381
rasztúljon a világ.. :))
  • Haffey
    #381
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki egy körülbelüli árat mennyiért adhatnám el a hajam?

    Kb 30-32 tincs. 95-100 cm hosszúak ebből kb 25 cm az alján áthúzva a többi filces. Több, mint 8 éve van meg.

    Köszi
  • ReallyDream
    #380
    Akit érdekelne, írjon a [email protected] címre, és látogasson el az egy héten belül induló honapunkra : www.realydream.atw.hu
  • ReallyDream
    #379
    Hello:) Valakit érdekelne olcsón műraszta készítés? ezen kívül még piercingszúrással, és színes tincsek felrakásával, valamint afrofonással foglalkozunk
  • benyakenya
    #378
    A meggazdagodás leghalványabb vágya nélkül!
    Ajánlom figyelmetekbe dread munkáimat! Sokakkal ismerkedtem már meg erről a topicról.
    Itt sok hasznos tanácsot találtok:
    http://bencekence.hu/
    Itt meg flesselgethettek:
    http://www.bencekence.hu/gallery/
  • Reggae World
    #377
    Friss magyar reggae zene a Nin-Jah zenekar előadásában!:

    http://www.youtube.com/watch?v=wZbSP1Ca4nU

    Peace & Love
  • johnbmx07
    #376
    hello
    van vki aki győrbe rasztával foglalkozik?vagy vki aki tud csinálni rasztát?az irjon vmi elérhetőséget.köszönöm
  • Pistike 007
    #375
    Hát ebből a hszből biztos nem itt fogsz meggazdagodni:D
  • fantastiquemimi
    #374
    raszta haj készítést és javítást vállalok bárhol az országban. http://rasztahaj.info
  • Pistike 007
    #373
    Megvan a haj!
    Faszomkivandefájafejem:C
    :D
  • Pistike 007
    #372
    Én júli 31-n megyek csináltatni
  • Deckona
    #371
    Sziasztok! Én még új vagyok, nekem ma készültek el a dreadjeim :) Ha valakinek van kérdése akkor kérdezhet :D :D
  • Ben C
    #370
    Hát ez így nem nagyon lehetséges.. ahhoz hogy egy szép rasztád legyen azt kikéne bontani és megcsinálni újra.. Ki lehet azt bontani, áztasd jó sokáig valami erős kondícionálóba.
  • dzsuvajoe
    #369
    A helyzet: Vizsgáim ota nem nagyin erte fesu a hajamat aminek az eredmenye 3-4 darab eleg durva rasta lett, keves hajbool lett jo vastag, amugy sincs sok halam meg nem is vastag. Na szalarra gondoltam h ha mar ezt a kuuurva nagy csomot ugysem lehet kibontani akkor rastazzukmán be! Na szal sztetek h hol? Vki nem akarja nekem megcsinalni? XD perstkörnyéki?
  • NeverwinterKING
    #368
    hy
    azt olvastam a raszták a fésű és borotva ellen vannak:D
  • Krissy
    #367
    szerintem ne fodrásznál csináltasd mert nagyon drága és nem is biztos hogy annyira jól csinálja
  • joshua
    #366
    Szevasztok! A hajam kb 20-23 centi de még várok egy kicsit és akkor be szeretném rasztáztatni. Attól még lehet ha zsírosodik a hajam? Ez az egy problémám van vele. Amugy sűrű és vastag szálú. Ja és kaposváron nem tud vki olyan helyet ahol megcsinálják vagy egy sima fodrászatba is meglehet? Előre is kössz!
  • Sztanyo
    #365
    Nagyszerű! Szóval Kindgrind Pesten találsz waxot az African Shopban. Rendelni tudtommal csak külföldről lehet. Persze aki nem sajnálja kipengetni hozzá a szállítási költséget annak hajrá!
    7 cm-es dread érdekesen mutathat...nekem most 20cm-es a hajam, de még várok vele. Legalább 25-30 amiből ki lehet hozni egy mutatós frizurát.
  • Sztanyo
    #364
    Na talán már tudok írni, lássuk...
  • Kindgrind
    #363
    Hellosztok!
    Hol lehet valahonnan ilyen waxokat rendelni?
    Mert azt olvastam hogy ilyen waxokal érdemes csak neki állni a rasztázásnak!


  • Calver
    #362
    semmiség, én is megcsináltam már rasztának a hajamat csak elkurtam (se wax se hajgumi, aztán másféle nagyságuak lettek a tincsek) aztán jobb volt kifésülni...
  • Calver
    #361
    Rasztából pár hete volt szerencsém egy igen sokkolót látni: punk tarély, raszta tincsekből összerakva. hogy az arc hogy csinálta, fingom nincs de "enyhén" lesokkoltam rajta!
  • PResident Evil
    #360
    én még növesztem :)
  • Dádu
    #359
    Nem vagyok fodrász, csak nekem is ilyen a búrám meg szoktam csinálni. Fodrászhoz nem jó menni. Az könyvből tanulta. Olyan 5-8ezer forint. A hajad mennyiségétől, hosszúságától, állagától, milyenségétől is függ.
  • PResident Evil
    #358
    szevasz, friss munkaerő ! :DDD
  • mukika
    #357
    ok lehet hogy élek vele.

    Amúgy fodrász vagy, vagy csak simán csináltad már párszor? mennyi az az olcsó????

    [REMÉLI NEM VALAMI SZERVKERESKEDŐ]
  • Dádu
    #356
    Én megcsinálom neked csak növeszd egy kicsit. Ha most 7cm akkor ősz-tél körül meg tom csinálni. Ocsóért. Akárki kérdés vagy kell raszat akkor írjon, szívesen segítek/csinálok.
  • PResident Evil
    #355
    sztem kurvajó :DDD kiba szétszívott fej :DDD
  • mukika
    #354
    jaa ő!!!! :DDDDDDD
    akkor inkább kopasz leszek! :D
  • PResident Evil
    #353
    nah itt van a Róka :DDD



    jobbról második egyén... rövid hajjal arra pályázhacc :D
  • mukika
    #352
    mostani nincs, csak régi, sry.... :(

    [BESZART A FÉNYKÉPEZŐ]
  • mukika
    #351
    nah mind1, várok hónap végéig és meglátom mi lesz!!! :DDD
    majd max képet rakok! :P
  • PResident Evil
    #350
    mi lenne ha küldenél magadról egy mostani kábé 1-2 hetes képt, mert így nem nagyon tudok segíteni...
  • PResident Evil
    #349
    nemhiszem... :D
  • mukika
    #348
    :(
  • mukika
    #347
    ja, azért is félek!

    vajon ezeknél csináltatta valaki?
  • PResident Evil
    #346
    ez is csöves :DDD csak ez kiba vékony, nem kell annyi haj hozzá... de ha megskubizod a niggernek göndör a haja... szal ilyenről ne is álmodj...
  • PResident Evil
    #345
    sok nigger :D
  • PResident Evil
    #344
    ehehhh... még néha a fodrász se tudja... de az mondjuk gáz amikor 3 óra után szétwaxolja a fejes és nem is úgy néz ki ahogyan te szeretnéd.... :DDDD

    de ez mondjuk hosszúhajnál veszélyesebb...

    legjobb ha felülsz egy Jamaikába tartó gépre, ott megcsinálják :D
  • mukika
    #343
    nekem ilyen kell! :D nem csöves.
  • mukika
    #342
    remélem nem ilyen lesz, mint a 2 srácnak a képen! :D