18
  • Tekken5
    #18
    Nekem a film is megvan. :DDD TÖK JÓ :D
  • herotom
    #17
    ja
    mmind2 nagyon jó
  • Sephi
    #14
    Nah ha most neztem meg es van egy ket velemenyem :

    Ami teccet:
    Egesz film allat tatot szajjal figyeltem az esemenyeket.Kurva jo a film!
    Rohadt jo volt a zombik belepese es kul volt a megelevenitese.
    Jok voltak az effektek a lezerrel:)
    Aszt a hoszu nyelvu izet a RE2-bol kurva jol megcsinaltak pont ugy nez ki.
    A ketesbol a vonatos jelenet benne van amikor az a hulye szorny bekarmolya a falat:)
    A vegen birom hogy a pasi megemliti a NEMESIS prijectet:) Majd meglatjatok mirt:)
    Ami zavart:
    Attol fugetlenul hogy az Umbrela Ceg es Racon City allat tortenik minden es hogy van benne T-Virus meg zombi kutya es olyan leech szar semmi sem hozza a fealinget.
    Szereplok fele az elejen meghal. Sem a nevuk sem a story nem egyezik.
    Bazz az erdetiben Claire jon megkeresni Crist a testveret nem?
    Itt meg egy Max nevezetu pasi jon megkeresni a hugat... bazz

    Amit hianyoltam:
    Tyrant nem volt benne pedig igazan lehetet volna.
    Igazan jachatot volna a film a hazban is egy ket titkos dologgal egybeveve nem csak abba a kerva laborba.
    Lehetett volna verengzosebb is egy kicsit...


    Kb ennyi de tuti lesz fojtatasa!! :))
  • Ligend
    #10
    Egyetertek veled. Valahogy egy "topmodellbol filmsztarra elolepett" csajt nem birok biztonsagi alkalmazottnak elkepzelni, de lehet hogy a szegenyes kepzeloerom, es a trailer eddigi elmulasztasa mondatja ezt velem. Mar januar vegen lattam par kepet a filmbol, de engem nem gyozott meg igazan. Hol van az a trailer...? :-)
  • b
    #9
    a zsándárkban szerintem nagyon ott volt, igaz ott az egész film egy istenség.
  • Csövi
    #6
    Jó neked!! a trailer után én már a moziba se merek elmenni! szerintem köze sincs feelingben a játékhoz. pedig én mind a 3 gamét(1-PC,2-PC,3-PC) végignyomtam, A codeddal meg most nyomom DC-n).
    Sajna...
  • CSOCSO
    #5
    nékömis megvan a trailer szvsz jo lesz!!!főleghogy nem gameztam még huzamosabb ideig a RE vel..szal semmilyen szintet nem követelek tőle..csak legyen jo film!!
  • Laci73
    #3
    Láttam a trailer-t, szerintem egész jó. Nem fogják klasszikusként nyílvántartani, de átjön rajta a játék hangulata.
  • SATAN
    #2
    Az nem kifejezés! Hónap horror filmje :) sirály :)