11
  • Supergamer
    #11
    Az rendben is van, egy kis optimalizalgatas utan nekem is sikerult elernem normalisabb 15-20 mp-s boot idot vele (98), de amikor modnjuk XP, vagy Office XP... hat hogy a tomato reklamjabol idezzek "Volt idom elvezni a kavemat amig a program elindul normalisan"
  • mir
    #10
    sztem a C3masokkal nincsen semmi baj, csak be kell lőni nekik a windowst, és repesztenek, mint a hülye.
    a C4est(P4 klón) meg majd meglátjuk. lehet, hogy kiröhögtök, de én látok reális esélyt arra, hogy nem lesz szar...
  • Supergamer
    #9
    Dewdew:
    Nem kotekedni akarok, de hasznaltal mar C3-at?Mert nekem eleg sokszor volt (bal)szerencsem hozza.Wordhoz sem igazan jo, mert mondjuk egy OfficeXPbol a word kurvasoakig tart, sot meg a 98 is eleg sokat jatszadozik, meg akkor is ha sok rammal van megtamogatva.
  • dewdew
    #6
    A C3-ra gondolsz?
    Ha itthon lehetne kapni, en biztos epitenek ra gepet!
    Ha lenne cegem, csak ilyenekkel raknam tele az irodakat.
  • mir
    #4
    majd meglátjuk... az intel eléggé kiherélte a p4et kiadás előtt, ezért lett olyan lassú... nem biztos, hogy a VIA is herélt procit fog a jónépnek adni...
  • dewdew
    #2
    Amire a C3-at szanjak, arra tokeletesen megfelel. Gondolom a CZA (P4 klon) is arra lesz jo, amire csinaljak.