47
Ária Trance???
  • AlterEgo5561
    #47
    Li Kwan - Point Zero (Matt Darey Remix)
  • Ivett86
    #46
    én is ezt a számot linkeltem be csak az a hosszabbik verzió.
  • szigfrid21
    #45
    sziasztok,amit kerestek Aria - Aria house cimü számot,annak nem is az a cime,hanem ez:
    Dave Pearce - Now We Are Free
    :) am jó zene!!!! rengeteget kerestem mire megtaláltam a cimét.
  • doncsika
    #44
    Jurgen Vries - The Opera Song (Magik Muzik mix)
    Nem mai de szerintem jó
  • Ivett86
    #43
    Megvan!!!!. Összehasonlítottam a másikkal amit a roxy-n adnak. Mivel én is felvettem hangrögzítővel a zene végét és megegyezik ennek a végével szal tuti h ez az :)

    Gladiator & Izzu - Now That We Are Free (Extended Mix)
    http://www.youtube.com/watch?v=rg2kYKswa4M&feature=related
  • Ivett86
    #42
    az eredeti szám címe amit linkeltem is az előbb az ez:
    Lisa Gerrard and Hans Zimmer - now we are free

    na haladok :D már cs a trance változatát kell megtalálni. Szólok ha megvan. :)
  • Ivett86
    #41
    Sajnos én se találom sehol :S csak azt tudom, hogy a Gladiátor filmzenéje.

    itt az eredeti:
    http://www.youtube.com/watch?v=WjudEF7yobg&eurl=http://www.mommo.hu/media/gladiator_soundtrack

    bár nekem is nagyon kéne a trance változata.
  • gepárdlacee
    #40
    Hali! Mostanában tolnak a Roxy -n egy ARIA - ARIA HOUSE című számot, de nem találok semmi infót róla, és csak egy felvett verzióm van meg belőle! Ha valakinek megvan a full, az juttassa el nekem, vagy legalább a rendes címét mondja el, mert ez bizonyára nem az!
  • wector69
    #39
    hy all. valaki megtudja nekem szerrezni a címét, annak a gladiátoros zenének amit a roxyn nyomnak mostanság?? CSOCSO olvastam neked is bejött az a zene, hát nekem is...:-)
    vagy akár magát a zenét ha megvan valakinek msn en áttolhatná. megkösönném. msn címet adok ha akad segitőkés jelentkező.
    ThX
  • CSOCSO
    #38
    majd meglessük
  • OPM
    #37
    Rosszul irtam be a cimeket

    www.tar.hu/psz/peran.doc
    es
    www.tar.hu/psz/joshua.doc
  • OPM
    #36
    Hali! En is rajottem, hogy milyen szamok tetszenek igazabol :)
    Mint pl ez: ftp://[email protected]/web/peran.doc (nevezzetek az zipre)
    Vagy ez is nagyon kiraly es erdekes: ftp://[email protected]/web/joshua.doc (ezt is zipre)
    Ha valaki tud meg ilyen stilusu szamokat, nyugodtam irja ide a cimet! :) thnx
  • hiba
    #35
    hat a magyarrol meg nem...
  • Alien!
    #34
    Mondjuk a XIII kerben,és egészen a Vígadó térig kell mennem,mert ott helyezkedik el....De látom még nem hallottál róla....
  • hiba
    #33
    mms://3648938862:1956/
    pacha-ibiza?
    hol laksz te hogy csak leugrasz oda?:)
  • Alien!
    #30
    De így is messze a legjobb...Na megyek a Pacha-ba Lee Burridge-re...Buli van!


    Üdv!
  • hiba
    #29
    de meg az AG-n sincs minden :(
    Chab - Tunneling esetleg valakinek mixeletlen valtozatban? :)
  • Alien!
    #28
    Eszembe jutott még egy,bár látom Csocso más a zenei izlésünk,de azé próbáld meg,az egyik legfinomabb darab:

    Taste Xperience - Sammersault(original)

    Ja és ha zene akkor Audiogalaxy...Nem Winmx,nem Morpheus,csak AG!!!
  • laca69
    #27
    Hali
    Akit érdekel:
    George Michael:Ladys & Gantlema
    Lord:Az utca kövén
    Lord:Best of
    Meg 1 pár olyan szán ami egyenlőre csak itt található

    PROXIMUSZzONA

    Jo töltögetést!

    PROXIMUSZzONA
  • CSOCSO
    #26
    mindenre szét lehet esni..csak dolgozm együtt pár hyperspaces emberkével akik összeszarják magukat az ilyen semmilyen zenétől..bár ez mihez képest tűrhető..
  • hiba
    #25
    nem tudom mennyire tartozik ebbe a kategoriaba de eneklos es trance es sztem mindeki ismeri: Delerium - Silence(ti:esto rmx)

    (Fridge - Paradise de hogy ez Ralph-e azt passzolom ez is nagyon allat & nem mai)

    Mindjart toltok par emlitett szamot aztan ertekelem a hozzaszolasom mennyire vag a topicba :)
  • Alien!
    #24
    Yum-Yum - Heavy Fluid olyan mint a Hyperspace,meg drogos zene mi???? Elmondanám Csocsókám,hogy az általad kedvelt zenére ugyanúgy szétesnek az emberek,csak valamivel dallamosabb....És menjél el egy Hyperspace-re,mielőtt ilyeneket irogatsz....

