1768
  • Rincewind
    #18
    Egyébként meg, honnan veszed, hogy ötletekben verni fogja az NWN-t? Netalán már játszottál vele, mert azt nem hiszem?
    És utószóként megemlíteném, hogy én annál eredetibb ötlettel még nem találkoztam, mint, hogy a sajátkészítésű modulodat a haverjaiddal játszasd le... :/
  • Rincewind
    #17
    CSAK ez lesz a jó??? Úgy néz ki nagyon nem egyezik az értékrendünk... :)
  • hun-ter
    #16
    nem azt mondtam hogy a Diablohoz hasonlítgassuk hanem hogy ha már hasonlítani akartok akkor ne egy vérbeli szerepjátékhoz...(egyáltalán nem egy kategória)
  • Dynamic
    #15
    No igen...
  • Dynamic
    #13
    Itt a JK2, napokon belül Heroes4 és Dungeon Siege.Egek, mi lesz itt?Hogy fogok én így aludni?
  • I.C.ram
    #12
    Megourltetek??? Diablohoz hasonlitani egy ilyen jatekot??? az olyan mint a Rolls-Royce-ot a Trabihoz hasonlitanank! terjetek mar eszhez! NWN es DS egy kategoria csak mas szabalyrendszerrel!
  • I.C.ram
    #11
    sajnos nem igy lesz! mert Dungeon Siege mindenben verni fogja az NWN (grafek, modellezes, otletek, stb) NWN-ben csak az lesz a jo hogy te is irhatsz meset a jatekhoz amit a haverok vegig is vihetnek
  • ember
    #10
    ha a diablora hasonlít akkor hack&slash
  • hun-ter
    #9
    A Siege nem hack&slash lesz hanem RTS elemekkel fűszerezett szerepjáték (vagy fordítva...:) ) és míg a NWN egy komplex RPG addig a DS-t tényleg inkább a Diablohoz kellene hasonlítgatni. Ennek a játéknak is más a rajongótábora mint a NWN-nak, viszont nem lennék meglepve ha sokan otthagynák a Diablot a DS miatt...
  • skorpio7
    #8
    IIIGEEENNN !!!
    Végre a mai napon GOLD !!!!!!!
  • Rincewind
    #7
    Felesleges NWN-el hasonlítgatni, teljesen más kategória! Legfeljebb a Diabló-val hozható párhazumba szvsz...
  • skorpio7
    #6
    Nincs .Csak eszméletlen sok movie a játékból .
  • Hmuda
    #4
    Én a NWN-ról legutóbb áprilisi kiadást hallottam. De végülis mindegy. A NWN sokkal komplexebb és több lehetőséget tartogat mint egy hack&slash.
  • Hustler_hu
    #3
    en ugy tudom hogy NWN-t megint elhalasztottak a Dungeon Siege meg mar nagyon Alpha allapot fele kacsingat ... tehat elobb fog kijonni
  • Hmuda
    #2
    Szerintem nem lesz rossz game, csak a NWN mellett elbújhat. Kár érte. rosszkor fog kijönni.
  • hun-ter
    #1
    szeretném ha írnátok ide a várva várt progival kapcsolatos gondolatokat... beszélgessetek csak jóízűen