56
Postal - a tomegírtó hentgame
  • Anonymusx
    #56
    Te vagy Vass Gábor?
  • Carmageddon
    #55
    Jó lesz már egy vérfrissítés neki.
  • ocskoszilard
    #54
    kell hozzá egy javítás, keresgéljetek
  • impiránya
    #53
    hello mindenkinek!!!
    Mi a haverokkal nyomatni akarjuk neten de nem tudok (tudunk )létrehozni szervert mert azt irja ki hogy lehalább egy pályának lenni kell a listában de közben van vagy 8 és nem indul el a szerver így csak olyan szerveren tudunk játszani amin már vannak és egyedül akarunk segítsetek pls!....
  • c115
    #52
    Postal!U wazze ez most Postal 1 postal2 postal 2share teh pain vagy postal 2 apocalypsic wracked vagy mi.NA melyik is?
  • davos80
    #51
    Mi egyenlő vele?
  • Bad Boys
    #50
    A budiban lévő szarral egyenlő
  • Wing Rockling
    #49
    Postal 2 topik nincs, csak Postal 2 Share the Pain topik van
  • davos80
    #48
    Hm?
  • davos80
    #47
    Hm?
  • davos80
    #46
    Nincs meg valakinek a teljes CD-s változatban az első rész?
  • Skynet
    #45
    Ahoz képest hogy egyszerű multiplayer patchről volt szó a sima játékhoz...nyugodtan bekaphatják,annyit nemér az egész hogy időt pazaroljak majd rá a letöltétssel.
  • M@TriX
    #44
    a kereső legalábbi snem dobta ki se "postal"-ra se "postal 2"-re ;)
  • dikki*yysw
    #43
    Már hogyne lenne. http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1051484982
  • M@TriX
    #42
    Jééé, nincsd Postal 2 topic? :)
    "Rögtön az ECTS első napján örömteli hírt közölt a Running With Scissors. Bejelentették, hogy készülőben van brutális játéksorozatuk második részének, a Postal 2-nek multiplayer változata. Nem is kell sokáig várnunk, ugyanis már a hideg, téli éjszakákon gyilkolászhatunk a Whiptail Interactive-nak köszönhetően."

    Forrás: Játékhírek.hu
  • Hitm@n
    #41
    Azt ígérik,nagyon részletes lesz az ellenfelek sérülésmodellje.
    Akkor ezt is be fogják pár helyen tiltani :)

    De mi pont ezért szeretjük :))
  • D3t0nat0r
    #40
    Egyébként ti nemtom hogy voltatok a játékkal. Én sötét szobában, fejhalgatóval vittem végig, és.. kib. nyomasztó! A hangok, a zene, a végintró hangjai. Rendesen rosszul lettem :) Nagyon brutális lesz a második rész... bele sem merek gondolni hogy milyen FPS-t tudnak csinálni ezek az idegbetegek :) (mármint a készítők)
  • D3t0nat0r
    #39
    Wháá
  • Hitm@n
    #38
    Örök rejtély marad... :))
  • D3t0nat0r
    #37
    Akkor megnyugodtam :) Csak azt nem értem miről szól a végintró..
  • Hitm@n
    #36
    Na,végignyomtam gyorsan.Nekem is a repteres pálya az utolsó.
    Kár,mert elbírtam volna még egy kis ámokfutást.

    Mindegy,úgyis mindjárt jön a Postal 2 :))

    Amúgy tudjátok honnan ered a játék neve?
    Aki tudja az ne olvassa:Amerikában egyszer egy amúgy békés postás bekattant és halomra lőtt egy csomó civilt.Lelőtt mindenkit,akit csak meglátott.Azóta használják az amcsik,hogy "gone postal" ,magyarul bekattanni,meghülyülni.
    Azért elég eredeti a névválasztás :))
  • Dikkma
    #35
    Ahamm. Megyek Postalozni :D
  • Hitm@n
    #34
    Ok,de ha ott járok,nem mondom meg,hogy tovább jutottam-e vagy sem,mert akkor elvész a topic "örök kérdése" :)))

    Csak vicc volt,ha ott járok szólok.Ha neked nem megy tovább,esetleg próbáld meg a pályaátugrással:
    THERESNOPLACELIKEOZ
  • D3t0nat0r
    #33
    Király :) Majd szólj ha megcsináltad a repteres pályát, hogy neked tovább megy e..
  • Hitm@n
    #32
    Nah,lejött végre.Még tegnap este leszedtem,csak már nem volt időm beírni ide.
    Nagyon állat a játék,a felvonulás tényleg király :)
    Még ma is tök jól néz ki,pedig 97-es!!Nekem bejön az ilyen kézzel rajzolt grafika.