  • CSOCSO
    #23
    köszike!!
    1) tegnap traileret töltöttem
    2)ma sicns sok idöm
    3)hétvégén leszek mindent!!
    4)Dial Up Sux!!!!
  • Sharam
    #22
    eszembe jutott eme szamomra ominozus arias muzsika cime : Paris & Sharp - Aphrodite (main mix) Csocso! letoltotted mar ezt ? --> Aria - Dido (Armin van Buuren's universal religion rmx) ha elmulasztottad volna eddig, akkor rajta...tessek gyorsan letolteni..neked valo zene 100% bye
  • CSOCSO
    #21
    Ralph Fridge - Angel ( quake remix)
    ez nemtom mikor azhem 2000 es most jutott eszembehoyg ez nekem megvan és ez az egyik legjobb.. az egyik kedvencem:)
  • CSOCSO
    #20
    a vége beszolás jo volt:)
  • Sharam
    #18
    ami nekem bejön ezekböl az un. "áriás" zenékből: Luzon - The Baguio Track (Saeed & Palash addicitve rmx), Paris & Sharp (a szám címe nem jut eszembe,bocsi),Yum Yum - Heavy Fluid (Main Element rmx) és CSOCSÓ most jön a te zenéd: Aria - Dido (Armin van Buuren's Universal Religion rmx) küldeném ezt a csocsónak és mindenkinek aki szereti! :)
    ja és még katinak , meg sanyinak , meg a terinek és a ferinek ,))
  • CSOCSO
    #17
    dj visage bol csak 10 mp van meg de érzem hogy kurva jo lesz!!!
    az ein schoner tag nagyon bejon es a gladiator is nagyon nagyon bejön.... sajna nem talalom alegeslegjob verziot de ami nekem van az tetszik a legjobban!!
    alien nekem nemcsak a zene számit hanem az ária is...
  • CSOCSO
    #16
    rákerestem az opera szora ezeket találtam:
    Central Seven - The Opera

    Dance - phantom of the opera

    Cosmic Baby - Futura

    Jimmy Van - Cass Slide - opera - Becketts Phantoms only

    mix

    Dj Visage - the return - Opera Trance rmx

    Tosca - Opera - Fuck dub part 1&2

    Trance opera - Ebben (La Wally)

    Trance Opera - madame

    Dj Cam - Hip Hop Opera

    5th element - Diva opera mix

    eyik sincs még meg.... most fogom töltegetni öket
  • CSOCSO
    #15
    a gladiator zenéja a nagyon zoral!! azt szedd le vaahonnan!!!nekem nagyon bejön.. árialilag a legjobb... zeneileg is azért jo... jo hogy j hisz filmre lett irva,,,,
  • CSOCSO
    #14
    az opera már jön is a többit is meglesem köszike!!!
  • CSOCSO
    #12
    megvan a két szám mindegyik alap sima original meg 1 mixelt... hát ezekben nem sok ária van és zenének is szar...nekem sem tetszenek annyira azok a zenék amiket én irtam csak rohadtul tetszik az éneklős rész...
  • CSOCSO
    #11
    te ebben a yum yumban hol van ária???én nem találtam sehol....
  • CSOCSO
    #10
    nah a yum yum 75% ig megvan de egy kurva áriás rész nicns benne sőt ez tipikus köcsög hyperspace zene.. drogos fos
  • CSOCSO
    #9
    hát nemtom milyen lehet ez a két szám de a winmx en nem találom öket és az érdekes dolog! honnan szedjem le?
  • CSOCSO
    #8
    a luzon nekem bejön.. csak a remixelt változatai gusztustalanul szarok!
  • Alien!
    #6
    Leszedtem a te számaidat,nekem ezek borzasztó kommersznek tűnnek,ócska Eurotrance(ami nekem abszolút nem teccik),meg is értem,hogy nem jött be a Luzon,amiket meg beírtam,inkább le se szedd.....
  • CSOCSO
    #5
    nah a luzon megvan két mixben leszedtem aztán letöröltem mert eszméletlen szarok voltak..cseresznyére a sima az egész jo... a gladiatort nagynehezen az audiogalaxyrol szedtem le de az nekem rohadtul tetszk. a Judge jules-live at Qontactban volt...a legvége feléé... eszméletlen j volt..ez majdnem olyan jo.. az ein schoner tag állat.. köszike!!!
  • Alien!
    #4
    Persze abból is a bedrock remix....

    Csocsókám töltsd le ezeket,ém már beleraktam a mixembe...:

    Blackwatch - Foreshadow(original mix)

    Ezeddig a legjobb ilyen szám amit hallottam,okozott egy kis flasht...

    Illetve:

    Yum-Yum - Heavy Fluid

    Remélem ez a Gladiátor zene az amit Quivver leadott a Home Café-ban tavaly, mert az botrányos volt és nem találtam azóta se....
  • CSOCSO
    #3
    nah meg is nézem köszike!!!