

    én kurva nagy rajongója vagyok ennek a vonalnak, de már én se venném elő újra...
  • meteoreső
    #220
    Én most kezdtem játszani a játékkal.
    Inspirált a legend of grimrock.
    Ugye nem játszik már vele senki sem ?:)
  • Alucard
    #219
    Sziasztok

    Valaki legyen olyan kedves és linkelje be nekem a Might and Magic IX Magyarítását.

    Nagyon köszönöm!
  • Ch_Slater
    #218
    a 6 a legjobb
  • Geryszon
    #217
    Hali sajna nekem sincs meg a IX de szeretném megszerezni és a többi részét is mert csak a 6,7 van meg kérlek küld el nekem az 1-2-3-4-5,-8-9-et előre is köszi az e-mailem:[email protected]
  • Newsisy
    #216
    Hali!
    Tud vki segíteni?
    Sajna nem lakok vmi nagy városban, így nemtok game üzletben járkálni.Ezért csak nem legális úton tudnék hozzájutni a cucchoz, de senkinek nincs meg.
    Vki nem tudná nekem elküldeni?
    Köszike
    Egy kétségbeesett csaj.
    Ha vkit érdekel, nekem megvan a 6-7-8 és nemsokára meglesz az 1-2-3-4-5 is.
  • Zaronel
    #215
    Figy, az edzőtermet thojgardban hogyan kell megcsinálni?
    Már kinyírtam mindenkit, és átkutattam az egészet, de nem tom!!
    A céltábláknál a karok mire valók? Kilőttem az összeset, de nem tom őket meghúzni! Mit kell csinálnom?
  • Ryleh
    #214
    hi ...vki már készitett ehhez magyaritást??...kösszii:))
  • Saska18
    #213
    Help! Tud valaki küldeni végigjátszást?
  • A KISEBBIK
    #212
    azért mer nem abban a teremben van az a gép amivel át kell változni, az ami neked kell a legnagyobb teremben van, és nagyon sokan őrzik, ugyhogy ajánlhatok hozzá Divine Int... varázslatot, különben nagyon nagy meló lesz őket meggyepálni...
  • pasquale
    #211
    Tudtok adni letölthető végigjátszást txt-ben, vagy doc-ban? plz
  • Tutilevi
    #210
    lécci help me!nem tudok lich lenni.már megvan a lütyi,beállok a kamrába,előtte meghúzom az egyik kart,de csak egy ember jön ki a kamrából,aki átváltozik csontivá,velem meg nem történik semmi!!!
  • Tutilevi
    #209
    nem szerencsére sikerült anélkül is azért kösz
    Nikolainak hol lehet munkát szerezni?hol a cirkusz?
  • Methylisocloro
    #208
    http://telp.org/mm9/index.html

    ->Patches->Download

    Itt meg van a hivatalos 1.2 patch, meg a nem hivatalos 1.3a is.

