1463
NOLF2
  • Sephi
    #368
    Lehet en nem ertelek jol de nekem nagyon teccik maga a astory is meg minden. En rajogntam annka idejen az egyesert es bantam amikor vege lett es tuti ezert is rajogani fogok. Modjuk meg nem tudok mert az este csinaltam meg hogy menyen a hang es nem tudtam csak 15 orat jaccani vel :) Majd ma!
  • bob
    #370
    Nekem bejött amit Sephi írt (amit nagyon szépen köszönök Neki )feltettem a csomagot igaz rohadt nagy :)44mb ,és lett hangom XP alatt !Csak azt kéne + találni melyik file volt az amit átírt !
  • DF|Sylvie
    #371
    Nálam van hang, csak éppen fagy a játék ezerrel. A demo ugyanezt csinálta.
    Első movie alatt kifagy. Ha gyorsan nyomok space-t, akkor továbbmegy, de a másodiknál mindenképpen lefagy.

    Ez is mocsok nvidia-s játék lehet, mert radeonon nálam minden más jól működik.
    Pedig megnézném :((
  • Inquisitor
    #372
    "Érdekes,vannak sokkal szebb játékok amik simán futkosnak jobb tnt2 ultrácskákkal."
    Szebb???
    Például???????
  • Inquisitor
    #373
    Miért? A hang patch nem működik?????
  • N1
    #374
    ha felrakod az 1.1-es patchot akkor lesz hang
  • Sephi
    #375
    Nem! Amit lejjeb irtam az tuti! Ha az nem mukodik akkor semmi!

    Probajatok meg a Frauhousent mindekelott leirtani a geprol! Es a Windows\syste32\ bol a l3codeca.acm et torolni!

    Nem letezik hogy ne menyen!
  • Cobra11
    #376
    T&L nélkül nem megy a játék? ne má'. az én matroxom nem támogatja. ez igen genyóság.
  • zippofcy
    #378
    Naja, a WinXP meg a jatekok :)
    Nekem a 2 eve felrakott ME alatt patch nelkul csont nelkul megy SB Live 5.1el. Igaz fogalmam sincs milyen driverrel, mert annak is tobb mint 1 eve hogy a hangkartyat beraktam. Egyaltalan, minek XP alatt jatszani? Elvezed a 60Hzet? :)
    Ja persze, az az uj oprendszer ... akkor elvezzetek :) 1-2 patch az oprendszernek, 1-2 a jateknak es hiba nelkul fog futni :) Ha meg megse: KITARTAS! 1 ev mulva jon az uj mikrofos csoda oprendszer, ami mar nemcsak a 98+NT otvozete lesz TOKELETES :) stabilitassal, de meg a jatekok is hibatlanul fognak futni alatta! 2 CDs lesz majd, 4giga helyet foglal es 1 giga memoria kell majd neki. Alig varom mar! :) Ja es persze 4-5 key generator kell majd hozza hogy felrakjuk, vagy pedig hetente betelefonalni a mikrofos pesti kozpontjaba uj serial numberert. A hivas dija: 120ft+fa/perc :)
  • Boco
    #379
    Az 1.1-es patch-hez kell külön crack?
  • Ch_Slater
    #380
    Szerintem is király a játék... Nem tudom hogy mire gondolsz ami ennél szebb (?!?) és siman fut TNT-vel (?!?!)
  • Boco
    #381
    Nem élvezem a 60Hz-et az 100-at viszont igen! És láss csodát: XP alatt. Minek XP alatt játszani? Mert tizszer stabilabb mint a gagyi Me, annál még a 98SE is jobb volt. Me alatt több kékhalált láttam mint bármely oprendszer alatt valaha. Persze ezt nem bántásból írtam csak egy vélemény a tiéd mellé. :)
  • Ch_Slater
    #382
    Nah az előző hozzászolásom első része a #368-ra ment, a második része meg a #366-ra... :)))))
  • djcom
    #383
    Sephi:
    Pedig csak 1 ötlet volt:))
  • Goodwill
    #384
    Nekem W98 SE alatt1 db játékkal nem volt még gondom....XP-t még nem próbáltam, de ezek után úgy látom nem is fogom nagyon erőltetni. :)
  • Ch_Slater
    #387
    A dekódert megtaláltad már. Ha nem akkor keresd meg (ott van valahol a páyán, mindig máshol ugyhogy pontos helyet nem tudok mondani). Ha megvan akkor dekodold az üzeneteket amik ki vannak szögezve pár helyre... Egyébként az lesz bennük kb. hogy a 3 postaládát (amik a bolttal szemben vannak) hogy kell beállitani (opened/closed), hogy a muki, akivel beszelned kell elöjöjjön a boltbol....
  • hali
    #389
    azokat kell megkeresni, mármint az elemeket!
  • zippofcy
    #390
    Megtalalta mar vki a vakumcsovet a szamitogepbe? Ha igen megoszthatna velem ugyan merre van, mert sehol nem talalom. Szvsz a hangulata is jobb volt az elso resznek, de foleg a nehezsege volt sokkal jobb. Ebben normalon is siman agyonlovok mindenkit, lopakodni nem is kell :( Asszem felrakom hardra :)
  • hali
    #392
    azt nemtom, egyik fiokban asszem.
  • Gábor
    #395
    Ettől a sok ninjatól megőrülök! Éppen hogy ép bőrrel kijutok a qrva házból, nafta nem is nagyon van géppityuban, erre kint kismillió dobálja belém a shurikent! Aki túlélte ezt az áradatot mondja már el tapasztalatát,ha szabad kérnem!
  • Sephi
    #398
    Nekem nem terem ujra az elenfel. Lehet aze mert Super Spy fokozaton jaccom /:)))
  • TneX
    #401
    Hát igen,de hol tartassz?Japánban nem termelődik ujra az ellenfél,de Sybériában már qrvára idegesítő dolog!Én ennek ellenére megcsináltam,de közbe a pokolra kívántam a fejlesztőket..
  • Lifeforce
    #403
    Gyerekek.
    (Ruszki pálya)
    Ott tartok ahol a bombát fel kell szerelni a kapura a tartályra,ahol a rácsos kaput nem tudom kinyitni mert áram van benne.Segítsetek, hogy hogyan kell tovább menni.Köszi a segítséget.Azt tudom, hogy van nálam még egy bomba de nem találtam hova kell tenni. :(
  • Lifeforce
    #405
    Gyerekek.
    (Ruszki pálya)
    Ott tartok ahol a bombát fel kell szerelni a kapura a tartályra,ahol a rácsos kaput nem tudom kinyitni mert áram van benne.Segítsetek, hogy hogyan kell tovább menni.Köszi a segítséget.Azt tudom, hogy van nálam még egy bomba de nem találtam hova kell tenni. :(
  • I.C.ram
    #406
    Vedd fel a cukros zsákot, nem messzi az elektromos keritéseknél (asszem). Majd menj vissza az épületbe, és keresd meg a Carzy Ivan's electric fence típusú magas feszültségű elektromos kerités generátorát. Ha megvan, akkor töltsd bele a cukrot, és befog szarni a masina.
  • Ch_Slater
    #407
    Hát szerintem manapság már a gamerek döntő többségének kell hogy legyen T&L támogató kártyája... Ez azért már nem olyan nagy követelmény... És hogy mért azzal csinálják? Mert fejlődik a technika (szerencsére)... Csinálhatnák 4-5 évvel ezelőtti grafikával is de akkor a kutya nem lenne rá kiváncsi...

