1768
  • dracoon
    #136
    kerdes: nehezebb mondjuk combat magicben 7 es szintrol 8 asra lepni, ha mas skillekben is fejlesztve van a karakter (pl melee 3 es ranged 2), mintha ezekben 0-0 volna? Vagy az mind1??
  • Veriel
    #134
    Na, kene multizni jol :)
  • Rincewind
    #133
    Adtam még egy esélyt a Single-nek és annyira tényleg nem rossz. Bár a dungeonokat rohadtul unom, de a felszini részek rém hangulatosak, azokat élvezem. :)
    A multiplayerre meg tényleg össze kéne jönnünk páran, hogy érdemben kipróbálhassuk. Bár régebben azt olvastam sok játékmod lesz benne, erreföl mi csak egyet találtunk... :PPP
  • yolika
    #132
    na, mostmár sikerült, csak az első fil-ot kellett újra letölteni
  • yolika
    #131
    winrar-ral próbáltam, de nem jelezte, és mi az a sfv progi?
  • yolika
    #129
    hello emberek,
    lenne egy elég nagy problémám: sikerült letölteni a játékot és a 2. cd-t gond nélkül ki is írtam,ám az 1. cd kitömörítésénél crc-hibát jelez a gép, de nem tudom melyik file/file-ok rosszak és azért újra letölteni nem nagyon akarnám. szóval a kérdés az, hogy hogyan lehet megtudni, hogy melyik a hibás. kösz,
    yolika
  • Hmuda
    #126
    Igen, max 8 playerrel?
  • Rincewind
    #125
    Többen biztos sokkal jobb! Képzeld, ha lenne egy központi szerver, ahova mindenki akkor csatlakozik fel, amikor csak akar. Tiszta MMO :)
  • Rincewind
    #124
    Egy kis poén a Multiplayer részben:
  • Hmuda
    #123
    Játszottunk Rincével multit. Hát, sajna azt kell mondanom, hogy SZERINTEM ezt a gamét már a multi sem menti meg.
  • Hmuda
    #122
    Kevin, Tressy:

    Ok-ok, elkövettem a hibát.
    Bevallom nem is szörnyű, de ötletesség téren tényleg nagyon híjján van a dolognak.

    Ki akar szervert csinálni?
  • yolika
    #121
    Valaki nem szánna meg egy letöltési hellyel? Please!
  • Rincewind
    #120
    Lenne egy kis problémám. Nem tudom kiírni a cuccot. Nem hibás a GAME, mert Deamon toolal, ha virtuális CD-t csinálok belőle, tökéletesen működik, csak kiírni nem sikerül...
    Neroval a CD image opciót választom, de se a .cue se a .bin formátumot nem támogatja, mert hibaüzenettel kidob.
    Ha a Deamon Tool által kreált virtuális CD másolom egy az egyben, akkor nem talál file-okat a CD-n, szal rossz lesz a másolás.
    HA meg átkonvertálom ISO formátumba és ezt égetem fel, az eredmény akkor is hibás CD lesz, mert a fentiekhez hasonlóan itt sem talál pár file-t.
    Nagyon jó lenne, ha tudna valaki adni valami tuti módszert, mert töménytelen mennyiségű CD-t csesztem már el és nem akarok többet :(
    Ja, a rendszer Win XP :P
  • fucko
    #119
    En normalon nyomom es szerintem nem nehez,mar tul vagyok a foldalatti labirintuson.Lesz vmi falu amugy mer mar eleg regota gyilkolaszok es elfogyott a healing potion?
  • KeviN
    #116
    Hmuda : legyszi ne easy fokozaton probald ki...en is elkovettm ezt a hibat, es ujrakezdtem...kulonben meg addig senki nem mondjon velemenyt amig be nem er az elso fold alatti labirintusba :))) Irtozatosan jo a hangulata :)
  • Hmuda
    #115
    Kipróbáltam és a következők a benyomásaim:

    Szó szerint egy 3D-s Diablo. Seemi újítás, hacsak a szamarat nem nevezzük annak, de az is felfogható afféle mozgatható ládának. A játékmenet unalmas, monoton és értelmetlen. Azok után, hogy egyetlen karakterrel kinyirtam 10 orkszerű valamit, feladtam. Egyszerűen csak hátra kellett dölnöm és néznem, ahogy egymás után kinyirja őket. Max a negyedét vették le a HP-mnek, de az bőven tudtam pótolni a hátramaradt potionokból. Szóval ezt a gamét max a multi mentheti meg amit hamarosan kipróbálok Rincével.
  • Rincewind
    #111
    Mind1, megint kiírom Deamonnal azzal nem lehet gond...
    Single-nek meg azért nem adtam túl sok esélyt, mert nem nagyon birom ezeket a diablo féle hack n slash játékokat :(
    Kíírtam CD-re akkor kipróbálom a multit, hogy az milyet.
  • Rincewind
    #107
    Kérdés:

    Eddig vinyóról játszottam Deamon Tool-al, de most szeretném kiírni CD-re. Nero-val CD image-re kattintva mind a cue, mind pedig a bin-file-al kidob valami hibaüzenettel.
    CUE-nál valami rossz sebesség, meg olasási és még egy rakás hiba,
    BIN-nél, pedig azt mondja, hogy nem fér rá a D-re, de tudom, hogy nem igaz, mert Deamonnal látom mekkora lenne...
    Most ilyenkor mi van??? JK2-nél is ez volt és ott Deamon segítségéel írtam, de most márérdekel, hogy mi a baj. :(
  • Rincewind
    #105
    Egyébként single-ben egy felejthető Diablo klón... :/
  • Rincewind
    #104
    Kipróbálhatnánk Multiban nagyon sok jót hallottam róla...
  • I.C.ram
    #103
    valaki segitsen!! felinstallaltam de amikor elakarom inditani behozza a command prompt-ot es el is tunik egy pillanat mulva es semmi nem tortenik utana! :((
  • dracoon
    #102
    Hack and Slash jatek, 10+ eves gyerekeknek :))) Szoval 1 az 1 ben diablo, csak sokkal jobb. Mondjuk a dialogusban azert tobb opciot vartam, mint a "close", es azt hittem, hogy a kuldetesek kicsit osszetettebbek, de ugy nez ki ezzel meg kell varnunk a neverwinter nightsot.

    Ettol fuggetlenul mindenkinek ajanlom, akinek tetszett a diablo1, mert szerintem ugyanazt a hangulatot fogja adni ma, mint akkor az.
  • Rincewind
    #100
    100!!! :)
  • Rincewind
    #99
    Emberek 5 perc és fent van!

    Én a csak a Multi miatt töltöttem le, a single nem is érdekel, de annyi jót olvastam már a multiplayer részéről, ki kéne próbálni!
  • Veriel
    #98
    Remelem okosabbak lesznek a kiserok, mint a Vampire: TM-ben, mert ott nagyon felhuztak az agyam :()

    Na de ki fog single-ben menni, en tuti nem sokat, multiban meg gondolom 1 karid van es csa' :)
  • Veriel
    #96
    Ettol feltem elore.
    Nem baj, neverwinterig elleszunk vele ;))
    LineAge II movie-t lattatok??? Durva.
  • M.A.D.
    #95
    Jaj neeee.....:((
  • M.A.D.
    #93
    1 óra múlva kipróbálom. :)))
  • Veriel
    #92
    Hat azert a helyedben nem varnam meg, amig megdicserik paran, mert az sok kidobott ido :))
  • Veriel
    #91
    Huha, ez a nap is jol kezdodik :))
  • skorpio7
    #90
    Gyerekek , aki kipróbálta már , mondjon már egy gyors szösszenetet róla , hogy milyen is a game ?!
  • Veriel
    #88
    Koszi, de hianyzik 10 file a cd2-bol.
  • dracoon
    #87
    aki akar majd sokat neten jatszani az nezze meg:

    http://dungeonsiege.freeweb.hu
  • Rincewind
    #85
    Mér mi baj a Khmmm-mel???? :DDDD
  • Viking
    #83
    En is kerhetnek egy kobor levelet? (Rince te meg tanujja meg szepen kerni! )
  • Rincewind
    #82
    Már jön ezerrel :)
  • skorpio7
    #81
    Látom működik a testvéri segítség .Hiába no , ez a supergamezen lehetséges csak . :)
  • TneX
    #80
    Thx!És megy már a server,mert nem tudok csatlakozni...
  • TneX
    #78
    És én kapok?:)))
  • Rincewind
    #77