    Sajnos az Anskram Keep megoldásához kell az 1.2-es patch
  • Tutilevi
    #207
    ja és honnan lehet olyan patchet leszedni,amely majdnem minden hibát korrigál?
  • Tutilevi
    #206
    hogy kell megcsinálni az Anskram Keepes küldit?s ha van valakinek végigjáccása küldje el lécci a [email protected]ösz:)
  • Tutilevi
    #205
    helló emberek már aki még idenéz..
    miért van az,hogy az Anskram Keepet teljesen kipucolom,mégsem ír bele semmi újat a naplómba,pedig az összes teleporton(létrán) nem jön már fel semmilyen imp?lécci help...
  • mochee
    #204
    A 198-as hozzászólás nekem is gondom. Ha valaki tudja, hogy hol lehet megvenni, letölteni, akkor irjon pls. Az Amazon. com-on mingyá megnézem, csak nekem nem derül ki, mennyi lenne a küldés Mo.-ra. Ez is érdekelne.
  • erx13
    #203
    nem tudjátok hogy a M&M 6 ban hol van Lord Antonie
  • Lacee
    #201
    nem tudja valaki, hogy mi lesz a sorozat sorsa most, hogy csődbe ment a 3DO? Jó lenne már egy két számjegyű M&M, nem? :)
  • Zivos
    #200
    Lehet kicsit keso :-). Ha azota nem talaltad meg, akkor gondolom format. Van egy csomo leiras a neten, pl. a gamer.hu -n magyarul is. Egyebkent a masodik terkep, varoson kivuli hazai kozul abban, amelyiket a kulcs nyit. A sarokban a padlo alatt. En mondjuk 2 honapja jatszottam vegig.
  • [HUN]PAStheLoD
    #199
    DC++
  • Gáborka73
    #195
    Kösz szépen,nagyon fasza.Magyar nyelvűt nem tudsz?
  • Gáborka73
    #193
    Tudtok valahol végigjátszást a játékhoz?
    Nagyon kéne.
  • oz
    #189
    A monasteryt nem találod, vagy a relikviát?
  • Jacky
    #188
    A DS nem rossz egy játék, csak egy baja van: Teljesen lineáris!
    Viszont azzal is jo sokaig el lehet szorakozni, es ha netan vegigvitted, meg mindig ott a netes multi, na az se rossz.
  • Jacky
    #186
    Sajna itt meg nem tartok, ezert nem is tudok valaszolni :(
    Meg amugyis mostanaban tul sok jo jatek jelent meg, azt se tudom mihez kapjak. Peldaul a Morrowind is hetekre le tudna kotni es akkor meg szereny voltam.
  • Lazarus
    #184
    hehe
  • Jacky
    #183
    Most, hogy megvan, mar nem jatszik vele senki ??
    Ohh, nehez az elet Babolcsai néni!
  • Jacky
    #182
    Meg mindig nagyon kellene nekem ez a jatek! Adok erte ures cd-ket, vagy penzt.
    Segitsen valaki megszerezni please!
    Hiányzik a gyujtemenyembol :)
  • Jacky
    #176
    Sracok!
    Ugy latom tobben abbahagytak a jatekot.
    Valaki kolcsonadna a M&M IX-et egy masolas erejeig? Egyetlen napra!!
    Megjobb lenne ha egy "biztonsagi masolatot" kaphatnek :)
    Valaszokat maganban.
  • M.A.D.
    #174
    Majd jön egy patch! :))
  • dracoon
    #149
    nemtom, nektek tenyleg bejon ez a game??

    most rugta ki a 3DO majdnem az ossze fejlesztojet
    cikk
    http://www.origo.hu/jatek/gamer/hirek/hir020416_4.html
  • _Roger_
    #145
    Ha meg van a Capstone of Order, akkor az Isle of Ashes szigeten lévő romba kell vinni! A pentagramma mögötti szobában van egy emelvény, oda kell rakni. Mielött bemennél feltétlenül mentsél, mert néha nem adja oda a write of fates -t.
  • _Roger_
    #143
    Bree: az ajándékokat véletlenszerűen kapod. Szóval addig kell játszani, amíg mind a 6 össze nem jön
  • Jacky
    #127
    Sracok, kene nekem a telepito cd-je. Sajnos a telepitesnel lefagy a program. Remelem a 2. cd jo. Segitsetek please!
  • Jacky
    #121
    Jaan, remenykedem benned, emlekszel? :)

    Sikerult megszereznem, csak eppen nem jo. A telepitesnel elszall az egesz. Ez irashiba lehet vagy valami masolasvedelem van rajta?
  • Jaan
    #117
    A haditanacsot nem lelem, es a rangeres quest is bugos. :(
    Azt azert mar tudom, hogy a tronheimi csajszi es a dragenhejmi pasi kozott valami gond van, es haboru lesz...
  • Jaan
    #115
    Megvan mar a jegorias?
    Ha nem talalnad, akkor Frosgardban a "labirintus" vegen keresd. Ott egy portal, mi felvisz.
  • Methos
    #114
    Helló. Járt már valaki a "mennyben"? Feljutottam de ott nem tudok továbbjutni a Csonti-Zombi-Lich-Bansee logikai fejtőrő miatt... Valaki tudja a megoldást? Előre is köszi