    Az ellenség ujratermelődéséhez: nekem se "születnek ujjá". Ha eccer megtisztitok egy terepet ott már több ruszkit nem látok az tuti. :)
  • I.C.ram
    #408
    Na idesüssetek. P3 600 330mb ram V7700-as ASUS és 800*600*32 Minden Mediumon vagy High-on és 50 fps. :)
  • galocza
    #410
    gyerekek a hangproblémára van már vmi +oldás? marha idegesítő...

    én még csak a japcsi pályát nézegetem, úgy tűnik, a készítők sok mindent belepakoltak (á la dx), de két dolog kimaradt: a pályák még mindig lineárisak, és (eddig) nincs meg az a fenomenális nolf hangulata...

    aztán nem elfeledkezni a fenti kérdésről (ha van válasz persze), thx...
  • DF|Sylvie
    #412
    Van itt valaki, akinek Radeon 8500-zal megy a játék?
  • Goodwill
    #413
    Ohio-i pályán vagyok (cseptör 6) az elején, az egész kurva házat vagy 3szor átkutattam, de nem találtam a batteryt, ami kell ahhoz hogy lent megnyomjam azt a gombot....help!
  • Sephi
    #414
    Szal en nem tudom hogy mit kivantal hova de siberiaba ha oszvisz volt 50 katona akkor az sok.

    Ugyertem a kunyhos resz utanig jutottam meg csak el
  • zippofcy
    #415
    Vakumcsoo!!! HOL????
  • Lifeforce
    #416
    Köszönöm.
  • Gábor
    #417
    Na igen, szibéria. Az 1 szopatós pálya, qrva őrök rendesen 2-5min között respawnolnak,hogy aztán kutatás közben szépen hátbalőjenek (tapasztalat). Ohioban nagyon jópofa a ninja-pipi elleni küzdelem, nekem nagyon tetszett a kis Ózos beütés!
  • Goodwill
    #422
    az nekem is tetszene, ha elmondanád hogy tudok továbbmenni....
  • Goodwill
    #423
    Ohio-i pályán vagyok (cseptör 6) az elején, az egész kurva házat vagy 3szor átkutattam, de nem találtam a batteryt, ami kell ahhoz hogy lent megnyomjam azt a gombot....help!
  • Breki33
    #425
    Sziasztok
    A ruszki pályán elakadtam !!!
    Már szerintem mindent megcsináltam aláaknáztam a hidat elártem az áramközpontot és tönkre tettem !!
    Majd elindultam visszafelé a pályán a kezdeti ponthoz de az aláaknázott hid után egy kapu van előttem amin sehogy sem tudom áthámozni magamat!!

    Azt irja valami relay
    stasiont-ra rakjak detonátort de a rádió antennáján már ott van

    A radio nem szol
    továbbmenni pedig a kerites miatt nem tudok

  • Sephi
    #427
    Van olyan gomb hogy Crouch :)
    Magyarul defaultba az nalama Ctrl Key.
    Amikor a lerombolt antenna elott alsz akkor nyomd meg a Ctrl Key (ami nem mas mind a bal also gomb a space billentyuzetol 3-mat szamolva balra).

    Es azutan myomd meg a W gombot. Akkor elore megy.

    Jo?
  • Breki33
    #429
    az antenna all de a bomba rajta van
  • Breki33
    #430
    a radióállomás ledölt mikor visszafelé mentem, de hol van ez az energiaállomás?