24
  • Veriel
    #24
    Szoval jobb rambusosat venni, mint 333-mas ddr-t, ha majd kijon?
  • CybearBoy
    #21
    Soros, de csak akkor ha 1 modult raksz a gépedbe. Ha mondjuk 512 MB-ot akarsz, akkor vegyél 2x256-ot és így már kétcsatornás memórarendszered lesz. Párosan szép az élet...
  • Pheel
    #20
    Tényleg! :)))))
  • iXBT
    #19
    Supergamer temette a soros kommunikaciot:))
  • Pheel
    #18
    Dehát a RAMBUS az szar, mert soros, mint ahogy egy NAGYON hozzáértő kolléga kifejtette az egyik hasonszőrű fórumon. És ő ebben biztos is :D LOL
  • Inquisitor
    #17
    Lehet Monolith, de én ott akadtam ki, amikor most kiderült, hogy az eddig Rambus 1066MHz kompatibilisnek hírdetett i850E MÉGSEM támogatja az új Rambust :(
    Na akkor most intel fejleszt a Rambushoz még chipset-et vagy nem???????
  • Supergamer
    #15
    "remélem az intel ad hozzá csipszet vagy mit... :))"

    Hogyne, i845H (vagy hol tartunk? G mar volt az biztos..)
  • Supergamer
    #13
    Legjobb tudomasom szerint a Rambus az AMDhez pletyka...sehol sem lattam meg megerositve a hirt, csak kerdojelekkel.De ettol meg lehet igaz (30%)..

    Az eredeti bejelentesben, sot az elso pdf-ekben is szerepel a Hammer integral memoria vezerlo nelkuli valtozata, mert az meg olcsobba tenne az amugy is (relative) olcso Hammert.Indoklas:
    Minek, pl a konyvtaros neninek, vagy a pultosnak, vagy akar egy irodaba kulon memory contorller egy olyan gepbe ahol amugy sem hasznalnak tobbet egy procinal egy idoben.Nem kell integralni a magon belulre, az alaplapra rakni egyszerubb/olcsobb.
    Ez feketen feheren le van irva.
  • Laci73
    #12
    Hello NA!
    Mit nincs kedved leírni?
  • Pheel
    #11
    dehogynem! őŐőŐőŐő :-P
  • Laci73
    #7
    Úgy tudom a Hammer-höz terveznek Rambus-sal futó konfigot is. (És ost ne kérdezz a beépített memóriakontrollerről, valószínű áttervezett vagy trükközött procikról van szó) Régi nóta hogy az jár jól aki több vasat tart a tűzbe...
  • RpPRO
    #5
    En sem temetnem meg a Rambuszt. Egyre kevesbe.
  • Laci73
    #4
    Hát... ha így emelkednek az SDRam árak...
  • Laci73
    #2
    Az árak fognak dönteni.