56
Postal - a tomegírtó hentgame
  • fotel
    #15
    XP alatt fut valakinek?
    nekem Dx6 óta gondjaim vannak vele...

    A hangok tök állatok benne meg a zene vazz!

    Egyébként én még pont azt hallottam hgoyn em lesz 2. rész...
    Hát nemtom, majd kiderül

    ripcord 4 eva
    running with sicciors
  • D3t0nat0r
    #14
    Ha megölted a szükséges százalékot, akkor nyomd meg az F1 et és lépsz a kövi pályára. Rejuvenatere még nem jött rá senki?
  • Viking
    #13
    Emberek, lehet, hogy en vagyok a hulye, de ha mindenki meghalt a varosban, akkor minek kene lennie?
  • D3t0nat0r
    #12
    Hmm azok a záróképsorok, amikor azt álmodod hogy egy játszótéren nem tudsz kinyírni gyerekeket? Mert akkor qrva rövid volt ez a játék :D
  • D3t0nat0r
    #11
    Ja az a Suicide :D Ahhot képest, hogy 97 es játék elég szép SZVSZ.

    Na megyek játszok si vele egy kicsit..

    "Only my gun understands me"
  • Lacc
    #10
    Nem tudom de fejen tudod lőni magad :DDD
  • D3t0nat0r
    #9
    Tressy: Én a qcziról szedtem le az OLDGAMESek közül.

    Dante: Mire jó a rejuvenate?(space) Még mindig nem jöttem rá :(
  • Dante
    #4
    az mennyire élveztem mikor a felvonulási menetbe belöktem egy gránátot:)
  • Hitm@n
    #3
    Üdv Detonator!

    Modemmel érdemes neki állni a letöltésnek?
  • D3t0nat0r
    #2
    Ja és már készül a játék 2. része. FPS lesz, Unreal Warfare motort fog használni.
  • D3t0nat0r
    #1
    Sziasztok! Végre sikerült beszereznek a játékot. Egy kérdésem lenne azokhoz, akik ismerik: Mi a fészkes fene aza rejuvenate(space)? Tudom mit jelent magyarul, de nem tudok rájönni mire jó a játékban, sehol nem tudtam még használni..

    Egyébként aki nek ismeri az letöltheti a qcziról a RIPjét. Elég érdekes program. Izometrikus nézetes akció játék. A lényege, hogy te egy elmebeteg ámokfutó vagy, aki le akarja hentelnia világot. Minden faluban/kisseb városban meg kell ölnöd a lakosság bizonyos százalékát(pályafüggő). Persze van rendőrség, helyieknek is vannak fegyvereik stb, szóval nem olyan egyszerű :)
    Eddigi legjobb pálya az volt, ami egy díszmenet mellett indult. Egy monotov koktél kicsit szétoszlatta a tömeget :D