    Egyszóval nagyon tetszik!
  • D3t0nat0r
    #31
    Dikkma: Ha megvan a kívánt % akkor F1 el tudsz következő pályára menni! Ezt azért rakták bele, mert valamelyik pályán 80% a kívánt határ, és ha valaki akar még hentelni akkor az megtehesse :D
  • Dikkma
    #30
    Letöltöttem :DDD
    Csak nem tudom, mit kell csinálni. Első pályán mindenkit hülyére lőttem, amikor 100% lett a kinyírás mértéke, mászkálhattam tovább a pályán :P
    Na majd ha lesz a P200-asomban hangkártya, csak ezzel fogok nyomulni.
  • Hitm@n
    #29
    Huh,jön lefele,mint állat! :)

    Épp az előbb hagytam abba a töltést,már lejött vagy 34 mega.Ez azért már haladás :)
    Majd holnap folytatom,de akkor már hamarabb elkezdem a letöltést.

    Hétvégére majdcsak meglesz...
  • D3t0nat0r
    #28
    Na megvan már a gém hitman?
  • D3t0nat0r
    #27
    Nem az az igazság hogy olvastam hivatalos HP-n, hogy 16 pályás a Postal. Nem számoltam a pályákat, de szerintem még nem csináltam meg ennyit. Szóval az van, hogy kiírtok anyi embert amennyit kell a repteresen, F1 et megnyomom, majd jön egy átvezető kép a játék motorjával, ahol megpróbálok lehentelni egy jácótéren gyerekeket, de nem sérülnek(rémálom). Ezután egy végintrószerű, börtönbe raknak asszem..
  • Hitm@n
    #26
    Hát persze :)))

    Vagy ez jobb volna,ha örök kérdése maradna a topic-nak :))

    Ja,kösz a címet!
  • D3t0nat0r
    #25
    Ittni Letöltés->oldgamez. De te akkor el fogod nekem modani, hogy a repteres pálya e az uccsó ugye? :D
  • Hitm@n
    #24
    Légyszi,adj egy pontos címet,ahonnan le lehet tölteni!
    Annyi jót hallottam erről a játékról itt,hogy kedvet kaptam hozzá :))

    Szóval csak egy cím kellene...
  • D3t0nat0r
    #23
    Kösz! Akkor már csak 1 kérdés: A katonai repteres pálya az utolsó?
  • D3t0nat0r
    #21
    Dante válaszolj máár! A katonai repteres pálya az utolsó?
  • D3t0nat0r
    #20
    Hivatalos HP!
  • D3t0nat0r
    #19
    Na a szkeptikusoknak itt egy februári hír a Doméról:

    "Készül a Postal 2

    A Postal jó pár évvel ezelőtti megjelenésekor igen nagy vihart kavart, több országban is betiltották erőszakossága miatt - a játékban ugyanis tulajdonképpen ámokfutóként irthattuk az embereket különféle fegyverekkel. A Running with Scissors ennek ellenére úgy döntött, hogy elkészíti a folytatást, a Postal 2-t, melyhez az Unreal Warfare engine-t licencelték az Epic Games-től. Az új motorral egyszerű lesz az előző rész nem túl komoly grafikáját felülmúlni, emellett azonban a történetet és a multiplayer részt is jelentősen fejleszteni szeretnék a készítők. Megmarad emellé a realisztikus hang, és a komoly MI is. Sajnos egyelőre ennél több információ nincs a játékról, és még a megjelenési dátum se ismert"
    <ä href="http://www.gopostal.com/">Hivatalos HP!
  • D3t0nat0r
    #18
    ja aki már végigjátszotta. A repülőteres pálya az utolsó? Mert ha igen akkor nagyon rövid a játék.

    Más. Hallottam régebben egy pletykát, hogy az eredeti Postalnak valami felháborító vége volt, ezért kötelezték a készítőket hogy cseréljék le. Ezt meg is tették. Szóval tudja valaki mi volt az eredeti end?

    PS: MI az a rejuvenate? :D
  • D3t0nat0r
    #17
    Hitman: 89MB... nemtom legutoljára 96. volt modemem ;)

    Fotel: Tuti lesz 2. rész! Hardired.hu-n múlt jónapban leközöltek vagy 3-4 interjút a készítőkket. Unreal Warfare motort fog használni, és FPS lesz.

    Nincs XP-m, úgyhogy nemtok se]íteni. A zene tényleg durva. Kb mint a játék. Hihetetlen brutális a képi világa, zenéje, hangjai..

    És a végére a szokásos kérdés: Mi a fészkes fenére jó a rejuvenate? :)
  • Hitm@n
    #16
    Modemmel érdemes letölteni?

    Hány Mb kb.?